Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość gość ewelina
agaape wszystko ci się wyjaśni pod koniec lipca oby oczywiście test pokazał dwie kreski czego tobie i sobie bym życzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Agaape na temat NFZ to mogla bym wiele napisać... Ostatnio większość badań musiałam robić prywatnie, na szczęcie wszystko jest dobrze. Ewelinko tych dwóch kresek na teście to życzę nam wszystkim, jeśli nie teraz to przynajmniej w najbliższym czasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape masz jakieś objawy świadczące ze możesz być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Tylko brzuch mnie pobolewa ale to równie dobrze może być ten nieszczęsny pęcherz albo bóle nerwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Dziewczyny a jak to jest u Was z tym śluzem płodnym? Obserwujecie go? Ja mam dzisiaj 13 dc w nocy pobolewał mnie lewy jajnik niby zaczęły mi się dni płodne, ale śluzu nie widzę. Kiedyś miałam go mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renie ja na to nie patrze bo u mnie to jest z tym tak różnie że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Ja jakoś specjalnie nie obserwuje ale widzę że jest inaczej gdy jest owulacja. Jest go po prostu więcej. Ale ogólnie mam mniej śluzu niż kiedyś. Ponoć to przez nadżerkę którą mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
U mnie sie zmienia na ten przezroczysty, ale tez jest go dużo mniej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna08
My tez postanowilismy powiekszyc rodzine :) Bylam juz u ginekologa, biore pregne plus zeby dobrze sie przygotowac i intensywnie sie staramy! Trzymajcie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape testujesz w tym tygodniu jak u ciebie są objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Jak na razie cisza. Test będę robić jak już to przyszły weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca88
Hej dziewczyny, przyłączam się do Was jeśli nie macie nic przeciwko :) Ja co prawda starania zacznę pewnie dopiero w październiku, ale chętnie poczytam sobie Was, może mnie czegoś nauczycie :D od dwóch miesięcy biorę kwas foliowy, ale starać się o dzidzię zaczniemy w październiku, ponieważ mamy już zaplanowane wakacje na Cyprze no i dodatkowo musimy odczekać trochę po odstawieniu leków przeciwdepresyjnych mojego męża. Tak czy siak, witam Was serdecznie :) Ile trwają już Wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli30
Hej dziewczyny z chęcią dołaczę do was:) staramy sie z mężem o 2 dziecko od 3 lat i nic...jestem załamana tym wszystkim już :( tak bardzo chce dziecko a nie mogę. wszystkie wyniki ok u meza tez i nic:( w środe wróciliśmy z wakacji okres powinnam dostać we wtorek 25.07 ale nadal cisza...test robiłam w środę po południu ale niestety jedna kreska więc myślę że okres spóźnia się przez zmianę klimatu....tak bardzo bym chciała by to jednak była ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dziś zaczął się decydujący tydzień... chociaż czuje, że nic z tego nie będzie bo już zaczyna mnie pobolewać brzuch jak na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
agaape u mnie tez na dniach powinna się pojawić @ mamy w podobnym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Witam nowe dziewczyny!!! Agaape i Ewelina trzymam za Was kciuki, może jednak się uda. Ja w tym cyklu odpuściłam miałam dużo spraw itp. Więc raczej nie mam co liczyć na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
agaape robisz w tym tygodniu test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina27
reni kiedy masz planowaną @? również test robisz w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Ewelinko okres mam dostać 10.08. Gdybym czasem nie dostała to wtedy test zrobię 11. Ale wątpię, jak nam się urlop zaczął i mieliśmy więcej czasu dla siebie to skończyły się dni płodne...przynajmniej jestem spokojna i nie myślę tak jak ostatnio czy dostanę czy nie. A Ty robisz test w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja z testem wsztrzymuję się do niedzieli bo mam taką dziwną sytuację. Normalnie mam cykl 37 dni ale w zeszłym miesiącu mój cykl trwał 42 dni i teraz nie wiem czy okres mi sie spóźnia czy przestawił mi się cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test i wyszedł negatywny. Jestem zła bo to oznacza, że mam cykle 42 dni a to chyba nie jest normalne. Zobacze w weekend czy dostane okres, ale mimo wszystko pod koniec miesiąca idę do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
tak pod koniec tygodnia robię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape mam do ciebie pytanie jak odstawiłaś antykoncepcje po ilu dniach miałaś okres tzn ile wtedy trwał u ciebie ten cykl ? pytam się ciebie gdyż nie wiem jak będzie u mnie to mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokończyłam opakowanie i od razu miałam normalnie okres taki jak na tabletkach. I od pierwszego dnia tego krwawienia do następnej miesiączki u mnie minęło 38 dni. I potem cały czas miałam 37-38 dni cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie dolaczyc? To nasz pierwszy cykl, Termin @ mam na 17.08., zobaczymy co bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape jak u ciebie? ja robiłam test jest dziś negatywny ale @ dalej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Tugoja witaj wśród nas, starasz się o pierwsze dziecko? Ewelinko a który to dzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
cykle mam bardzo długie 35-37 dniowe , a po odstawieniu tabl anty. nie wiem jak długie będą test robiony w 37dc negatywny ale mogą się wydłużyć i tak jak u agaape będą 42 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×