Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
a ja po prostu nie mogę oglądać tego popieprzonej rodziny w nadkomplecie Wargas otoczony żoną synem ze związku z byłą żoną byłą kochanicą i oczywiście wspólnym dzieckiem do tego jak się okaże niedługo zaginionym krewnym i taka sielanka czy ten trójkąt się kiedyś skończy ? już dwa sezony to ciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na razie takiej opcji, żeby tą patologię przestali pokazywać, niestety. To jest tak odrealnione, ale w sam raz pasuje do tego gniota. Jakoś nigdy z czymś takim w realu ani się nie spotkałam, ani nie słyszałam, żeby była kochanka zaprzyjaźniła się z żoną swojego byłego faceta i vice versa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? ta przyjaźń Aśki i Tomka z Agnieszką jest naciągana nie no ok że żyją ze sobą w zgodzie i tak dalej ale co niedługo Helenka pójdzie do przedszkola i co Joanna z Tomkiem będzie ją odbierały nawzajem czy co? oby się spełniło co Agnieszka dziś powiedziała że w nowym roku chce znaleźć miłość nową a Aśka i Tomek mieli dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to wkurza że w każdym odcinku co jest Joanna występuje również Agnieszka czy nie mogą scenarzystki napisać im osobnych wątków tak żeby psychofanki nie żarły się nawzajem nie kłóciły czy tak trudno im napisać scenariusz w którym Olszewska znajdzie faceta w którym się zakocha tak żeby zapomniała o Tomku? nie im to na rękę podjudzają konflikt a potem się dziwią że jest tyle hejtu i zawiści ze strony dwóch obozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wczoraj element komediowy przy scenie gdy Iza widziała Marcina z Julką bo mój mąż skomentował to tak: "znowu ta wiedźma w oknie się czai" miałam niezłą polewę :-D ta kobieta jest niepoważna i wcale mi jej nie żal. Przecież ciąża to zbyt poważna sprawa żeby robić takie podchody, lisciki zamiast rozmowy. Druga Agniecha która nie wiadomo w imię czego postanowiła zrobić z siebie cierpiętnicę. Nie czaje takich bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka_od_agnieszki_i_tomka
20:49 przecież my się nie liczymy- fani Magdy Walach liczą się fani Barbary Szatan nie przywykłaś do tego? nie rozumiesz że taki jest scenariusz bo producent promuje Szatan która mu odpowiednio cztery litery ulizała? to nie dziwne że ona we wszystkich produkcjach Lampki gra? ile było postów żeby przestał promować słabą Szatan a dał szanse Adze i Tomkowi? ale do niego nic nie dociera. TAKA prawda scenariusz nigdy się nie zmieni bo Szatan ma plecy i to ona ma być gwiazdą tego serialu to przez nią Sienkiewicz odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze,ze Sienkiewicz odszla,bo ma wspaniłą rolę w "Przyjaciółkach" i jest ŚWIETNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Agnieszki niepotrzebnie Tomkowi mówiła o dziecku bo ojciec z niego żaden nie płaci nie odwiedza dobrze chociaż że Helenka ma kochającą matkę bo ojca to ona nie ma bo Tomasz dla mnie nie jest ojcem Heleny tylko na papierze co do Izy skwaszona czy ona kiedyś się uśmiechnie? rozumiem że chorowała na depresję ale wiecznie chyba na nią nie choruje w ogóle nie lubię odcinków z Marcinem i Izą z Tomkiem i Aśką ( są tacy przesłodzeni i nudni duet aktorów marny plus Walach doczepiona do nich jak zbędny element ) czekam aż będą inne wątki gdzie nie będzie ani jednego z tych bohaterów czyli Aśki Marcina Tomka Agnieszki i Izy i jej byłego. lubię wątek Uli-Janka ostatnio ich mało Natalii- Franka Ewy -Marka Kisielowa wymiata i nawet tę Marzenkę i Andrzeja ( wolę ich od Aśki i Tomka i Marcina i Izy) i czekam aż Tamara wróci do serialu co do Sienkiewicz też uważam że dobrze że odeszła wspaniale gra w Przyjaciółkach ma wielki talent komediowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interpunkcja istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłam tyle razy nie piszmy o Chodakowskich ( Marcinie i Tomku)bardzo proszę nie prowokujmy baby o nicku wariatka i innych nawiedzonych w przyszłym tygodniu perfidna kochanka Olka powie Magdzie że jej mąż jest z nią z litości co za podłe babsko żal mi Magdy i Popiel mówił że jego bohater obwini Magdę o swój romans bo przez to że ona zmusiła go do adopcji on sobie znalazł kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żebym go usprawiedliwiała bo dla zdrady usprawiedliwienia nie ma, ale to że go zmusiła do adopcji akurat się zgadza. Ale może nie jestem obiektywna bo nie lubię Magdy i Muchy zresztą też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wygląda tak,że zdrada jest jakąś zemstą za adopcję Maćka.Olek młoszy od Magdy chciał bez dodatkowych obowiązków żyć,ale czasem inaczej się poukłada.Olek jest zazdrosny o Maćka i o uwagę i czas,jaki mu Magda poświęca.Szkoda Maćka i Magdy,bo lekko nie mieli dotychczas,ale taki Olek to dla mnie nie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:06 a z małolatami nie będę dyskutowała za mądra jestem na to powiem tylko tyle nie zmuszajcie mnie żeby pokochała parę która swoje szczęście zbudowała na łzach Agnieszki i małej Helenki ja zwyczajnie tego nie kupuje ja mam empatię i brzydzę się takimi ludźmi i nie przekonuje mnie uczucie Państwa Chodakowskich bo scenarzyści pokazują że miłość to egoizm i wygoda i nie próbujcie mi wmawiać że Tomasz chce jak najlepiej dla swojej córki bo nie chce uciekł przed odpowiedzialnością ciekawa jestem jak za chwilę spojrzy w oczy swojej córeczce Helence gdy tak będzie zadawała niewygodne dla niego pytania tyle i Olszewska powinna mieć fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bronię czci Magdaleny Walach od zawsze i nie pozwolę żeby była tak perfidnie traktowana przez producenta który postanowił z Basi zrobi gwiazdę serialu więc opanujcie się. Wracając do serialu popatrzcie nawet na Andrzeja Budzyńskiego nie chce być z Marta przynajmniej na teraz bo z tego co wiem pan Krystian namawia scenarzystów żeby napisali wspólny wątek Marcie i Andrzejowi bo chce znów grać z panią Dominiką więc nie wykluczone że Budzyńscy wrócą do siebie na teraz chce być z Magdą ok ale robię wszystko żeby moja córka cierpiała i będą z nią utrzymywał kontakt i to jest wspaniały uczciwy ojciec odpowiedzialny tak samo swego czasu Artur robił wszystko żeby Basia cierpiała że on i Marysia się rozwiedli barrał czynny udział w wychowaniu odwiedzał zabierał na soboty i tak dalej . Mi ci faceci imponują a co zrobił Tomek żeby mała Helenka nie cierpiała że on nie kocha jej mamusi tylko ją ? nic nie z robił pieprzył tylko co z Joanną i tak dalej. nie odwiedza nie płaci alimentów i to jest uczciwy facet? fani Aśki wy idziecie po trupach do celu wymuszacie na scenarzystach wszystko więc miejcie dzieci trochę empatii a do postępowania Joanny tu nie będę komentowała ale kobieta która wie że jej ówczesna rywalka jest z miłością mojego życia w ciąży nie namawia usilnie faceta na wspólne dziecko co robiła Tarnowska jesteście chore i zawistne fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pieprzenie!!!Helenka jest taka mała,ze każdy facet jak pobawi się z nią kilka godzin,to już może być w jej mniemaniu kimś bliskim!!! Ona nie wie,kto to i co to tato,więc nie cierpi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że kolejny małolat się odzywa i widzisz oglądamy dwa różne seriale ale wyznawcy Szatan się uaktywnili a ja fanka Magdy Walach odpowiem to Aśka zamieszkała z Tomkiem i jego dziećmi a Agnieszce nie pozwolił nawet się zająć jego synem Aśkę cenię za to że wyrwała go z rąk opętanej matki i