Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Agnieszki w przyszłym sezonie nie zobaczymy to są odcinki ze stycznia koniec kropka na planie najnowszym jej nie będzie i nie ma zrozumcie to tępe pały. ja nie chcę żeby Teresa usidliła Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście wszystkie nawiedzone i tyle jedna nawiedzona puszcza plotki i dalej powtarzacie żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie jedna,głupia i uparta,powtarza ciągle to samo jak papuga,co ją nauczono 1 kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała żeby po tych przeżyciach odszedł Tomek z policji Jacek w 1302 zaproponuje mu wspólny interes na razie odmówi ale powinien po tych przeżyciach z śpiączką i amnezją poważnie przemyśleć propozycję kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek może w ogóle odejść,bo mnie ta postać nie interesuje. Wkurzającyjest też drugi i trzeci Chodakowski-wszyscy myślą fiutami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie wkurza ja Andrzej gra Tomka on taki sam jak Baśka jest nie wiem kto im dał dyplom po ukończeniu szkoły teatralnej Andrzej tak gada jakby recytował wierszyk żadnych uczuć nie pokazuje swojego bohatera na swojej twarzy zresztą on co ma w dorobku? facet ma 40 na karku i ma w dorobku rolę Tomka w pierwszej miłości i tylko miłość w żadnym filmie nie grał w teatrze też już dużo lepszym aktorem jest Mikołaj serialowy Marcin. Mikołaj to klasa wspaniały aktor a w teatrze jeszcze lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w teatrze młynarczyk nie gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorzy grający Tomka i Franka to aktorzy jednej miny. Barbara K.-Sz. też niewiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młynarczyk grał w Bagateli i w Słowackim ale zrezygnował wygodniś się zrobił lepiej w serialu zarobi niż w teatrze ale dla mnie jako aktora to by był wstyd kojarzonym być z jedną rolą w głupim serialu. i tak go nie lubię zbyt pewny siebie się wydaje a w ogóle zachwytów na Kurdej- Szatan nie rozumiem w ogóle czemu ją tak wszyscy zachwalają i żeby nie było nie jestem fanką Magdy Walach ( choć ona ma duży dorobek zarówno teatralny jak i filmowo- serialowy) w teatrze ją widziałam i w ogóle nie jest świetna tylko taka sama emocji nie pokazuje zawsze taka sama z skrzeczącym głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 20. 11 pokaż ty swoje zdolności może? ogarnij się matole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie spokój po co prowokujecie tę chorą kłótnię? jesteście nawiedzone rozpuszczacie plotki oceniacie aktorów kuźwa jeszcze wam mało że produkcja zrobiła taki szum wokół tego p************o wątku? a tak naprawdę cała trójka bardzo się lubi i szanuje wzajemnie tylko wy skaczecie do gardeł jak psychopatki ja tam wszystkich lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorzy to co innego,, a gra to też inna bajka,a chamstwo i brak kultury u niektórych to dopiero problem na który nie mamy lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o to rozumiem można nie znosić niewiem Olszewskiej fikcyjnej postaci ale pojazd na aktorkę? bo co? bo nie jest aż tak popularna jak pani Barbara która ma swoje pięć minut? nigdy tego nie zrozumiem bo Olszewska nie jest barwną postacią tylko tą co miesza? wiecie co żal mi takich ludzi a najgorsze że jak widzowie znienawidzą jakąś postać to pojazd na tego bohatera jest tak wielki że produkcja musi usunąć tę postać i podziękować aktorowi co było w przypadku pani Walach. żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozzzeeeee. Jakie wy po (pi redolone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten troll co sie tu sztucznie bulwersuje ma jednak sporo racji, wy naprawde jestescie tepe paly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty obrzydliwa d********** spod zardzewiałej latarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt Magdaleny Walach z obsady nie usuwa na wikipedii piszę że ciągle więc przestańcie rozsiewać te plotki żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że ciągle gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gra i będzie grała dalej a wy słuchacie kilku nawiedzonych bab które wami manipulują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak będzie grała Agnieszka nadal a tak zmieniając temat czas na nową czołówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja też chce nowej czołówki i wyrzucenia rudej flamy z czołówki i danie cudownej ASI i wyrzucenia rudej z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej będzie jak sobie wykupisz wycieczkę do Egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka_od_agnieszki_i_tomka
z uzrpatorki i intrygantki kazał producent zrobić święta a z kobiety która zrezygnowała z miłości swojego życia dla jego dzieci tą złą i podłą producent idzie po trupach jest dwulicowy mówi że Walach jest świetną aktorką a jednocześnie perfidnie olewa jej fanów i samą aktorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie sobie spokój ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka_od_agnieszki_i_tomka
nikt się mnie nie pozbędzie zawsze mówię to co myślę i wiem z doświadczenia życiowego że takie związki w życiu prawdziwym sypią się zawsze po za tym ja mam do tego stosunek osobisty bo mój ojciec był taki jak Tomek moja mama która już nie żyje samotnie mnie i mojego brata wychowywała moi rodzice mieli romans potem moj tata odtrącił moja mamę i ona wyjechała za granicę gdy dowiedziała się o ciąży on był w zaawansowanym związku z inną i brał z nią ślub moja mama nigdy się nie podniosła bo ojciec to miłość życia mojej matki jest choć ona już nie żyje Tomasz to mój ojciec a Aśka to żona mojego ojca taka sama perfidna i wyrachowana jak serialowa tarnowska też rozbiła związek moich rodziców jak Aśka rozbiła związek agnieszki i tomka a mój ojciec mnie miał w d***e tak jak tomek ma w d***e Helenke potem się urodził mój brat moja matka pogrążyła się w depresji i odebrała sobie życie przez mojego ojca dobrze że Olszewska nie próbuje się zabić a ja mojego ojca nie znoszę wszystko co mam zawdzięczam mamie a nie temu sukinsynowi tak samo będzie z Helenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ignorujmy tę wariatkę a myślicie że Justyna naprawdę się zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka_od_agnieszki_i_tomka
fanatyk zesrajcie się dzieci do lekcji a to wy idziecie po trupach do celu wy fani SZatan my fani Magdy nie idziemy po trupach i nie wymaszamy na scenarzystach wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wariatko masz obsesje na punkcie jakiejś obłąkanej baby niech ta baba sobie pisze co chce a jak jest chora to tym bardziej nie powinnyśmy się z tego wyśmiewać tylko jej współczuć przypominam ze fani Joanny też nie byli lepsi w hejtowaniu Agnieszki jeszcze rok padały mocniejsze słowa na temat serialowej Agi i teraz jest fanka Agi która hejtuje Tarnowską i super ;/ tak zmieniając temat Kisielowa niezła wczoraj była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby Agnieszka i ten kuzyn który niedługo się okaże Tomka mieliby mieć romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten odc sylwestrowy to tak im się "udał", jak ten z weselem ponurego super gliny Tomusia. Swoją drogą, to po jakiego grzyba Tomuś pociekł do tego szpitala za 5 dwunasta? W końcu trup gangstera z kostnicy szpitalnej raczej już by glinom sam nie zwiał..Ciekawe, że imprezkę w tym jedynym warszawskim bistro obsługiwał jeden, jedyny chłopina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×