Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Orsejko, nie mam nic dobrego do powiedzenia niestety:o od dwóch miesięcy żyliśmy z m na bombie, a wczoraj świat się nam zawalił i nie ma szans by było dobrze:( napiszę Wam wszystko na @ może jutro jak dam radę, bo w tej chwili jestem zrozpaczona i nie mogę na niczym innym się skupić.... trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam na chwilę powiedzieć że żyję, chociaż nie najlepiej:) Coś mi się zrobiło w oczy, bolą, łzawią, pieką. Byłam u rodzinnej dostałam mość i zakaz czytania, komputera. Okulista, jak dożyję, za rok Prywatnie za miesiąc. Wszystkie przytulam i pozdrawiam. Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet jeśli ktoś się pokazał to nie pokazała się stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym z wami pogaduliła ale oczywiście wcześniej laptopka okupował M a ja szukałam dobrego endokrynologa...mus się skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj "we fryzjerni" :-), mam podcięte włosięta i troszkę lepiej się z tym czuję - może sąsiadki nie będą nade mną płakały :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam słoneczko za oknem Stawiam kawusię i herbatkę Ja będe jechała do mamy ,trochę już nam ulżyło bo nie mdleję wczoraj przeszła od sali do okna dziś już sama się ubrała i gimnastyka będzie robi powoli postępy,jak będzie ok to po świętach wraca do domu.Wszystkim życzę zdrówka udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Dziewczynki ja naprawdę bardzo mocno przepraszam że nie bywam codziennie. Wiem że nie robicie mi z tego powodu wyrzutów bo każda czasami miewa okres wzmożonego,,niebycia,, ale po prostu czuję że muszę przeprosić. A przepraszam bo naprawdę zdaję sobie sprawę jak wspaniałymi jesteście kobietami i jak bardzo cenne jest dla mnie Wasze Towarzystwo.Z drugiej strony dobrze wiem jak ulotne i kruche jest nasze życie i naprawdę żadna z nas nie jest w stanie określić jak długo dane będzie nam cieszyć się sobą nawzajem. Każdy dzień gdy nie mogę do Was zajrzeć uważam za niewykorzystany przez to samo ciut stracony. W związku z tym zaraz wyrzuty sumienia bo wiem że chwile,które przelatują nam przez palce na zawsze pozostaną stracone. Dzisiaj czytam list o Zulki i normalnie jak nie wyć:( Mam przed oczami te nasze wspólne wesołe chwile,tyle śmiechu,planów i żartów.Fakt połączyła nas choroba ale ile korzyści dla siebie wyciągnęłyśmy z tego doświadczenia. Ostatnimi czasy jest jednak coraz mniej wesoło,coraz smutniej,niedobrze, źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotarłam do takiego etapu w swoim życiu gdy mam przemożne wrażenie że już nic dobrego mnie w nim nie czeka.Chciałoby się położyć głowę na poduszkę zamknąć oczy i już ich nigdy nie otworzyć. No ale nie przyszłam by biadolić,zwłaszcza nie teraz. Zulka przytulam mocno ze wszystkich sił,z całego serca👄 Przytulam wszystkie kochane Czytelniczki te obecne i te nieobecne. Teeklo Przyjemnego o twórczego pleneru.Pogoda powinna dopisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja .. Zulka ja nie wiem co mozna powiedzieć jak pocieszyć :O dla mnie to szok :O ..przytulam do serducha i sle same dobre fluidy waszym kierunku ..do tego garść siły by udalo się pomimo wszystkiego wygrać i tego musimy się trzymać że się uda !!!! 