Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Plotko ..🖐️ jesli chodzi o rekę Taty to ma o dziwo sprawną i nie odczuwa zadnych dolegliwości ..ma zalecone moczenie w wodzie z solą jedynie a za miesiąc pewnie na jakieś zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ szaro i mokro ale wygląda na to że będzie cieplej Zapraszam na kawke i herbatke (__)? (__)? (__)? Vanilko - kciuki trzymane żeby po operacji Mama szybko wracała do formy ❤️ ❤️ ❤️ Ciesze sie że będzie fachowo rechabilitowana. Orsejko - radość ogarnia jak sie słyszy że Tato wraca do zdrowia i ręka dobrze się zagoiła. To świadczy że jest z "dobrego rocznika" tzw "zimny chów". Super super ❤️ ❤️ ❤️ Jak będzie wiadomo co u C - to koniecznie napisz. Śniadanko dla Was: https://3.bp.blogspot.com/-xNYtKeDV_W8/Vxmz_oABHcI/AAAAAAAAZ6w/ap2yGt5xxZoPhWo8RfdPSYTozS2drizlQCLcB/s1600/11811556_462740113897835_2634686106905422736_n.jpg 🌻 http://img.hurtidetal.pl/_art/16702/74387835457d7de77185b7.jpg 🌻 http://2.bp.blogspot.com/-dJVkf4HgGxE/VguAKxrBJgI/AAAAAAAAb80/EbgRvAiJsWc/s1600/pasta%2Bz%2B%25C5%2582ososia%2Bzdrowe%2Bod%25C5%25BCywianie%2Bzdrowa%2Bdieta%2Bzmiana%2Bnawyk%25C3%25B3w%2B%25C5%25BCywieniowych%2Bprzepisy%2Bfit%2Bg.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zakupy zrobione, teraz czas na śniadanie:) Tekla dziękuję za śniadanie👄 dzisiaj wybieram kanapki z łososiem i jedną ze sznureczkiem, ciekawe czy jadalny:D Ja od trzech dni cieszę się słońcem i w miarę przyzwoitą temperaturą, korzystam z każdej minuty słońca bo od jutra zapowiadają deszcz:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny Mama czuje się dobrze,jak to ona mówi najgorszy strach przeżyła bała się operacji.Już jutro może być przewieziona na rehabilitacje tak na wizycie powiedzieli. Teklo dzięki za herbatkę i śniadanko. na szybkie ciasto podaje przepis 1kg jabłek winnych 500g mąki a używam poznańskiej 6jajek szkl cukru. 200ml .oleju 1łyżeczka sody 1łyżeczka proszku do pieczeni 150g.zmielonych orzechów 50g.rodzynek Jabłka obrać i pokroić w kostkę do miski zasypać cukrem i olejem wymieszać łyżką i odstawić na 2 godziny,po tym czasie dodać proszek i sodę ,mąkę i rodzynki i orzechy.wymieszać wszystko łyżką i do rozgrzanego piekarnika na180c pieczemy 50 minut.Foremka 23na23.Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie ciąg dalszy deszczu ale podobno ma być lepiej :-). Vanilko, super że mama tak szybko wraca do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma ochotę na pieczone jabłuszka z cynamonem @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja! Vanilko chętnie wmłóce jabłuszka z cynamonem :D ❤️ byle dużo :P dzięki ❤️ a ja jestem po zabiegach, jeździłam jowejkiem bo nie padało i nawet do serwisu zajechałam: napompowali mi koła ;) Jestem więc z kalorii Vanilkowych rozgrzeszona :D Moge zaparzyć kapuczinko (_)? (_)? (_)? (_)? chodźta kto może i chwilkę ma ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja Teklo na kawuni :) dzieki .. terix... u mnie nie pada ale słonka brak i powiewa zimnawy wiatr :) ale byłam na zakupach z C ..wreszcie miałyśmy czas zawsze z M a on w biegu to co potrzeba i doszłam do wniosku że za bardzo zaszyłam się w domu od czasu starego dziecka i tak zostało ..a przecież po pracy mozna iśc pobiegać po sklepach itd .muszę to zmienić :D Vanillko.. no widzisz wszystko będzie dobrze :) Wszystkim miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Orsejko - taki wypad "na sklepy" odstresowuje. Ja też złapałam sie na tym że nie wychodze na zakupy dalej niż do lidla. Człowiek sie zasklepia w swoim grajdołku i wpada w dołek. Trzeba wychodzić, patrzeć ludziom w oczy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne cześć Teklo za śniadanko wielki buziak 👄 Daisy podaję