Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

dalam rade Teklo skopiowiałam sobie juz wczesniej na pulpicie a wczoraj wcale nie mozna było skopiowac,ale jeszcze raz zapisze sie w drugim folderze,dziękuje Zaraz ide do kuchni,wczoraj juz dwoje przyjechało,syn wroci wieczorem.Takze musze nagotowac,mysle ze upieke taką szybka babkę,juz nie pamiętam kiedy pieklam. Tylko musze sie rozbudzic Terix ja odstawiłam calkowicie kawe nie ze wzgledu na żołądek tylko watrobę(choc gdzies nie dawno czytałam w necie ze na watrobe powinno sie pic kawę),ale dzieki temu spie w nocy chyba Teklo więc co szykujesz na obiad? Ja dizsiaj piersi w sosie pieczarkowym a jutro pewnie upieke udka,tez dawno były Zaraz ugotuje białego barszczu,małzyk pojechał po dobra kiełbaske. Tylko teraz to trzeba wszystko przerobic. Małzyk pewnie spedzi dzien w garazu ,maja zmieniac opony,a my z córka pewnie troszke szmatek wyrzucimy z szaf Tak więc Kolezanki miłej soboty, niedzieli ja pewnie odedzwe sie jutro wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczka krząta się od świtu :) pachnie kaweczką ❤️ Za kawusie dziękuje, chlipie z przyjemnością. Ano robie obiad Plotko: żeby sie nie "urobić" - dla dzieciaczków już są kluski z mięsem (takie śląskie) a dla dorosłych będzie gesty, pikantny gulasz i do tego placek czyli "placek po węgiersku" Surówka dla dzieci marchewka z jabłkiem ;) A do kawy ciasto czekoladowe z mascarpone i owocami: malinki j borówka amerykanska bo są w sklepach :P Dla bąbli pieką sie właśnie ciasteczka owsiane z bakaliami - bedą sięgać po slodkości, niech jedzą zdrowsze ciastka :D Oprócz kawusi pachnie u mnie wanilią i cynamonem Plotko - narobisz sie ale taka "robota" z myślą o najbliższych nadaje życiu sens nawet jak bolą nogi i plecy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 Zjem chyba wszystkie kanapki, bo już zgłodniałam. Posprzątałam, powymywałam kąty, teraz mogę chwilę odpocząć. Tekla nie wiem co się dzieje, ale już drugi raz znikają mi wszystkie kontakty:( wczoraj nie mogłam skopiować adresów, musiałam całą wiadomość przenieść do nowego folderu. Dzisiaj jeszcze nie wiem co zrobić na obiad, pewnie jakiegoś gotowca:P Tekla, Plotka miłej niedzieli z najbliższymi❤️ Jutro jedziemy na obiad urodzinowy do dzieci:D Wnusio kończy 14 lat, a za 4 dni syn 39. Jaki stary ten mój dzieciak:D Miłego weekendu wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam u mnie wieje Kawusia i herbatka. Mama dziś została w szpitalu czekamy kiedy będzie operacja. Miłego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Z przyjemnością wypiję:) U mnie w nocy wróciła zima, wszędzie było biała. Teraz już znowu szarówka:( Wczoraj bardzo przyjemnie spędziłam dzień, może tak być co tydzień:D Teraz szykuję się na masaż. Mam nadzieję że już od dzisiaj zacznę odżywać, bo w sobotę byłam bardzo obolała:( Tekla i Plotka też chyba rozpoczęły zabiegi. Przyjemności życzę:0 Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie serdecznie ..jestesmy już wszyscy w domku :) na szczeście wszystko skończyło się dobrze ...a co najwazniejsze nie sprawdziły się podejrzenia wiecie czego posiewów nic nie urosło:) są inne problemy ale to idzie leczyć :) ..jak dla mojej rodzinki wiosna rozpoczela się ....jeszcze tylko musimy wydac wiecej kasy bo wiadomo że nieszczęscia chodza parami samochód do naprawy turbina strzeliła kto ma ropniaka to zna ten ból :O Przepraszam ze nie odpisywałam ale ja nie lubie pisać SMS a i czasu nie miałam na to ..zaraz jade z tatą zdjąc ten gips nieszczęsny ..trzymajcie się kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkie was pozdrawiam, zdrowia życzę i ruszam załatwiać sprawy do księgowej. Do potem ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dopiero teraz bo naszło mnie dizsiaj na sprżatanie w dokumentach róznych,moc kwitów do zniszczenia.Zastanawiam sie ile trzeba trzymac kwitki z gazowni itp? Na razie spkaowałam w pudło i na strychu. Miałam zajety wekend,troszke bylysmy z córka na strychu,więc efekt wpostaci 6 worów szmat do wywizeinie,małzyk dizsiaj wywiózl stosy ksiazek ,nawet nie wiem ile tego było.Czyszcze dom z niepotrzebnych rzeczy.A jest tego moc.W nastepnym tyg zabieraja elektosmieci i gabaryty ,wiec naszykowany stos wszystkiego,łacznie ze starymi swaitełkami na choinke.A jeszcze jest co robic na strychu,daisy pewnie to zna z ubiegłego roku. Niby dachu nie robimy nowego ,ale musze zrobic porządek. Takze jestem zajeta na całego. Dobrze z emam nagotowane to mam czas. Terix moje zabiegi zaczynaja sie w maju dopiero i jestem szczęsliwa ze nie musze chodzic,.Z ręka jest dobrze póki nie siedze na kompie i nie uzywam myszki. A przydałoby mi sie pochodzic na zabiegi na kręgosłup i biodro,po prostu konca nie widac. Terix i jak Mobilat ,cos pomaga czy nie? Dobrze ze mialas odskocznie u dizeci,ja