Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka mimo woli

mój facet ma żonę a ja nie wiem co dalej bo jestem w ciąży..

Polecane posty

Gość gość
dokładnie tak jak dziewczyny piszą dawanie mu kasy to najgorszy pomysł w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to sie idzie na policję i zgłasza stalikng.Lub opowiada szefowi skoro ju go i tak ponformowała o szczegółach sytuacji i razem z nim jak by zechcial towarzyszyć na posterunek policji. A nie jakieś pieniądze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wenezuelska telenowela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniadze to najglupsza sprawa w tej historii. Niech sobie radzi palant jeden. Stracil prace cieply dom we wloszech wiec sie nieco wkur.....gosciu. podzwoni postraszy i wyjedzie. Takie typpy bez honoru sa tylko w geebie mocni za tym nie ida zadne dzialania. Wspolczuje tobie ale tez wspolczuje jego zonie. Jakim s****wem trzeba byc by przez 6 lat zyc z rozdwojeniem jazni. Dwa domy dwie rodziny dwa zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe,że babka wtedy po 30-tce,teraz pod 40-tkę nigdy nie wyjechała np na wspólny urlop do PL ? Że sie jej światelko nie zapalalo,e nigdy nie rozmawiali o kolegach/kolezankach/rodzinach ? byloby łatwiej wyczuć,ze facet gra. Że intuicja typowa dla kobiet sie nie włączyła autorce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko rozumiem Cię. też się tak kiedyś nacielam. wychowałam się w domu dziecka. jak tylko skończyłam 19 lat to po maturze wyjechalam do Niemiec. tam poznałam faceta. był z Białorusi jemu chodziło aby dostać się do Niemiec na stałe bo miał wizę turystyczną. A tak jakby znalazł żonę to by został. tylko u nas trochę szybciej to poszło bo po 3 miesiącach już byliśmy w USC :( dałam mu się totalnie omamic. tylko ze u nas to dzięki temu ze on nie wiedział o mnie nic to się wyplatalam szybciej. ps. ja nie byłam w Pl od 9 lat i nie mam potrzeby jeździć tam na urlop-stać mnie na lepsze miejsca. A Polska? kojarzy mi się tylko z ciężkim dzieciństwem. autorko-pocisnij mu na maksa-policja, to raz, a znajomi to jak go gdzieś spotkają niech mu przypadkiem zlamia np nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe,że babka wtedy po 30-tce,teraz pod 40-tkę nigdy nie wyjechała np na wspólny urlop do PL ? Że sie jej światelko nie zapalalo,ze nigdy nie rozmawiali o kolegach/kolezankach/rodzinach ? byloby łatwiej wyczuć,ze facet gra. Że intuicja typowa dla kobiet sie nie włączyła autorce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki,poszło 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Pl tylko zle wspomnienia? Dlaczego sie jej lampka nie zapalila? Bo byl czarujacy, milusi, wyksztalcony z pasja, mowil kilka razy o slubie z autorka i dzieciach i takie bla bla, ze autorce po prostu nie zaswitalo, ze przeciez on po roku sypiania z nia nie wspomnial o przeniesieniu sie na stale do Wloch, tylko kolejne 2 przyjezdzal na sezon. Moze ta slaba znajomosc jego wloskiego uspila jej intuicje w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze jak slaba znajomość wloskiego ja uśpiła? U licha,nigdy nie zadzwonił telefon z kobiecym głosem ,żeby autorke tknęło? Przez tyle sezonów / lat nigdy nie zadzwonilo dziecko a potem dało telefon mamie,by porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- pomyśl na ile miesięcy na wypłaty dla niani wystarczy to 15-20 tys. euro, to odechce Ci się sponsorować oszusta. Na policji zgłoś, że Cię nęka i chce od Ciebie wyłudzić Twoje osobiste oszczędności, że się bardzo boisz i że dorobił sobie klucze do Twojego mieszkania bez Twojej wiedzy i że wszedł jak spałaś i Cię straszył i nie chciał wyjść, że dopiero sąsiedzi Cię obronili i wyrzucili go. Narób mu koło pióra, żeby już nie miał czego szukać w Twoim mieście. Wpisz w wyszukiwarkę jego imię i nazwisko i miasto, może znajdziesz w ten sposób jego żonę na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUż niech ona da sobie na luz z tą zoną,wtedy szybciej wyjedzie a nie jak ta narobi halasu to oin na bank zostanie ze strachu przed konsekwencjami w domu. Coz żona tu zawinila ? ona ma miec spokoj na czas ciaży a nie jakieś zawiafomienia do żony. Halo,wy dziewczynki jestescie małe? Oczywiscie,że na policję z zeznaniami jak ktos pisze wyżej i to szybko,żeby on nie zglosił pobicia jako np.zajście rasistowskie i ma obrońcę z urzędu i takie tam. Ruszcie troche głowa jak cos radzicie.To nie bułka z masłem tylko horror dla tego dzieciaczka w brzuchu jego mamy ! O to trzeba dbać jak najbardziej. On sobie i ta zona poradzą,spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież wiadomo zejk poruszy wątek kasy to natychmiast przestaniecie trzeźwo myślec -:) już widzę jak samotna matka daje kasę zamiast poprosić swoich znajomych aby go odprowadzili na dworzec bo chyba nie na lotnisko ? Wymyśla a pelikany łyk łyk . Mi tez wyślesz jak cię postraszył ze wiem kim jesteś i gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co autor ma na mysli w ostatnim poście i ostatnim zdaniu,bo jakos niejasno napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nazywa sie ironia o ile znasz znaczenie tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomieszkiwalam troche w Wloszech i wiem jaka tam jest biurokracja jesli on pracowal legalnie a tak wynika z