Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Co tam u Was? Ja właśnie leże na kanapie i przysypiam. Chyba się przeziębiłam. Nie moge się już doczekać aż będzie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja w tym cyklu wspomagam się testami owulacyjnymi bo ostatnio owulacja mi się przesunęła o 3 dni (to z braku snu przez mojego maluszka). Bo ja mierze temperaturę, i faktycznie nie wzrosła wtedy kiedy powinna ale wtedy często wstawałam w nocy do dziecka a to może zaburzyć temp. Tak też pomyślałam, tym bardziej, że nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło (znaczy odkąd kontroluje cykle). Teraz zobaczę czy wykres temperatury pokryje się z wynikami testów. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja wczorajj bylam na monitorowaniu i powtorzeniu badania na cmv przeciwciala igm.owulacje mialam no maz ma brac przez 3 miesiace extrasperm,probowac i za 3 miesiace powtorzyc badanie nasienia i zrobic test hba czy inseminacja,in vitro(choc tego nie bierzemy pod uwage) cos zadziala.igm spada wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regretka
a bierzecie kwas foliowy, ja brałam folik i dawałam go nawet mojemu mężowi, bo kwas foliowy podobno zwiększ*******iwość plemników, na pewno nie zaszkodzi więc wato przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja biore kwas foliowy a maz dostal extrasperm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Hej dziewczyny :) ja jestem po wizycie u ginekologa. To prawie 8 tc, słyszałam bicie serduszka! Jestem taka szczęśliwa :) mam skierowanie na wszystkie badania :) co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujaca to musi byc niesamowite slyszec serduszko. Duzo zdrowia dla Was :) U mnie nudy, wysyłam co chwile gdzieś cv a tak to siedzę w domu i opiekuje się chorą świnka morską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
ja napisalam 3 posty wyzej co u nas:P to super ze słyszalas bicie serca teraz porobic badania i od wizyty do wizyty szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka90
Cześć dziewczynki:) straszna cisza na forum. Na ostatnio straszny zaj*b w pracy więc nie mam kiedy się odezwać ale cały czas staram się czytać na biezaco:):) pozdrowienia dla was :) planujacaxxx super. Teraz już z gorki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planującaxxx ta pierwsza wizyta to piękne przeżycie, a potem będzie coraz lepiej:) Ja już po owulacji ale tym razem testy pokryły się ze skokiem temperatury. Więc teraz czekamy na efekty :) A poza tym to zaczęłam ćwiczyć bo doszłam do wniosku że te starania mogą jeszcze potrwać a lato tuż tuż i chce jakoś wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
zacielo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape co u ciebie? byłas u gin na badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
Dziewczyny a przyjmujecie kwas foliowy to podstawa dla przyszłych mam, ja biorę regularnie folik mama, bo wiem, że dzięki temu regularnie uzupełniam braki witamin, a jednocześnie wiem, że zapewniam swojemu maluchowi zdrowy rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antilla dziękujemy serdecznie ale reklam nie potrzebujemy, także idź zachwalać swój folik gdzie indziej .... Gość nie byłam i szybko nie pójdę. Trochę mi się pewne sprawy pokomplikowały. Muszę odłożyć wizyty i badania jak i same starania na później. Chociaż cały czas biore folik i nie wracam na razie do antykoncepcji hormonalnej. A co u Was dziewczyny? Coś temat trochę przystopował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
u nas 3 miesiace staran,maz-branie suplementu i powtorka badan nasienia i zrobienie testu hba(to pokaze procentowa dojrzalosc plemnikow czy inseminacja,in vitro nam cos da) i oswajanie sie ze nie bedziemy miec drugiego dziecka i oswajanie sie z inseminacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
przede wszystkim nie możecie się poddawać, niech mąż zacznie łykać folik bo on sprawia, że plemniki są bardziej *****iwe, może to też w jakiś sposób Wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina może to oklepane i pewnie już słyszałaś to setki razy ale i tak Ci to powiem :) Dacie rade bo kto jak nie wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Dla faceta folik? dokladnie kto jak nie my hehe fajnie powiedziane dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
chciałabym zeby ziiscilo sie nasze marzenie pomimo tego "wyroku" i udowodnic ze wiara,modlitwa i natura jest gora i czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Michalina92 pamietaj, dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny kto robi test ciążowy z was w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evele
Heej :) a ja z taka sprawą. Odstawilam tabletki anty. 28 lutego miałam krwawienie z odstawienia . seks był często o bez zabezpieczenia. Jakieś 10 dni temu miałam ostre klocie e jajniku . kilkugodzinne. Tydzień przed tym był seks. Czekam na okres który powinien być wczoraj. W sumie to po odstatwieniu anty mogło się rozregulwac. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evele ja myślę, że powinnaś poczekać ze dwa trzy tygodnie i jak nie dostaniesz okresu to wtedy zrobić test. Na razie nie myśl o tym, wyluzuj i żyj jakby nigdy nic. Może brzmi niemożliwie ale z własnego doświadczenia wiem, że się da. Ja też odstawiłam tabletki w lutym, seks tylko przerywany i na pierwszy okres czekałam prawie trzy tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie. Pisałam wam kilka dni temu że zaczęłam ćwiczyć, chodzi tu o brzuch głównie. Bo wiem że te starania mogą potrwać jeszcze rok a chciałabym w to lato jakoś wyglądać. Ćwiczę już od 2 tyg ale teraz tak sobie myślę czy takie ćwiczenia mogą spowodować poronienie w tych pierwszych tyg ciąży? Gdybym zaszła w tym cyklu to teoretycznie jestem już w ciąży a takie ćwiczenia powodują silne napięcia mięśni, pytanie tylko jak silne i czy to ma wpływ na zarodek? Może przesadzam ale nie wiem teraz co myśleć. Niby lepiej być ostrożnym ale z drugiej strony nie chcę nic nie robić bo się staram. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci niestety nie pomogę, bo się na tym kompletnie nie znam. Najlepiej zapytać lekarza albo trenera personalnego ale ćwiczenia nie powinny mieć wpływu ani na zapłodnienie ani na płód we wczesnej ciąży. Musiałabyś uprawiać naprawdę ekstremalne sporty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny tak was podczytuję i na prawdę wiara czyni cuda, przekonałam się na własnej skórze bo gdy bylo na prawdę beznadziejnie po długim moim leczeniu nieplodnosci dzień po wizycie wsiedliśmy w samochód z tej bezradności i pod impulsem przejechaliśmy pól Polski do kościoła w ktorym byl "cud eucharystyczny" tam wymodlilismy nasza kruszynę bo za dwa dni na wizycie decydującej co dalej okazalo się ze właśnie jest owulacja na ktora przeciez w tym cyklu nie bylo szans i udalo się. Również cala ciąża przebiegla świetnie. Nie poddawajcie sie dziewczyny i mysle ze jestem dobrym przykładem żeby nigdy nie tracić nadziei. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherubinek
Witam ja od paru miesięcy staram sie o dziecko ale bezskutecznie .Mam wszystkie objawy owulacji i test owulacyjny pozytywny a ciazy jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
a ile masz lat i robicie juz oboje jakies badania,macie jakis plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×