Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka123999

trudna i piękna miłość

Polecane posty

Gość gość
Pisze tak jakby to robil zawodowo , moglby pisac powiesci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blog umiera, mało postów, ten temat umiera... jak pomóc Rycerzowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba odwrotna kolejność. Blog był pierwszy. Widać szuka pomocy, chce by ktoś czytał, komentował... i uczciwie zaprosił na bloga w tym tekście. Po co ten hejt? Każdy może pisać, zachęcać do czytania. A jak ktoś nie chce, czytał nie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z ostatnim :) za dużo hejtu w sieci... każdy ma prawo pisać bloga i go reklamować, jeśli chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki już jest internet... każdy może pisać i każdy może hejtować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby twórcy internetu wiedzieli że tak fale hejtu (bezkarnego wg niektórych) się pojawi... zastanowili by się dwa razy.. Jak nie znasz kogoś, tylko parę zdań z internetu to nie oceniaj. Jak nie podoba Ci się to co czytasz, nie czytaj... ja np strasznie nie lubię blogów o niczym, które dzięki zwolennikom i hejterom zarabiają pieniądze. Szanuję tych, co prowadzą bloga bez finansowych profitów - z pasji, z potrzeby serca, z chęci niesienia pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdyby twórcy internetu wiedzieli że tak fale hejtu (bezkarnego wg niektórych) się pojawi... zastanowili by się dwa razy.. Jak nie znasz kogoś, tylko parę zdań z internetu to nie oceniaj" X Wiekszosc ocenia nie zamieniajac ani slowa ;) Fajne jest powiedzenie : "Jezeli masz ze mna jakis problem to zadzwon do mnie i mi to powiedz , Jezeli nie masz mojego nimeru , nie mozesz miec ze mna problemu ";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:05 bardzo dobry cytat :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kto napisze coś w necie musi się liczyć z hejtem... swoją drogą to dziwne, że ludzie chętniej poswięcą swój czas na napisanie hejtu niż na pochlebną opinię... to takie.. polskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest.. ja mieszkam w niemczech, i tu nie ma takiego hejtowania w sieci jak w polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnych świąt dla wszystkich, i dla Rycerza... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A... dziękujemy! wesołej wielkiej nocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam te króliki, zajączki z czekolady... ha ha ha... takie to... wielkanocne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Rycerza i... innych samców beta ;) Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samców beta? a co to :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bry wieczór. Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na blogu. Pierwsza część brzmi jak powieść. Ale potem opis walki przybliża historię do rzeczywistości. pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.18 w stronę rzeczywistości, albo kompletnego zagubienia Rycerza.... na dwoj***abka wróżyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smutne, ale wydaje mi się że nic z tego związku nie będzie. On zasługuje na kogoś, kto bardziej zaangażuje się w związek. I jak uda mu się przetrwać ten ciężki okres, uczyni kogoś szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ona na kogoś, kto idzię tą samą ścieżką, nie myśląc o rodzinie, ścieżką kariery i odsuwania planów na potem. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta. bez sensu. związki są bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze zwiazki sa bez sensu , ale ludzie musza do siebie pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ludzie muszą do siebie pasować" - a co to znaczy? człowiek pasuje sam do siebie. i tyle. Nie ma związków idealnych, są kryzysy... daleteo przysięgi przy Formalizowaniu związku karzą złozyć śluby w stylu "w zdrowiu i w chorobie", "w szczęściu i nieszczęściu" itp. Jak związek trwa kilka dobrych lat to znak, że można mu poświęcić trochę wysiłku. Po latach następuje zmęczenie, pojawia się rutyna... kłótnie i nieporozumienia... ale to właśnie i praca nad związkiem go umacnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrala... ale ludzie rozchodzą sie po 20, 30 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, rozchodzą się po długim czasie ale zwykle przyczyną jest zdrada, alkoholizm, przemoc itp W tym związku co na blogu nie ma tych powodów, i ciężko jest zrozumieć to, że zamiast zawalczyć o siebie, po tych 10 latach to ktoś dochodzi do wniosku że to nie to... trochę długo trwało to "dochodzenie". I teraz co? Kolejny związek i znów 10 lat testowania? bez sensu. ryzyko, że kolejny związek będzie gorszy jest większe niż to, że ten taki będzie... Rycerz pisze w sposób który pokazuje że ma głowę gdzie trzeba i wydaje mi się że to wszystko zmusiło go do myślenia o tym jak nie spieprzyć związku... szkoda że tak poźno. Ale to lepiej niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej... ale czy to pomoże? Gdyby człowiek był meblem, to mozna by powiedzieć, że wypróbowany, solidny mebel po naprawie jest lepszy niż nowy i ikei ale ona może mieć inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiek to jednak nie mebel a te z ikei bywają niezłe choć są nijakie i nie umywają się do stylowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikea? proszę..nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×