👄❤️ pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) zapowiada się kolejny cieply u przynajmniej wczoraj było letnio bo ponad 25st.biegałam w krótkim rękawie i nawet wieczorem wchodząc pod prysznic zauważyłam że jestem opalona :) trawkę skosiłam pierwszy raz .... Ploteczko ..gdzie się zapodziałaś ? terix.. a ile ty siedzisz przy kompie ? ze taki zakaz ..trochę pani doktorowa chyba przesadziła ...cholera tyle czasu na prywatną wizytę ..może by do innej okulistki przecież tyle ich teraz jest :O Daisy ...tak brakuje twoich wpisów codziennych i dlatego proszę o takie codzienne :) Beatulko... no widzisz jaki cuda czynią fryzjerki :) ..:) Vanilko.. dobrze że mama już lepiej :) Teklo...miłego odpoczynku :) Bastylko..bardzo potrzebna jesteś teraz tu ..więc zapraszam ..❤️ Zulko.. nieustająco przesyłam same dobre fluidy i siły..❤️ fruwająca ...dlaczego milczysz ? co u ciebie ? Wszystkim dobrego dnia ...ja zaraz wybywam do rodzicow" bo jak nie ja to kto :O"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na kawusi Orsejko,dziękuję. Czasem pozwolę sobie i wypije łyk dobrej kawusi. Orsejko jakos mi czas szybko leci, wczoraj wrócili mlodzi,dostali w prezencie jeszcze na wesele z pracy weekend w spa,więc zaraz jadą,jutro beda na obiedzie,wiec musowo cos naszykowac. Zuleczko przytulam mocno,badz z nami mimo trudnosci,smutku,niepewności. My jesteśmy z Toba całym sercem. Daisy smutno,smutno na forum i w zyciu.Wszedzie gdzie nie spojrzeć choroby.Dlaczego tak jest nikt nie wie. Orsejko mniej mnie bo wróciły prpblemy z ręka,troszke porobilam i przez 2 dni nic nie robiłam,musiałam załozyc orteze na ręke by usztywnic,Wczoraj troszeczke pusciło.Chyba bez operacji sie jednak nie obejdzie a mialam nadzieje. terix u mnie prywatnie mozna sie gdzies dostac mozna powiedziec z dnia na dzień.Na kase chorych do okulisty nigdy nie chodziłam więc nie wiem. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam intensywny dzień więc jestem na momencik wieczorkiem. I u mnie piękna letnia pogoda była,tyle słońca..... Zulka Jestem z Wami całym sercem👄❤️👄 Miłego i spokojnego wieczoru i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie M jest po wszystkich badaniach tzn. USG - wszystko dobrze, tomograf chyba też, tyle wiem co z opisu i rtg to samo :D 18 idziemy do doktorki i wtedy będziemy pewni czy wszystko w porządku :D Dzisiaj u mnie była pogoda letnia, wreszcie można wyjść z domu, bo w tym roku zima ciągnęła się upierdliwie :P Robiłam dzisiaj porządki w siedlisku, bo w tym roku muszę wreszcie zrobić jakiś ogród :D To na razie tyle spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane kawunia (_)(_)(_)_)(_)(_) zapraszam :) nowy tydzień coraz bliżej do świąt a to mnie własnie przytłacza :O nie lubie żadnych świąt a to dlatego że kilka razy z rzędu moja S.is dobitnie mi je umiliła ..teraz milczy a mnie to na rekę bo po serii niemiłych zyczeń w moim kierunku nie mam zamiaru narażać się na następny stres ....:O Zulko... pisz jak najwięcej opowiadaj będzie lżej i mam nadzieje że dacie rade nie wolno się poddawać ❤️ w czwartek C idzie na badania nastepne z kolei ..do tej pory drgneło coś w lepszym kierunku ale powtarzam mała kropka to jest ..zobaczymy dalej ...:o Fruwająca ..bardzo się ciesze że u was u ciebie idzie ku lepszemu i udalo się wygrać ❤️ pracuj w swoim ogrodeczku i rob to co lubisz nalezy ci sie taki relaks....❤️ Terix... jak się czujesz lepiej ?❤️ Teklo.. jesteś już ..ja już bardzo tęsknie za tobą 👄 Vanilko..i jak mama byłaś na odwiedzinach ? a gdzie lezy mama ?👄 Beatulko... czekam na fotki po fryzjerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ... wiecej wiary nie wolno tak mysleć jak widać kazda z nas nosi na placach cięzar jakiś ..ale to nie daje pozwolenia na to że nic dobrego już nas nie czeka ..przeminą zle dni i dla nas zaswieci slonko ❤️musimy się wspierać ..tego wsparcia najbardziej potrzebuje teraz nasza Zulka... Bastylko...czekamy na ciebie ..mysle że czasami zaglądasz do nas wiec to już czas by teraz wrocić dać dobre rady ...