Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Ploteczko oszczędzaj łapkę, a może pomalutku nauczysz się używać częściej lewej żeby odciążyć prawą? choć wiem, że praworęcznym trudno usprawnić lewą rękę, by wspomogła prawą, tylko mańkutom przychodzi to bez problemu, u nich mimo, że dominuje lewa, to jak trzeba to i prawą zrobią to samo co lewą równie sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Zulko, że jesteś i będziesz ❤️ ❤️ ❤️ Plotko - trzeba było się wypisać o T - może by Ci ulżyło ;) ❤️ Dziewczynki jutro o 8.00 mam USG tarczycy a o 10.30 rezonans magnetyczny mojej skołatanej łepetyny - trzymajcie kciuki. Jestem przygotowana, spakowałam sobie nawet leginsy, skarpetki i ciepły sweter - wejde tam bez stanika żeby mieć komfort leżenia :P Żadnych metali w sobie (poza jedną starą plombą) nie mam. Zdjęłam z palca obrączke a jutro okulele ;) A dzisiaj życzę wszystkim spokojnej nocy 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko przytulam ile moge naprawdę,jestem z Wami. Teklo pewnie juz wyszłas,i w rezonansie było strasznie gorąco w bluzce z długim rekawem.Niby jeste tam nawiew powietrza ale mi bylo duszno. Trzymam kciuki zebys dała rade,zreszta dasz rade.Będe myslała o 10 Dziewczynki ucze sie lewa reka ale z marnym skutkiem ,w ubiegłym tyg krojąc lewa ręka uciełam kawalek az paznopkcia Ale co moge wykonuje lewa reka.Pisze na klawiaturze tez lewizna dlatego tak to wychodzi. Napisze cos kiedys na @ ,tylko założe nowa poczte tylko do kontaktów z Wami.Ta poczta co mam mozna powiedziec jest ogólnodostępna w moim kompie,tzn nigdy sie nie wylogowuje.Niby nikt nie wchodzi nie czyta co jest w @ do mnie ale wiecie jak to jest.Nigdy to sie nie zdazyło.Bede bardziej ostrozna bo po co jakies cos tam Takze na swietach załoze nowa poczte i pośłe wam kontakt No nic miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo czy juz jestes po wszystkim? jak usg bo pewnie masz od razu wynik? A rezonans długo mialaś? Jakas jestem do niczego niby nic mi nie jest a siadłam na laurach ,a świeta tuz tuz. trzeba coś pomyslec co będę piekła,co gotowała,co trzeba kupic a ja jestem jakos obok tych wszystkich rzeczy. A moze to nerwy tak mnie zniechecaja,tylko dlaczego bo jak pisze nic sie az tak nie dzieje,tylko normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się buziam wszystkie 👄 zaglądne pózniej teraz do pracy zasuwam 🖐️ Plotko dzieki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się i ja Teklo, i jak zniosłaś te rezonansowe tortury? Ploteczko dobrze, że trenujesz lewą łapkę, tylko bądź ostrożna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie mojego balkonowego ślimaka? z dumą donoszę, że przezimował i dziś wylazł ze skorupki:) jesienią urządziłam mu domek w drewnianej skrzynce po winie, ociepliłam go styropianem, wyłożyłam korą i liśćmi, w nich zagrzebsłam swojego kumpla i zasunęłam klapkę zostawiając minimalną szparkę. domek wstawiłam niedbale otulając ręcznikiem do plastikowego pudła z pokrywką. i tak sobie spał pół roku, w sobotę, jak było tak ciepło, wyjęłam ślimaka po raz pierwszy, ale spał dalej, w niedzielę znów to samo i dopiero dziś pokazał rogi;) właśnie siedzi na liściu sałaty lodowej, chociaż najbardziej lubi taką zwykłą ogródkową. jak skończy pierwszą tegoroczną wędrówkę, to go schowam do domku, bo jeszcze jest za zimno żeby zostawić go na parapecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania za mną już. Nie było źle ale łatwo też nie. W O....u jest nowy "luksusowy" RM i Tomografia też nowa. Co najważniejsze: nie zakłada się już maski na czerep. Glowa stabilizowana jest w skórzanych białych prowadnicach. Dzięki za trzymanie kciuków - tunel jest klimatyzowany i mnie tam zimno ;) Nie żałuje że sie ciepło ubrałam. Łomot straszny ale nowa maszyna to i badanie trwa teraz 35 minut a nie godzine. Kontrastu nie poczułam więc mi nie zaszkodził :D Cały czas myslałam "na siłę" o przyjemnych sprawach, o podróżach, o smakołykach i kwiatach. Daje słowo - od tego potwornego hałasu można spanikować. Miałam dzwonek w ręce ale nie był mi potrzebny. Za miesiąc wyniki i opis. Opis USG