Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Dokładnie, byle nie stracić nadziei. Właśnie się dowiedziałam że moja przyjaciółka której po ponad roku leczenia lekarze powiedzieli że zostało im tylko invitro bo nie jest w stanie zajść w ciążę naturalnie - otóż jest w ciąży! :) cud prawdziwy albo po prostu natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Super, gratulacje dla przyjaciółki! U mnie okresu dalej brak, drugiego testu dziś nie robiłam. Może zrobię jutro rano ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to tak jak u nas wyrok inseminacja/in vitro a tu juz 7tydzien:) anne czekamy na wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Michalina92, dziś mam wizytę u internisty po skierowanie na hcg. Jutro rano zrobię badanie i będę wiedziała :-) test trzymam i moim zdaniem są tam dwie kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mam dwa Aniołki , teraz trzecie dzieciątko w drodze. Dołączam do Was i trzymam mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
ElaMakowska90, witaj! Trzymam mocno kciuki za Twoje dziecko, na pewno tym razem wszystko będzie dobrze. Który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam kciuki. A sama czekam na efekty ostatnich starań, w niedziele mam termin miesiączki. Ale pewnie dostanę, tak czuję. Michalina rzeczywiście mieliście podobnie, czyli zawsze warto próbować :) Zmieniając temat powiedzcie mi dziewczyny ile u was daje się pieniążków na komunię jako chrzestny. Albo może jakie prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Ja dałam 300 zł, medalik z Matką Boską, pamiątkę chrztu i kupiłam ubranko :-) Było to kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz. Myślę, że jest to małe dziecko i nie ma co przesadzać. Będą inne okazje na prezenty, gdy dziecko podrośnie i będzie świadome ;-) Kaania90, trzymam kciuk, żeby okres nie nadszedł. Ja dziś odbieram wynik hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hej. Moja beta wynosi 103. Ostatni okres miałam 25 kwietnia, czyli wychodzi 4-5 tydzień ciąży. Za dwa dni powtórzę wynik, żeby zobaczyć przyrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no to super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :-) W poniedziałek zrobię jeszcze raz hcg, żeby zobaczyć przyrost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka90
Cześć dziewczynki... Anne gratulacje... ja nawet nie wiem w jakim momencie cyklu jestem ... powinnam chyba okres mieć na 1 czerwca ... starania poszły w tym miesiącu na bok bo niestety mój tata mi zmarł po ciężkiej chorobie.... 4 lata temu tak samo straciłam mamę... i teraz na świecie pozostała mi tylko siostra... no i oczywiście mija mąż u piotrus... ale tak jakoś pusto się czuje.... tym bardziej że siostra wróciła dziś do UK bo tam mieszka.... ehhh... także nie wiem jak ten cykl wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów nie widzę w ogóle waszych wypowiedzi.... mam tylko ciągle mejle ze coś dodajcie... kafeteria jest beznadziejna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też staramy się o dzidziusia :) Będzie to nasz pierwszy bobas :) Macie może dziewczyny do polecenia jakieś ciekawe książki dotyczące wychowania etc.? Trochę już przeczytałam, ale chcę nadal poznawać te wszystkie "tajniki" rodzicielstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też staramy się o dzidziusia :) Będzie to nasz pierwszy bobas :) Macie może dziewczyny do polecenia jakieś ciekawe książki dotyczące wychowania etc.? Trochę już przeczytałam, ale chcę nadal poznawać te wszystkie "tajniki" rodzicielstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape a co u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) u mnie na razie spokojnie. 5 czerwca ide do ginekologa, a przed wizytą będę robić morfologię i takie tam. Od czerwca znów zaczynam brać kwas foliowy i w wakacje może coś z mężem podziałamy :) Na razie się wstrzymaliśmy bo w na poczatku przyszłego roku chcemy kupić mieszkanie i nie chcemy żeby obie te spraqy się ze sobą pokryły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planującaxprzyszlamama
Hej dziewczyny. U mnie już 18tc. Brzuch już widać:) We wtorek idę do ginekologa i mam nadzieje, będę już znała płeć! A u mnie jest niezle, często mnie głowa boli i mam wysokie ciśnienie. Poza tym od wczoraj biorę femibion 2 i wymiotuje po nich :( Jeszcze nie czuje ruchów ale myśle ze juz niedługo.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Przyszła mama jak to szybko mija czas ;-) Super, że jest wszystko dobrze u Ciebie. Trzymam kciuki, żebyś już poznała płeć swojego dziecka. Ja jutro idę na pierwszą wizytę u lekarza. Trochę się stresuje, ale mam nadzieję że usłyszę dobre wieści. 25.05 hcg było 103 a 29.05 497. Rośnie więc jest dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Gratulacje! Będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Przyszła mama, jakie miałaś objawy ciąży na początku? Mnie bolą piersi i odczuwam delikatne "ciągnięcie i rozciąganie" podbrzusza. Nie jest to mocny ból, a jedynie dyskomfort. Dziś jest lepiej i nie boli ;) Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą wizytę, nie wiem jak w pracy wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Ja na początku nie miałam za bardzo objawów.. tyle ze powiększyły mi się piersi i są wrażliwsze, od 3 miesiąca dopiero wymiotuje, do dzisiaj. Jestem bardzo uczulona na zapachy, jak tylko mi coś zaśmierdzi od razu wymioty, nawet w sklepie mięsnym nie mogę za długo przebywać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Bóle podbrzusza tez czasami są, ale to normalne. Tak samo jak ból żołądka. No i jak pisałam wcześniej boli mnie bardzo często głowa, oraz jak dużo chodzę to stopy, jakby mi puchły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Ja póki co nie wymiotuję :-) U mnie to początki dopiero - 5/6 tydzień. Jutro dowiem się więcej ;-) U Ciebie to już półmetek, jeszcze trochę i dziecko będzie kopać i dawać o sobie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Czytałam, że bóle są normalne ale mimo wszystko trochę się martwię :-) To początki więc czasami się stresuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co u Was? Co tu tak cicho? :) Powiedzcie mi jak często kochacie ze swoimi partnerami w trakcie starań? Bo byłam w poniedziałek u ginekologa i Pani mi powiedziała, że efektywne staranie się to jest co dwa dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Hej ;) ja byłam we wtorek u ginekologa, był ze mną partner poraz pierwszy, zachwycony! Będziemy mieć synusia :) poza tym wszystko w porządku z dzidziusiem, wszystko w normie :) wazy już 265g i mierzy prawie 15cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planujacaxprzyszlamama
Wazy 235g miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka90
Hejka. Mnie osobiście kafeteria zaczęła wkurza c także podglądam was ale przenosze se powoli na parenting.pl Tu wiecznie nie widać odpowiedzi albo nie da się dodać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×