Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Witajcie Kolezanki Na chwilke bo jakos jestem strasznie zaganiana Potem wejde na dłuzej ,ale napisze chociaz Orsejce Jak zrozumialam w przypadku Twojej C chodzi o próby wątrobowe.Borykalam sie z tym bardzo dlugo,spadały ,po ubiegłorocznych operacjach i podaniu osocza strasznie wzrosły,jak wiesz nawet proponowano mi biopsje. Pani doktor nie była zadowolona ze odmówilam biopsji ,wypisala mi Heparegen w duzych ilosciach 3x1 Rzeczywiscie po tym leku proby z ponad 200 spadły alat do 70 ,aspat w normie ,tylko GGTP dalej 203 Bylam u chirurga ktory mnie tez leczył wczesniej ,tez kazał heparegen stosowac,powinnam zrobic kolejne badania ,ale teraz brałam antybila na zapalenie dróg moczowych,wiec robienie badan nie ma sensu.Odstawiłam wiec leki ,biore tylko ten własnie heparegen i lekarz rodzinny kazał jeszcze brac essentiale max do tego.Jest bardzo to dobry lek (heparegen) na recepte,jak widzisz przez miesiac proby po nim bardzo spadły,Nie jest tani ,kosztuje około 70 zł,trzeba miec recepte na niego.Znajoma laborantka powiedziala mi ze ten lek biora nawet młodzi przed badaniami np do strazy ,policji,wojska.Bardzo jest skuteczny. Zastanawiam sie dlaczego lekarze u Ciebie nie polecili tego leku.MI i rodzinny i chirurg i gastrolog własnie od razu wypisuja ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego Orsejko caly czas jem po łyzeczce 3 razy dizennie ostropoest mielony.Smazonego nie jem wcale a najwazniejsze trzeba odstawic wszystkie leki.Kiedys o tym pisała terix ,po odstawieniu leków próby sie polepszyły. Zulko a twój małzyk kontrolował potem próby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powinnam potem zajrzec,jutro jedziemy do dzieci ,musze cos upiec ,cos moze naszykowac do sloikow .Juz mam mniej gotowania bo młody chodzi koło pracy na obiady,maja przerwe,wiec chodza.ale jak jedziemy to cos szykuje. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ mam słońce! ;) Kawusia i herbatka juz są (__)? (__)? (__)? (__)? Mam dzisiaj gościa więc prędziutko śniadanie - są kanapki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie słoneczko i mały przymrozek. Życzę miłego weekendu ❤️ Byłam wczoraj u mamy dochodzi powoli do siebie,tylko mały problem nie chce jeść,a potrzebna siła do ćwiczen,wczoraj zemdlała trochę jej siostrą nagadałyśmy,ale ile to da to nikt nie .Chciała schudnąć,ale nie tędy droga by nie jeść.Jeszcze trochę opuchnięta droga a na rehabilatacyjny pójdzie jutro lub poniedziałek. na razie.Młody przyjechał do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Dzięki za linka👄. Tak się przymierzam do jakiegoś urodzinowego zakupu,biżuteria zawsze hi,hi trafionym prezentem;) Teeklo Miałam dzisiejszej nocy bardzo smutny sen z Tobą w roli głównej,zryczałam się jak bóbr:(. Dzisiaj pracuję nad szybkim usunięciem tego koszmaru z głowy.To paradoksalne bo ostatnio bardzo rzadko po przebudzeniu pamiętam sny.A tu taki koszmarek i wszystko pamiętam jakby na jawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za oknem bardzo chłodny i pochmurny dzień,ponoć ma się ku lepszemu ale puki co u mnie tego nie widać. Orsejko Miałaś przejścia których nawet nie chcę sobie wyobrażać,jak chodzi o nasze dzieci to byle katar człowiek odchodzi od zmysłów. My w młodości byłyśmy jak skała nie