adres do bransoletek http://www.kulkabransoletki.pl myślę, że coś wybierzesz, mnie teraz korcą bransoletki w jasnych, pastelowych kolorach Orsejko super, że ręka taty jak nowa:) i za Twoją c trzymam kciuki:) Vanilia jak dobrze, że Twoja mama już po i zniosła wszystko b. dobrze, teraz tylko życzę wytrwałości w rehabilitacji:) Betulka to masz kulinarną listę życzeń;) ale wiadomo, u mamy smakuje najlepiej:) a możemy liczyć na fotkę przyszłej synowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dopiero będziemy przestawiać zegarki, a w usa już od dwóch tygodni mają letni czas. zawsze jesteśmy do tyłu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka i jak Ci idzie smartfonowe surfowanie? z czasem wychodzi coraz lepiej, sama nauczyłam się nawet kopiowania, co jak na moje umiejętności to nielada sukces;) i nie przejmuj się, czasami pierwszy wpis, mimo zalogowania wychodzi na rudo, cholera wie dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowe dzień dobry 🖐️ pogoda bez słońca, 10 stopni ale nie pada Kawusia i herbatka czeka (__)? (__)? (__)? (__)? dzisiaj w nocy przestawiamy zegarki - dobrze, że sobote mamy na aklimatyzacje ;) I śniadanko http://ocdn.eu/images/pulscms/NGQ7MDA_/04e82830ca21e622aae3c68e54603435.jpg 🌻 https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/kanapki-z-pasta-z-wedzonej-makreli.jpg 🌻 https://s3.przepisy.pl/przepisy3ii/img/variants/1280x0/kanapki-z-pasta-rybna-z-pomidorami-i-kaparami.jpg Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla wybieram kanapki z pastą rybną, dzięki👄 Ciesze się że i Orsejowej tato, i Vanilki mam,a wracają do zdrowia❤️ Nie ma nic gorszego jak choroby w rodzinie. Orsejowa jak wyniki córki? Zulka a ciebie co gnębi? Tekla czas przestawiamy jutro, z soboty na niedzielę, noc krótsza o godzinę:P U mnie ciepło i słonecznie:d Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja :) Teklo.. dzięki za kawunie i sniadanie :) Teklo.. bardzo dziekuję za postawianie mnie na wlaściwy tor 👄 jak dobrze mieć przyjaciół ..dziewczynki bardzo ciesze się że jesteście ❤️ Terix... wyniki po południu ale te wyniki to tylko formalność ...problem jest o wiele większy choć mamy nadzieje że też się uporamy z tym bo idzie ku dobremu poprawia się wydolność wątroby która została uszkodzona przez antybiotyki i leki przeciwgorączkowe ..jak zapewnił nas szef oddziału sama powinna się zregenerować ...czekamy i mamy zlecone badania raz w tygodniu .. Vanilko... jak mama ? Zulko.. dalej podkreślę zapytanie Terix..:) Mnie tam bardzo ciszy to że wstaniemy szybciej ..bo ja męczę się tym zimowym czasem :) U mnie slonecznie i ciepło choć między szparami powiewa zimny wiatr... no tak to jeszcze marzec a moje dziecko miało urodziny w dzień wiosny :O ale to nić odbije sobie jak wsio wróci do normy :) Plotka gdzie jestes ? ..a jak twoje normy wątrobowe poprawiły sie już ..kawunie możesz pić jedynie leki które odstawiłaś pamiętaj by nie brać ich już nigdy wiecej jedynie jak już to w kroplówce a zgoda lekarza ...wiem bo jestem w temacie i po konsultacji Hepatologa i u nas żadnej specjalnej diety jedynie smażone potrawy oraz żywość gotowa zabroniona z długimi terminami przydatności .. zresztą dla każdego gotowa żywność zabroniona powinna być ..czyli zjadaj lekko łatwo i przyjemnie ale zrobione swoimi łapkami :D:D:D dużo pij wody i gotuj zupę selerową lub surówki z selera ..a najlepiej udaj się do hepatologa ustali co i jak ...ja byłam prywatnie wytłumaczył dokładnie ..jak odebrałam wypis usiadłam nogi mi się ugięły a po konsultacji a Hepalogiem wygląda to zupełnie inaczej :) Trzymajcie się kochane ..a tobie Teklo jeszcze raz dziękuję to się nazywa przyjażń prawdziwa bez owijania i bez obrazy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×