Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytanie uskrzydla

Polecane posty

Wiosną najczęściej człowiek cały w skowronkach ale tegoroczna wiosna jakaś inna.Sam fakt że nawet Teekla popadła w przygnębienie,sam mówi za siebie. No i miało być wesoło a jest ,,ach,, i ,,ech,, Chyba się oddalę bo normalnie nie chcę zarażać tym wisielczym nastrojem. Zatem udanego wieczoru,buziaki i zdrówka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Daisy - ta wiosna jest inna. Zły rząd-nierząd łamie nam kręgosłupy, wprowadza w osłupienie, szok. W takim marazmie nawet żyć sie nie chce a co dopiero pokonywać trudności… eeehhhh…. Mam tylko nadzieje, że dożyje chwili kiedy te kanalie niszczące nasz Kraj zostaną ukarane. A póki co smutno, beznadziejnie, nie ma radości jak innymi wiosnami bywało. Ploteczko - jesteś zorganizowana i pięknie sobie ze wszystkim radzisz. Odganiam złe myśli. Odganiam. "Jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy Jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany Jeszcze wiosenne deszcze obudzą ruń zieloną Jeszcze zimowe śmieci na ogniskach wiosny spłoną Jeszcze w zielone gramy jeszcze wzrok nam się pali Jeszcze się nam pokłonią ci, co palcem wygrażali My możemy być w kłopocie, ale na rozpaczy dnie Jeszcze nie Długo nie" :P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zostawiam goraca kawusię,dzisiaj i ja wypiję,muszę sie dobudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odblokowałam Teklo ja złe myśli odganiam robotą,dlatego wyszukuję co się da.A nazbierało mi sie duzo bo przeciez ubiegly rok był dla mnie całkowicie bezrobotny. Jeszcze przed wywozem plastikow musze przejrzec skrzynki, doniczki,ale musi sie zrobic cieplej na dworze.Powyrzucam duzo skrzynek balkonowych,zostawie tak na wszelki wypadek jakies jak mi sie moze kiedys zechce kwiatów balkonowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ Plotka zrobiła stronke to ja zaparzyłam kawe i herbate (__)? (__)? (__)? (__)? ide na badanie kreatyniny za chwile ;) Ale kawe moge wypić :D Dziewczynki meldować się! Plotko ja jeszcze nie chowam ciepłych kurtek ale te lekkie wyjęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wybieram malinki,dziekuje. Teklo a do czego Ci poziom kreatyniny czy do rezonansu? U mnie waznośc jest 7 dni .a jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko mam rezonans głowy w przyszły wtorek. Musiałam dzisiaj zrobić bo w piątek już jestem na plenerze. Nie wiem ile jest ważny. Ale mysle, że tydzień będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo waznośc kreatyniny jest około tygodnia,, ostatnio jak robilam rezonasn nadgarstka i tomografie kretynina wazna byla tydizeń,ale spotkalam sie tez podczas robienia rezonansu kregosłupa z waznoscia 5 dni. Najlepiej zapytac tam gdzie bedziesz miala wykonywane badanie w konkretnej pracowni.Zawsze lepiej zapytac zeby potem nie było zaskoczenia.Zadzwon. A masz na skierowaniu napisane badanie z kontrastem czy tak na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko,Teeklo Witajcie👄 Teeklo Tradycyjnie zajadam wszystkie warianty jajeczka w kanapeczkach;). Fakt były na śniadanie ale i na kolację smakują równie wybornie👄 Miałam dzisiaj cudowną pogodę za oknem ale nie pomyślcie sobie że skorzystałam z tej aury w jakikolwiek sposób. Autentycznie zmarnowany dzień,jak zresztą wszystkie hi,hi ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ponoć ma już padać deszcz zatem nie odrobię tego czego nie zrobiłam dzisiaj:p Zanim się obejrzę będą święta a ja tradycyjnie w czarnej d🌼u🌼p🌼i🌼e;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pytajcie mnie dlaczego w,, czarnej,,:p.Może murzyńska,może nie myta? a może tak głęboko że aż czarno:p. No i przeanalizowałam to zagadnienie dogłębnie,ciut rozjaśniając mroki tej czarnej d.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wezmę w zęby jeszcze jedną kanapeczkę z jajeczkiem w roli głównej i się oddalę. Teeklo A długo ten plener?. Nie będzie Cię ,już mi tęskno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie, pierwszy wpis po zalogowaniu wychodzi na rudo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od soboty wiosna prawie pełną gębą;) prawie, bo ranki jeszcze chłodne i zieleń jeszcze przyczajona, choć pewnie lada dzień wybuchnie, ale forsycje już się żółcą:) najważniejsze, że dzień dłuższy, choć teraz troszkę trudniej wstać rano:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak dajesz radę z tym rezonansem? moja koleżanka była pierwszy raz i spanikowała, chciała zrezygnować, ale paniom obsługującym maszynę udało się ją przekonać, że wytrzyma te 40 minut w tej tubie, z wenflonem w zgięciu łokcia z rękoma nad głową, w słuchawkach na uszach. wytrzymała z zamkniętymi oczami, a było to tylko badanie nerek. słyszałam, że jak badają głowę to jeszcze coś na nią zakładają:o po tym co usłyszałam nie dałabym rady przejść takiego badania:o ostatnio zacięły sie drzwi windy, którą jechałam (taka bez okienka) - nie chciały się otworzyć:o nacisnęłam przycisk na niższe piętro, a ona dalej nic, tylko klika i się nie otwiera. trwało to ze 3-4 minuty, ale co przeżyłam to moje, zrobiło mi się słabo, gorąco, jeszcze chwila a wpadłabym w panikę:o w końcu raczyła zjechać i tam się otworzyła, możecie sobie tylko wyobrazić jak z niej wyskoczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zmykam, całuję Was mocno Daisy, Ploteczko, Teklo, Orsejko i wszystkie pozostałe dziewczynki buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×