przywiozła do kraju i oddała go ojcu i cenię ją za to że zajęła się nim w USA kiedy jego mama wolała inne atrakcje od syna ale to koniec pochwał dla postaci Pani Chodakowskiej. to Tomek nie wiedział czego chce a nie Olszewska ja na miejscu też bym uciekła kiedy bym widziała że obca baba mieszka z facetem moim i owija wokół palca jego dziec***erfidnie je od siebie uzależniając żeby w ten sposób zdobyć serce ich taty . wszyscy tak surowo oceniliście Rudą a nikt nie postawił się na jej miejscu gdyby wasz facet spędzał cały wolny czas z nianią swoich dzieci to byście byli szczęśliwi? a ona perfidnie wykorzystywała kryzys w ich relacji do swoich celów po za tym to wina pana Tadeusza Lampki on to spowodował że wszyscy kochają Aśkę a nie znoszą Agnieszki bo on za punkt honoru postanowił zrobić z Basi gwiazdę serialu nawet po trupach kosztem wspaniałej aktorki Magdy i wyrzucić w białych rękawiczkach tą drugą aktorkę . co do sypiania z Marcinem to wtedy ją potępiałam bo była nie uczciwa i wredna ale akurat wtedy kibicowałam Kasi bo pokochałam tę postać i Agnieszkę Sienkiewicz aktorkę która ją grała . nie wybaczę producentowi że tak traktuje Magdę Walach ale wiem jak aktorka się sprzeciwi to zostanie wyrzucona bez skrupułów jak jej koleżanka Agnieszka Sienkiewicz która się jako pierwsza sprzeciwiła producentowi i wyraziła głośno co myśli o promowaniu pani Basi przez tego producenta a w efekcie została perfidnie wywalona bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się kobieto bo widać, że choroba psychiczna u ciebie postępuje i niedługo będziesz niebezpieczna dla otoczenia i samej siebie. Dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona doskonale zna z wlasnego zycia jak koncza sie takie historie, wiec nie oceniaj jej surowo, bo w przeciwienstwie do niektorych rzeczowo i tematycznie komentuje. To tak na marginesie. Wracajac do serialu, to ogladam wszystkie odcinki od poczatku i watek Aski z gory byl zaplanowany, zeby Kurdej wypromowac i o ile w reklamie zdala egzamin, to w serialu jest sztuczna zeby nie powiedziec beztalencie aktorskie, poza usmiechem ewentualnie naburmuszona mina nic soba nie reprezentuje. Aska wydaje mi sie falszywa osoba, zdobywa to co chce a najbardziej boli ze "usynowila" Wojtka, zamiast wspominac mu o jego matce to robi wszystko zeby o niej zapomnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezus jakaś nawiedzona tu przyszła i pieprzy o Agnieszce !! jesteście nienormalne i tyle drugi troll który żąda usunięcia aktorki dobrze że scenarzystki tego nie czytają i ostatni wpis Agnieszka nie zniknie i nie zostanie usunięta aktorka bo to jej jedyne źródło dochodu co do Magdy trochę też jej wina jest bo ona głównie na tę adopcję naciskała on chciał jeszcze poszaleć zwłaszcza że nie miał lekkiego dzieciństwa i tak się kończą związki z dużą różnicą wieku ciekawe czy Maria da szansę Arturowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalna to tylko serial aktorka zagra dwie trzy sceny i dostaje od producenta 2 tysiące za dzień zdjęciowy i jedzie do domu ale Baska i Walach się z was śmieją obie się bardzo lubią a wy sobie skaczecie do gardeł to nie wina Walach że gra tą złą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym tego nie przetłumaczysz!!! wracając do zdrady,to Olek jak i jego kochanka są dla Magdy bezlitośni.Taki stres dla osoby po przeszczepie serca to ryzyko ogromne,oby tylko Maciek po raz drugi nie stracił bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka_od_agnieszki_i_tomka