👄❤️ Plotko.. a jak reka ? lepeij dzisiaj ? Plotko.. musialam zalozyć nowego S wysłałam ci zaproszenie ..nie odczytałam temtej wiadomości do nie moglam się zlogować :) Wszystkim miłego dobrego dnia 👄 mledujcie się plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki Orsejko za kawusie ❤️ ❤️ ❤️ Dobrze, że jesteś. Po latach tłustych przyszły dla nas trudne chwile. Jest mi tak bardzo przykro i smutno. :O:O:O Zulko 👄 - brak mi słów pocieszenia żeby nie zabrzmiały sztucznie albo głupio. Wyobrażam sobie co czujesz. Przytulam Cię mocno ❤️ ❤️ ❤️ i wstrzymuje oddech jak wszyscy i jak wszyscy po cichu mam nadzieje. Mam nadzieje, że nie znikniesz, że będziesz zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca -❤️ trzymam kciuki za M żeby 18 kwietnia były dobre wyniki i dobre wieści. Wyślij nam fotki z wiosennego rancza i miejsca na ogrów a potem z ogrodu ;) Daisy❤️ - pogoda była rewelacyjna, plener bardzo udany. Pensjonat bardzo fajny, miejsce na odpoczynek, na zabawe i malunki - super. Oderwałam troche myśli od swoich spraw. Mnie też czasami nachodzi takie wrażenie, że nic dobrego mnie już nie spotka. Nie obawiaj się. Spotka Was jeszcze wiele dobrego ❤️ Vanilko - ciesze sie że Mama dochodzi do siebie i że ma dobrą fachową opiekę ❤️ Plotko - pooszczędzaj troche ręke, nie musisz tyle pracować. ❤️ Źle się zaczął ten rok niestety. Drżę z niepokoju i boje sie złych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na momencik na razie,Orsejko skopiowałam Ci jeszcze raz i wysłałam na nowego skypa Będe potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo fajnie z eplener udany. Orsejko tak jak pisałam te wyniki nie spadna od razu,potrzeba na to czasu. Sama tez powinnam sprawdzic ,ale odkladam z dnia na dzień. Nie mam w tej chwili siły walczyć z tym,czasem sie poddaje juz. Orsejko ,Teklo jak nic nie robie to ręka w miare,ale wystarczy ze cos kroje itp od razu boli.Kilka dni smarowałam mobilatem,teraz az łuszczy mi sie skóra,smaruje kremami bo reka starsznie szorstka. A najgorzej ze tu świeta,jakos nie lubie szykowania,chyba jestem za stara na to wszystko. Ale mam milą wiadomość ,dzisiejszej nocy moja s została babcią,urodziła sie zdrowiutka dziewczynka u mojej siostrzenicy.Juz widzialam w tel zdjęcia malutkiej.Sliczne zawiniatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko juz rok spędzamy świeta sami z moimi dziećmi bez dalszej rodziny.Kiedys sobie tego nawet nie wyobrazałam a teraz jest dobrze. Bo co z tego ze nazapraszam gosci,naszykuje a potem n anic nie mam sily.Więc tak pewnie zostanie ze bedziemy we własnym gronie,moze tylko ze swatami ,ale to tak jak swoi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnam sie juz bo zaczełam pisac****alec mi drętwieje,chyb ato znak na wziecie sie za jakąs robote toz święta tuz tuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dziękuję Wam za wsparcie i słowa otuchy ❤️ nasz świat w jednej chwili runął, a wokół życie toczy się jak gdyby nigdy nic... samo życie Teklo nie zniknę obiecuję, może czasami zaszyję się w mysiej dziurze, ale nie zniknę Fruwająca nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę Waszym sukcesem, i nieustająco trzymam kciuki:) Orsejko w trapiącej mnie kwestii na razie nie ma o czym pisać, jak coś będę wiedziała dam znać na @ na forum nie chcę się rozpisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×