Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

dopiero 15 wpis jest widoczny:o czyli połowa strony się marnuje, myślę, że czas na kolejną przeprowadzkę, bo na początku na nowych śmieciach wszystko ładnie śmiga, co Wy na to? ale to dopiero jutro... paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ja już miałam 2 razy rezonans, oba z kontrastem Na skierowaniu mam tylko info o kreatyninie - nie podają ile dni. Wiadomo jednak, że kreatynina powinna być możliwie najświeższa. A ja mogłam zrobić tylko dzisiaj. Jutro i pojutrze nie będe miała czasu a w piątek jade do Ustronia. Daisy - wracam w niedziele wieczorem - spoko ;) ❤️ Daisy - uśmiałam sie z tej czarnej głębokiej niedomytej doopy :D:D:D Zulko no to miałaś chwile emocji ;) najważniejsze nie poddać sie panice ❤️ Jeśli chodzi o rezonans głowy - za pierwszym razem pod koniec badania głośno płakałam. Założyli mi na głowe metalową maskę jak z "Milczenia owiec" :( koszmar. I ten łoskot rytmiczny jak z horroru :O Za drugim razem zrobiłam to co mi radzili: przez 40 minut nie otworzyłam oczu i myslałam o samych przyjemnych sprawach - było lepiej. Teraz też wytrzymam bo nie mam wyjścia. Ale przy mnie ludziska (faceci) wychodzili w połowie badania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,że Was nie obudzę,po cichutku zostawiam herbatke i kawusie,inusia tez czeka na Daisy Daisy przytulam,wyłaz z tej czarnej ..... zawsze taka wesoła co sie dzieje? Orsejko milczysz,brak czasu ,czy dalej niepewność? Zulko miałas problem z tą windą,ja to juz chyba bym krzyczała i płakała,a wysoko bylas? Ja moge rano za ciebie wstawać ,ostatnio mam problemy raz ze wstaniem raz ze spaniem ,nie moge sie obudizc nawet o 8 Kolezanka meno nie pozwala mi normalnie funkcjonować,do tego doszly ajkies zawroty głowy,az mi ciemno czasem przed oczami.Boje sie ,ze ulegne i zaczne naklejac plastry Teklo uwazam ze za długo się lezy w tym rezonansie,powinno byc krótsze to badanie.Pierwszy miałam kiedys bardzo szybko z 15 min,drugi trwal z godzine,az sie balam ze o mnie zapomnieli,moze gdyby uprzedzili ze tyle trwa przeszłabym łatwiej.Na trzeci juz byłam przygotowana.Ale chyba najgorzej przeszlam tomografie ostania jamy brzusznej,po podaniu kontrastów doustnym i dożylnym az w brzuchu wszystko sie przewracało,ale dałam radę.Zulko przy badanich jamy brzusznej lezy sie z rękoma do góry. Teklo,Zulko a czego człowiek nie wytrzyma?Wytrzyma wszystko jak bedzie musiał.Mi tez Tekla pisala zamknąć oczy wiec starałam sie nie otwierać. Terix gdzie przepadlaś? Myślę ze komp jeszcze działa? Pewnie wypije herbate i sie jeszcze położe. Miłego spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ....a raczej noc ;-) poczytałam co się u was dzieje i cieszę się, ze jesteście ale trochę poczułam się dokopana. Myślałam, że troszkę więcej dobrych fluidów dostanę a tu u każdej z nas coś "nie teges" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu mamy problem ze słabym internetem, jeśli 3 osoby korzystają to równa się z tym, że korzysta jedna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smartfonie raz udało mi się skontaktować, z fb wciąż się zawiesza... A ja wciąż nie mogę postawić się do pionu...wczoraj nasza sąsiadka aż krzyknęła na mój widok - nie jest to pozytywne. Myślała, że jestem bardzo chora, wytłumaczyłam się, że dawno nie byłam u fryzjera...ale jutro idę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów nie ma wpisów... W takim razie dobrej nocy życzę, bez koszmarów :-)👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam u dziś pochmurno deszczowo Kawusia i herbatka i cappuccino UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ z herbatką i kawusią (__)? (__)? (__)? (__)? słońca nie ma ale jest 12 stopni, troche popadało no i fajnie BeTulko - a u mnie wszystko jest "teges" - jestem zdrowa, jutro wyruszam w góry i będe robiła to co lubie z ludźmi których lubie :D Posyłam Ci dobre fluidy, pozytwne myślenie i pogode ducha ❤️ ❤️ ❤️ Nie mam koszmarów sennych, w domu poukładane, robimy z dziećmi plany na Wielkanoc. Razem z sąsiadami dokarmiam kotki a smutek i tęsknota za Filusiem jest uczuciem naturalnym, które doskwiera ale akceptuję je - samo życie. Jedyna rzecz jaka jest przykra to nasze polskie bagienko ale na to wpływu nie mamy. Niczym się nie martw BeTulko - wizyta u fryzjera postawi Cię na nogi. Przed Tobą same przyjemne chwile ❤️ ❤️ ❤️ nie moge się doczekać relacji z pięknych wydarzań które czekają na Ciebie. Zapraszam na śniadanko http://2.bp.blogspot.com/-Hgi3Z1Lls3M/UjRBvc5KtJI/AAAAAAAADdw/9A2qoHN0AcU/s1600/sniadanie_francuskie2.jpg 🌻 http://static9.depositphotos.com/1439943/1229/i/950/depositphotos_12292299-stock-photo-traditional-french-breakfast-on-table.jpg 🌻 https://apetytnazycie.files.wordpress.com/2013/11/tosty4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i Vanilka wreszcie przyszła - nawet kawe zaparzyła :P Czasem tu pusto mamy ale o jedno Cię proszę BeTulko: -nie czuj się "dokopana" i nie mów "u Was" bo przecież jesteś członkiem tego zespołu czyż nie? :D ❤️ Bardzo Ciebie tutaj brakuje BeTulko ❤️ ❤️ ❤️ Będzie dobrze! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko dziewcionki kofane :D o i jest kawunia od Vanilki dzieki :) i sniadanie od Tekli :) dzięki .. Beatulko... cisze się że zaglądasz pomimo ze ma problem z netem :D a co będziesz robiła nowy kolorek czy podcinanie ? zrob focie po plsss tak dawno nie fotkowałaś :) Plotko dzięki :) .jesli chodzi o robienie wynikow co tydzien jest to spowodowane tym że jest to obserwacja bo w wypisie mamy podejrzenie bo moje c ..nie bierze i nie brała zadnych lekow ani hormonów a czy leki ktore brała podczas tej zmutowanej grypy mogły spowodować taką postać zobaczymy ...przeszła to bardzo cięzko jak zawiezliśmy na oddział nie miała zbytnio siły by wdrapać się na łozko tak bolały ją miesnie podeszwy stóp no głowa ..ale nie wracajmy już do tego ..powiem jak i co kiedy minie czas obserwacji ..a teraz juz pracuje od wtorku i czuje się dobrze i mamy nadziej że to tylko jakiś epizot w naszym zyciu ktory niedługo zamkniemy do lamusa i koniec kropka :) U mnie podobnie jak u teki przestało padac i jest ciepło .. Terix.. co się dzieje ?martwimy się .. Fruwająca ..meldunek proszę :) Dasisy ..halo!!!!! bastylko ...zbieraj sily i choć do nas bardzo brakuje ciebie twoich rad :) zuklo.. a u ciebie jak powiesz nam co się martwi ? dla wszystkich miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×