tarczycy mam, na pierwszy rzut oka nie wygląda dobrze ale zobaczymy co powie lekarz. Może zwiększy dawke hormonu. Z O przywiozła mnie małżowina, zjedlismy obiad i fru do Rybnika bo tam załatwia swoje sprawy emerytalne - tam jest jego radca prawny. Wróciliśmy późno. Byłabym wcześniej w Czytelni ale wylałam cały kubek herbaty na obrus na stół i miałam sprzątanie: pranie wstawiłam, stół umyłam i "zaprontowałam", podłoge przetarłam i gary do zmywarki wrzuciłam ;) Zulko - no gratuluję! :D ❤️ fajnie jest usłyszeć ze ślimaczek jest zadomowiony :D super ❤️ Życzę Mu długiego i pogodnego pobytu w tym nowym sezonie balkonowych :D I miłych wzajemnych kontaktów ❤️ Plotko - jesteś już zmęczona wszystkim, jest tzw przesilenie wiosenne - wszystko przejdzie i apetyt na życie też Ci sie zwiększy ❤️ Nie zniechęcaj się. Czekam na nowy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ślimak już lula, idę się ogarnąć, przygotować na jutro, dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś Teklo dobrze, że już po badaniu, teraz tylko kciuki za dobre wyniki:) i pocieszające jest to, że maszyneria coraz bardziej przyjazna pacjentowi, szkoda, że nie wszędzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Zulko ❤️ ❤️ ❤️ - myslałam że już nikt nie zajrzy i zagrzebałam się w necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko... fajny miałaś pomysł ze ślimaczkiem :D .. Teklo..dobrze że masz już za sobą badanie ... Dobranoc Zulko ,Teklo.....dobranoc czytelnio 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja jestem 🖐️ Zulka całym sercem jestem z tobą, z wami❤️ Nie wiem co napisać, żeby nie zabrzmiało jak pusty frazes, więc przytulam cię mocno❤️ Wyjdziecie na prostą. Fruwająca cieszę się że u ciebie coraz lepiej, zawsze trzeba mieć nadzieję❤️ Tekla podziwiam cię za wytrwałość, po prostu wzorowy pacjent:D Plotka wyluzuj, jeszcze nie jedne święta przed nami i robota cały czas ta sama. Orsejowa czy c... bierze ostropest, czy tylko leki zlecone? U mnie nic nie lepiej, a nawet gorzej. Już myślę że to jakaś reakcja na leki, które biorę na żołądek i jelita. Oprócz oczu piecze mnie język, cała jama ustna i śluzówki nosa. Nie wiem co się dzieje. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka,wczoraj padłam wieczorem przed 20 godziną.Teraz zaparzam herbatki,kawusie ,dzisiaj i ja pije kawe ,moze będę normalniejsza. Moze problemy będa mniejsze. Terix jak czytam moze zaatakowała Cię alergia?Róznie sie objawia,łzawienie oczu tez. Teklo fajnie ze juz po, a co Ci powychodziło w tarczycy? Długo masz czaekac jeszcze na wizyte u endokrynologa? Ja mam pod koniec maja. Tylko u mnie jak robiłam usg guzki sie zatrzymały,sa na takim poziomie prawie jak były,nie musze brac hormonów,tylko kontrola tsh usg. U mnie teklo jak sie jest w rezonansie juz długo głowa lezy w takich korytkach,zeby nie poruszyc.Teraz aby wynik było dobry Zulko cieszę sie ze jestes z nami,ze nas nie zostawiasz,wiesz ile dla nas to znaczy? A ślimaczek sie budzi,fajnie,tylko go dokarmiaj zeby nie był głodny. Teklo spokojniez nowymi namiarami,mozecie do mnie pisac tu gdzie jeszcze jestem,u mnie nikt nie czyta prywatnych wiadomości,ale sama wiesz ten temat jest drazliwy dla nas wszystkich.Jak sie zbiore do siebie napisze,a moze mi nerwy przejdą. Ja moze mam i jakies przesilenie wiosenne,moze to dlatego ze rzadko piję kawe,a moze to i watroba cos daje taki objaw juz nie wiem.Moja s kupiła mi jakis preparat cos tam omega jakis tam,wziełam chyba przez 2 dni,rzeczywiscie o niebo lepiej ,bylam silniejsza ale zawsze to jakis lek wiec na razie odstawiłam zeby nie obciązac wątroby.Jutro moze pójde do rodzinnego,podpytam czy to moze zaszkodzic watrobie. Terix naprawde lubie święta bo jest nas duzo,ale jak sie nakręcę w kuchni z noga ,ręka to potem nie mam siły nawet siedziec przy stole,młodzi wiadomo przyjezdzaja na same swieta ,wtedy oni działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo odnosnie jeszcze rezonanasu,mi kontrast podawany do rezonasu nic nie spowodowal w przeciwieństwie do kontrastu tomografowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×