będe miała w nastepna niedziele,zostalismy zaproszeni do dzieci. Zyczenia terix dla wnuka i syna. Teklo a jak u ciebie wypadł obiad niedzielny? Orsejko dobrze ze wszystko sie skonczyło dobrze,odnosnie smsów tez nie lubie pisać a moze jestem za ślepa.Dlatego moje smsy zawsze sa króciutkie. dzieki wyrzuceniu troszke dokumentów zwolniła mi sie jedna szafka w zabudowie,musze zagospodarowac.Juz nawet wiem jak.Zaraz zajme sie poscielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko moja turbina tez kilka lat temu padła,koszt był wysoki,jak sie nie myle chyba około 1000zl.A moze i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam i klikam i nie wiem czy wpis poszedł, jest ryzyko, że albo nie będzie wcale, albo pięć jednakowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam spotkanie autorskie, tym razem para mieszana;) mało znana, tzn. jak pisali oddzielnie to ona ma większy dorobek, odkąd on się do niej przypiął piszą wspólne powieści, czy dobre? jak zawsze rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Orsejko, ufff jak dobrze czytać, że wyszliście na prostą i oby było tylko lepiej:) Ploteczko wybacz, że nie posłałam dalej @ od Ciebie, ale dopiero dziś zajrzałam na pocztę. W weekend miałam szkołę, ale to pikuś, co innego spędza mi sen z powiek:o Terix i jak dubeltowe urodziny? był tort i dmuchanie świeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, jak wypadło pomaganie babci? kuchnia przetrwała?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawusia i herbatka czekają (__)? (__)? (__)? (__)? U mnie pogodny dzień Niedzielny obiad wypadł dobrze. Byłam wyluzowana bo wszystko miałam przygotowane już w sobote. A wczoraj zaczęłam zabiegi, nie padało więc jechałam na rowerze. Było prawdziwie ciepło i wiosennie. Orsejko - ciesze sie bardzo, że macie najgorsze za sobą ❤️ ❤️ ❤️ Zulko - udanego spotkania życzę ❤️ Plotko ❤️ - ja też manewry w szafach robie, "luzuje" co sie da i czuje ulge jak sie pozbywam rzeczy które przeleżały za długo nieużywane. Jest jeszcze u mnie pare kartonów syna, który urządza się powoli w swoim nowym mieszkanku. Nie poganiam, zaczekam cierpliwie. Zostawiam kanapki: takie zwykłe http://4.bp.blogspot.com/-IeJ4-XG9aQo/UPiq5sC7fLI/AAAAAAAADQo/tzvtC3hRg_o/s1600/1.jpg i niezwykłe https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/imprezowe-mini-kanapki-klubowe.jpg 🌻 http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/7891/1200/50/10186/bagietka-z-wedzonym-pstragiem-i-sosem-z-francuskiej-musztardy.jpeg Miłego dnia! 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzięki za herbatkę.Pozdrawiam u mnie pochmurno. Mama miała zrobione prześwietlenia i pobrana krew jeszcze grupę krwi robią sprawdzają ,bo miała robione dawno.i czekamy kiedy lekarz powie ze już operacja. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Orsejowa, wielka ulga że nie potwierdziły się przypuszczenia❤️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Wybór ogromny i co by tu zjeść, chyba to co mniej zdrowe-kanapki z serkiem pleśniowym. Dlaczego zawsze najbardziej smakuje to co zakazane:P Uwielbiam sery pleśniowe:D Zulka był tort i dmuchanie świeczek. Największą radochę mieli najmłodsi, bo oprócz świeczek były też race:D Vanilka będzie dobrze❤️ Ja zacznę wiosenne porządki po zabiegach. W nocy padało, teraz chmurzy się, ale jest ciepło 10 stopni. Plotka dziękuję za życzenia, przekażę👄 Chyba trochę zaczyna działać mobilat, ból zmniejsza się. Fruwająca jak na ranczo ? śniegi zeszły? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,teklo ja wybieram kanapki z pomidorkiem ,terix nie przepadam za serami plesniowymi. Moze Terix jest tak jak piszesz ,ze Mobliat dziala po kilku dniach. Dopiero sie dopchałam do kompa,. Teklo ja tez zawsze wczesniej szykuje zeby było gotowe ,ale mimo tego po kazdym wyjezdzie nogi mi właża w .. Vanilko u mnie jest tak jak sie idzie do szpitala ,pacjent musi miec grupe krwi na planowy zabieg,inaczej nie przyjma.Idzie sie jednego dnia, na drugi operacja od razu. Zulko a co Cie trapi ,jaki wiekszy pikuś? czy to chodzi o nauke? Napisz jak spotkanie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Zulko? co Ci spędza sen z powiek? ❤️ Terixiu - ja też wiosenne porządki zrobie jak będzie bardzo ciepło i po zabiegach ;) ❤️ Zulko - zawsze po odwiedzinach Bączków mam sporo do posprzątania :D okruchy na podłogach, piasek w przedpokoju, wypalcowane co sie da i często zbieranie zabawek bo maluchy już siły nie mają :D:D:D Przed paniką ratuje tylko pewność, że czas szybko leci, Bączki za chwile będą dorosłe i radosne chwile nie wrócą - trzeba je łapać teraz, teraz. Nie ma odkładania na potem ❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj mieliśmy 16 stopni, na zabiegi pojechałam jowejkiem ;) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×