opowiesci autorki to skladajac dokumenty juz wtedy zatail ze ma zo ne i dzieci .Pracowal przy winobraniu to trwa okolo 3 m-cy gora i co wyjezdzal a autorka sie nie interesowala co robi w P olsce z czego zyje idt a moze nie ma zadnej zony chce kasy i sobie troche pozyc w spokoju .Jezeli to wszystko jest prawda autorka to nie 18 letnie dziewcze tylko 38 kobieta a wtym wieku patrzy sie na zycie rozsadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12'21,twoja uszczypliwość nic nie wnosi do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,najpierw piszesz i pytasz czy ukladac sobie z nim życie w Italii,niech sie rozwiedzie,itd a niedlugo potem,że nie chcesz go znać,tworzysz historię o szefie i jego rodzinie,ktora ci pomoże.ZA chwile o jakims waleniu w drzwi z bukietem kwiatow misio przyszedl.By za chwile o jego ncnym wejsciu do twojego mieszkania . Powiedz szczerze,co z tej historii jest prawdą a co wymyśliłaś na prowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie sie czepiac kobiety ze niczego nie podejrzewala. Bo miala wiele powodow by nie czuc zagrozenia a do tego zakochana. Takie wszystkie madre ale jakby kazdy mial czujki na niebezpieczenstwo ustawione to nie byloby oszustw kradziezy g***tow. Trafila na palanta i tyle. Teraz musi go pogonic i zajac sie soba i dzieckiem. Autirko zero kasy bo juz zaczynasz tracic glowe widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A nie przyszło ci do głowy, że to on mógł dzwonić do domu. Takie zbiory, to może być robota od rana do wieczora, a tak przynajmniej może myśleć żona. Więc lepszym rozwiązaniem jest samemu do domu dzwonić co 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie. On może być żonaty i dzieciaty, może być rozwiedziony, a może w ogóle nigdy nie miał żony. Tak naprawdę to mało istotne. Ważne, że mu pożyczka większych pieniędzy przyszła do głowy, a jak ich nie dostał, to się wściekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz częściej myślę z to prowo. A jesli nie ro odkąd powiedzialas autorko ze chcesz mu dac kasę to myślę ze jesteś glupsza niz ustawa przewiduje. Mam nadzieję ze masz trochę więcej tych oszczędności bo twój ukochany będzie wracał po kasę.tak jak tu ludzie piszą. Nie uwolnisz sie od niego jak wyczuje ze d a sie Ciebie urobic. Po co ma uczciwe zarabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo nie prowo, takie sytuacje się zdarzają. Ja myślę, że wyczerpałyśmy temat. - dupkowi nie dawać absolutnie żadnej kasy - zgłosić na policję nękanie - czy pozwać dupka o alimenty i poinformować jego żonę o której nic nie wiadomo, to juz w gestii autorki. Więcej nie pomożemy. Jedyne co to autorka może nas informować jak się akcja rozwija, a my możemy tutaj poobgadywać dupka i pogdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka mimo wloi
dziękuję dziewczyny za wszystkie wpisy, muszę to jeszcze na spokojnie wszystko przemyśleć. Teraz siedzę i płacze bo mimo wszystko wiel łączyło mnie z tym człowiekiem . Kochaliśmy się, lubiłam czuć że jest blisko mnie. A teraz jak zupełnie obcy człowiek a przecież we mnie jest jego cząstka :O Oglądam nasze wspólne zdjęcia i zdjęcia ze zbiorów. Tak mi przykro, łzy same cisna się do oczu. Pozwole dodać sobie zdjecie, tu twarzy nie widać https://zapodaj.net/fb60ff4a9b0e4.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu podszyw, login się nie zgadza. Zajmij się czymś pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko poplacz sobie. Zlych emocji nie mozna tlamsic. Do tego hormony. W normalnych warunkach kobity w ciazy placza z byle powodu to w takiej jak jestes sytuacji nie ma sie co krygowac. Tylko nie wylaczaj rozumu. Czy bylas na policji? Nekal cie dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka mimo woil
Nie byłam na policji , zjadłam dziś chyba nieswieżą grzankę i mam jakies zatrucie :( ciągle biegam do toalety, już mam dosć, straszne rozwolnienie, oby to nie była grypa jelitowa bo jeszcze pół firmy zarażę i martwie się o córeczkę :O tak on dzwonił kilka razy ale nie odbierałam, dzwieki wyłączone w telefonie i myslę teraz jak tu do apteki sie dostać po jakis węgiel czy coś albo wyślę sąsiada. Troche mi głupio że tak sąsiadom zwalam się na głowę , już żona sąsiada krzywo na mnie patrzy , chyba podejrzewa ze mamy romans bo dziś weszła do pokoju w którym sąsiad masował moja spuchnietą stopę (chyba woda zatrzymuje sie mi sie w organizmie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam na policji , zjadłam dziś chyba nieswieżą grzankę i mam jakies zatrucie :( ciągle biegam do toalety, już mam dosć, straszne rozwolnienie, oby to nie była grypa jelitowa bo jeszcze pół firmy zarażę i martwie się o córeczkę :( tak on dzwonił kilka razy ale nie odbierałam, dzwieki wyłączone w telefonie i myslę teraz jak tu do apteki sie dostać po jakis węgiel czy coś albo wyślę sąsiada. Troche mi głupio że tak sąsiadom zwalam się na głowę , już żona sąsiada krzywo na mnie patrzy , chyba podejrzewa ze mamy romans bo dziś weszła do pokoju w którym sąsiad masował moja spuchnietą stopę (chyba woda zatrzymuje sie mi sie w organizmie) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle, że chcialo Ci sie zadac trud i zarejestrowac pod podobnym loginem. Tragedia, skad takie osoby sie biorą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×