Czytam te dyskusje i oczom nie wierze, ze ta drewniana Barbi od reklamy telefonow ma fanke, ktora pisze na kilku nikach, na roznych Serwisach te same tresci, tym samym stylem, albo to Kurdej sama siebie broni wpisami. Niewazne, dla prawdziwych fanow serialu jest jasne, ze Pani Magdalena jest perfekcyjna aktorka, znakomicie gra swoja role, czego nie mozna powiedziec o Kurdej, bo tak pseudo aktorka na sile promowana przez TVP to zenada w oczach krytykow filmowych. Odnosnie serialu, nikt mnie nie przekona, ze Aska to pozytywna postac, wrocila do Polski a tu jacys bandyci upominaja sie o dlug, celowo glownie poprzez Wojtka rozkochala w sobie Tomka zeby miec go jako obstawe/ochroniarza, poza tym ma juz dom, rodzine, na tym jej najbardziej zalezalo. Nie interesowalo ja to ze rozbila zwiazek Tomka i Agi, pozbawila Helenke ojca. Aga odpuscila sobie Tomka z milosci do niego, widziala ze z Aska jego dzieci sa szczesliwe, czula to ze z intrygantka Aska nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 to wy się opanujcie !! jeździcie po Olszewskiej i po Magdalenie Walach jak po łysej kobyle . ale jedno wam powiem Magdalena Walach do wszystkiego doszła sama a Barbara Kurdej- Szatan lizaniem czterech liter odpowiednim i wpływowym osobom. nawet jak Walach gra epizod to jest zaszczyt i dla mnie większy sukces niż pierwszoplanowa rola Barbary która ma plecy i jest mega drewniana miałam nie oceniać aktorów ale zmuszacie mnie żeby to robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak zapowiadali że Olek będzie tym dobrym ułożonym a Marcin tym złym co źle traktuje kobiety chociaż teraz źle je traktuje tak samo kiedyś Kaśkę traktował teraz tą kuratorkę ale ja uważam że to wina że oni się bez matki chowali Aleksandra ich porzuciła i dlatego tak się zachowują boje się że Wojtek też będzie w przyszłości się zachowywał gdy pozna całą prawdę o Gośce a psychicznej babie dziękujemy i my ludzie na poziomie nie komentujemy tego żałosnego trójkąta to ona działa z podwójną siłą psycholka;( i macie racje niech sobie płodzi ""biologiczne" dziecko z tą Anetką a Magda jest górą ma fajnego syna pewnie Marcin będzie po jej stronie jej ojciec i matka Olka no i Andrzej oczywiście strasznie zniszczyli postać Olka scenarzystki zaraz po Agnieszce i Gośce to jest najgorszy bohater tego gniota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy brat Julki w przyszłym sezonie pojawi się w serialu. Jego wątek mógłby być "misyjny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdziwię się jak dziecko Izy będzie chore na to zaburzenie co brat tej dziewczyny może wtedy Marcin się opamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam nadzieję że Artur przestanie się przed tą zdurniałą na starość kajać i da sobie święty spokój z nią baba go nie raz do wiatru wystawiała zawsze wybierała gangstera i teraz co Artur będzie cacy bo Bilski ją wyrypał? a facet niepotrzebnie upokarza ile już dla niej zrobił? ona Maria nie zasługuje na takiego fajnego faceta jak ARTUR tak jak swego czasu Marta nie zasługiwała na Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol Aspergera jest zaburzeniem ROZWOJOWYM a dziecko Izy ma przepukline oponowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam nadzieję że oni się jednak pogodzą chyba już drugi raz takie samego błędu scenarzystki nie popełnią i nie skażą kolejnej bohaterki na samotne macierzyństwo mają nauczkę z Agnieszką jak było jakie fale protestów do nich spływały ze strony fanów Olszewskiej i jak one perfidnie je olały bo inaczej okaże się że zarówno Tomek jak i Marcin są egoistami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza i Marcin wrócą do siebie . Tomek wyzdrowieje i wróci do Aśki Ala zniknie całkowicie z serialu na początku 2018 roku po prostu scenarzyści i tak mieli zamiar rozwalić ten związek oficjalna wersja produkcji i Ruda i jej bachor wyjada na zawsze a Asia i Tomek będą mieli dzidzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×