do zdarcia a nasze dzieci wątłe,kruche.. Oczywiście wina czasów,chemia wszędzie. Terix Planujesz już jakieś działkowe prace?. Co najważniejsze,zdrówko pozwala na takie plany? Ploteczko O zdrowiu nie piszę bo sama wiesz jak z nim jest:(. Zapytam zatem o wiosnę,czuć już?! U mnie ciągle zima hi,hi ale żurawie już wracają.Nawet dzisiaj widziałam długi klucz powracających żurawi. Wanilko Mama widać bardzo sobie wzięła do serca to odchudzanie.Pewnie lekarze podpowiedzieli że przydałoby się zrzucenie kilku kilogramów.No a mama postanowiła ekspresowo przeprowadzić ten plan.Dobrze że czuwacie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka I na Polnej domy rosną jak grzyby po deszczu;).Ja kiedyś mieszkałam na wsi,teraz już kolonia hi,hi a bloki o rzut beretem. Z jednej strony fajnie bo blisko do miasta no ale spokój i cisza poszły w zapomnienie.A ludzie przybywają różni,bardzo różni jak my hi,hi rodowite wieśniaki z dziada pradziada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Zaglądasz jeszcze do nas czasem:(? O Dorix nawet nie zapytam bo jesteśmy jak widać niegodne przebywania w jej towarzystwie:( Po przeryczanej nocy mam wybitnie płakśliwy dzień i tak się zastanawiam czy ten stan mi kiedyś minie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo na koniec niedzieli 🖐️ „Chodzi” za mną ta piosenka z reklamy nowego kanału HGTV Polska Home & Garden ;) https://www.youtube.com/watch?v=ZcNpWAD3Wo4 jest piekna i smutna Tekst: Droga zostaje w tyle I światła miasta. Wyłączam się na chwile Do siebie wracam. Zostanę dzisiaj tu. Nie potrzebuje słów. Wracam do domu Dom to tam gdzie jesteś Ty. To takie proste Tylko tam chce teraz być. Zostanę dzisiaj tu. Nie potrzebuje słów. Gdzie byłaś gdy nie było Wokół nikogo. Nie mów mi tego nigdy Bądź dla mnie sobą Zostanę dzisiaj tu Nie potrzebuje słów. Wracam do domu Dom to tam gdzie jesteś Ty. To takie proste Tylko tam chcę teraz być. Zostanę dzisiaj tu. Nie potrzebuje słów. Znasz mnie tak jak nikt inny nie zna Już nie będzie tak łatwo przestać Za późno! Za późno! Za późno! Za późno! Za późno! Za późno! 🌻 Dzisiaj objechaliśmy na rowerach nasze jezioro. Spędzilismy niedzielę razem we dwoje, bez pośpiechu i na zwykłych pogaduszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy 🌻 - smutek mój trwa, odezwały się demony z przeszłości. Musze przepłakac te smutki. Ostatnie 10 lat żyłam tak intensywnie, tak chłonęłam każdą chwilę, że teraz mam kłopot bo skojarzenia, wspomnienia są bolesne, przypominają mi wciąż o przemijaniu. Po latach „tłustych” radosnych nadszedł czas wspomnień, nostalgii. Jestem urodzoną optymistką ale wiem, ze nadszedł czas smutków i oglądania sie do tyłu… A niech to! Daisy mam nadzieje, że sen szybko zdmuchnęłaś z brody i już nigdy nie wróci. Nawet nie pytam co Ci się śniło. Jak tylko skończą mi się terminowe sprawy - zabieram się za wnuki. Są juz na tyle duże żeby z babcią i dziadziem pobyć troche częściej i dłużej. Może wiosną na jakiś łykend je zabierzemy a w wakacje gdzieś na dłużej w las... Musimy dbać o zdrowie bo jest dla kogo żyć ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo 🖐️ z kawą i herbatą (__)? (__)? (__)? (__)? jest słońce i 4 stopnie na termometrze. Przede mną drugi tydzień zabiegów. Zostawiam też śniadanko http://lajt.co.uk/media/cache/original/uploads/article/2016/08/shutterstock_142376728.jpg 