Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

mam jakies 20 gier na ps3

Polecane posty

wszystkich mieć nie możesz bo dwie ostatnie tylko na ps4 i xbox one.. 20 gier na ps 3 to malo ja na xbox 360 wszystkich ogranych i tych ktore pousuwałem z dysku było jakieś 60- 70 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle gier ograłem. wszystkie konta z grami z allegro zakupilem. ludzie strtaszili, ze mozna bana bo to pewnie z kradzionych kart kredytowych a ja mam je 5 lat na dysku i zaden ban zadne konto niezbanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary, zdigilitazowane gry sa gvwno warte, oni na tych steamach i playststion store robia wiecznie znizki. Miec gre ktora ma wartosc, to fizycznie. Ja rozumiem, ze dla kogos wystarczy, ze sobie moze pograc, ja jednak wole miec oryginalne pudelko i ksiazeczki. Mam pare zlych gier z podrobami pudelek i bez ksiazeczek. Niedlugo bede sie musial ich pozbyc. Podoba mi sie moje wydanie TESIV: Oblivion, mam tam mape, ksiazeczke i trzy dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelkowych to mam az 4 gry alan wake, forza, gta IV i diablo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Mam 435 gier na swoim koncie steam. Gdzie ja bym pomieścił tyle gier w mieszkaniu? Ja pudełek i płyt nie liczę bo taka wiedza nie jest mi do życia potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, gdzie bys pomiescil, zacznijmy od tego ze gdyby steam nie istnial to nie mialbys wiecej jak 50. A plyty sie ustawia pod sciana i wychodza ladne rzedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Gdyby steam nie istniał to byłby inny system dystrybucji cyfrowej. Poza tym są gry które nie wychodzą już w pudełkach. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowie o konsolach a ty mowisz o pctach, a to dwie zupelnie inne dystrybucje. U mnie mozna gry uzywane na pc dolapac po 10 pensow, medal of honor warchest kupilem za 75p. Gothic wszystkie trzy czesci £1.50. Na ps3 za grosze to chyba tylko fifa kosztuje i to jeszcze w piracie. A miec gre na koncie to tak jak jej nie miec, bo bez polaczenia internetowego w nie nie pogras, i mowie teraz o PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turkuć dziś tylko nie zapominaj twoje gry staly sie wlasnoscia stema ktory ci je wypożycza, ty je kupiłeś i z miejsca straciłeś. na rzecz steam.-,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Właśnie za te ceny lubię PC. Bundle 3 gier za dolara. Czasem gry dostaje się za darmo (np. niedawno rozdawali klucze do Dirt 3 i Dirt Showdawn). PS3 też jest fajne. Może kiedyś kupię bo bym chętnie zagrał w Red Dead Redemption i Personę 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×