🌻 http://i.wp.pl/a/f/jpeg/32449/jajko123rf2800.jpeg 🌻 http://krytykakulinarna.com/wp-content/uploads/2014/11/IMG_7669.jpg życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ija :) Teklo dzieki za sniadanie i kawunie bardzo chętnie napiję się:) U mnie pieknie slonko operuje i jest cudnie chce się zyć ..jeszcze gdyby .......ach szkoda gadać Zaraz biegusiam do pracoszki :) Plotko ..ano nic nie przepisał powiedział że musi sama się zregenerować młoda jest ....wiec będziemy robić wyniki przez jakiś czas i obserwować :O Wszystkim miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo ja poczestuje sie bananem,dzieki. Teklo czy chetnie chodzisz na zabiegi? Ja mialam przesyt.Chodziłam jak na ścięcie. Ale warto. Daisy Teklo ,Orsejko odganiajcie smutki,mamy wiosenkę. wiem łatwo powiedzieć. Orsejko jak wczesniej czytałam lekarz zlecił badania co tydzień? Mi powiedzieli ze na regeneracje wątroby potrzeba czasu i mozna robic badania w odstepach miesiaca.Odnosnie tego leku,Twoja córka na pewno bedzie widziała .Ale ona młoda ,moze warto leczyc bez leków.Lekarze wiedza co orbia. Ja dzisiaj sprzątałam piwnice,malzyk wynosił szkło tzn nieptrzebne słoiki itp, rano jezdził złomiarz,pozabierał jakies szmele. Naskładalismy moc elektrosmieci i gabarytów,w środe u nas jest zbiórka.Oczyszczam dom ze wszystkiego co się da.A piwnice sprzatałam bo w czwartek mamy wizyte z urzedu miasta,załapalismy sie na dofinsowanie do pieca,więc musi byc oglądanie itp. a potem podpisanie umowy. Wreszcie nie bedziemy musieli palic w piecu i walczyc z popiołem.Złozylismy na piec ogrzewany peletem,ekologiczny.Ma byc troszeczke tansze ogrzewanie niz gazowe.Zasypuje sie ponoc raz na tydzien. Vanilko w koncu składliscie dokumenty? Wczoraj bylismy u młodych,jesetem zadowoloa bo młodzi dbaja o mieszkania,obiad gotuja wspolnie,szykuja. Był obiad ,ciasto,własnorecznie robione lody truskawkowe.Oby tak było dalej.Wrocilismy pozno,jeszcze po obiedzie pojechalismy do syna,tez sprawdzic co i jak.Martwie sie bo wcale nie ma czasu cos syn zrobic,praca, wszystkie soboty uczelnia,nauka.Jest mu cięzko i tez zastanawiam sie po co dalej sie uczy,ale szanuje decyzje i pomagam w czym moge.Wieczorem wziełam sie za zelazko bo koszule,spodnie wygladały z szafek.Musze tam pojechac na kilka dni do niego,pewnie juz po świetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak by mi się chciało pójść do ogródka,do moich kwiatków,ale jest zimno,momentami powiewa zimny wiatr. Dobrze ,ze mamy duzo słonka i dzień juz dłuzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo masz racje ,teraz ten czas powinien byc tez dla wnuków,one kiedys zapamiętaja chwile spędzone z dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tez musielismy na chwilke podjechac do centrum handlowego (daisy do felicity),ludzi moc,zastanawiam sie co bedzie jak wprowadzą zakaz handlu w niedziele,ile ludzi straci prace?Bo na pewno sie to odbije w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w ten pełen słońca poniedziałkowy wieczór👄 Słucham piosenki Teekli i ........ Lepiej nie kończyć ale piosenka w moich klimatach,więc Teeklo dziękuję👄 Siadałam z zamiarem nie pisania o troskach i smutkach.Siedzę,siedzę myślę,dumam i nie ma o czym pisać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×