Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
jak Pyrkosz żył ale zaczął chorować to producenci na pazdziernikowe odcinki zaplanowali jego pogrzeb ale nie wiem na co umiera w serialu, tak mówili ostatnio w kulisach po serialu ,oglądałam osobiscie, tak że w nastepnych odcinkach będzie jeszcze występował bo są już nakręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:43 - skoro teraz pokazują odcinki ze stycznia, to maja jeszcze nakręcone te z lutego, marca i kwietnia. A mjm będzie emitowane jeszcze przez cały maj a pózniej będzie przerwa wakacyjna i następnie we wrześniu i w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym widzieć szczęśliwą Izę w ciąży na spacerze z byłym chłopakiem najlepiej w tym samym parku, żeby Marcin ich widział, skręcałoby go ze złości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kręcą odcinki na październik no bo 9.05. będzie emitowany 1300 a to kręcili około 23 stycznia bo serialowa Iza miała taka zieloną bluzkę a aktorka którą grała na swoim fanpagu dodała zdjęcie z serialowym Arturem i swoją postacią i była ubrana w tą bluzkę i dodała to zdjęcie 20 stycznia biorąc pod uwagę że wątki Marcina wcześniej kręcą niż wątek Tomka to się zgadza co do Tomka fanki Rudej nie posrajcie się oni nigdy nie będą razem ta szmata sama wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 Byliby razem gdyby nie 5 minut niezwykle sztucznej, nudnej i brzydkiej pleyówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie są ludzie zrozumcie wyrzucili Magdę Walach a zresztą wcześniej już widzowie jej nie chcieli weszłam przez przypadek ostatnio na fanpage KAMI i wtedy nie słyszano o Kurdejowej i tam ludzie też nie znosili Olszewskiej zresztą słusznie Magdę wyrzucili z obsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olszewska nie zasługiwała na Tomka tyle w temacie Magdę wyrzucli z obsady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do fanpage KAMI one takie obłudne te laski są czytałam zachowywały się jak fanki Aśki teraz wylewały jad i hejt na postać Agnieszki swego czasu a jazgot na głównym był tak wielki że scenarzyści nie mieli innego wyjścia jak zrobić tak jak one żądają czyli połączyć Kaśkę z Marcinem tak samo teraz są fani Asi żądają usunięcia Olszewskiej i im się udało bo nie ma tej postaci już w serialu i wyrzucenia aktorki którą gra bo liczy się tylko Kurdej-szatan i niestety pojazd jest tak wielki na Olszewską i na aktorkę która ją gra że producent podziękował aktorce za współpracę może nawet lepiej tyle w temacie a teraz fanki Kaśki organizują się na Izę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odcinków z nakręconych w kwietniu NIE MA,BO BYŁA PRZERWA,tak pisano na ONECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wymyślajcie była przerwa ale po świętach zaraz wrócili więc przestańcie kłamać i pierwszy dzień zdjęciowy była na planie Walach i Kurdej Szatan to były sceny w szpitalu pewnie u Tomka potem były sceny z Roznerskim w sobotę kręcili z Wojtkiem i Zosią a teraz w tygodniu z Aleksandrą i Grzegorzem i Kwiatkowskim i Andrzejek i Marzenka byli a Magdy nie ma bo hejt jest ogromny na postać którą grała i niestety musieli ją wyrzucić bo fani Joanny żądali aby również Magda Walach odeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień temu wrócili na plan więc przestańcie rozsiewać plotki ale Magdy nie ma w serialu przez hejt fanów Barbary Kurdej Szatan którzy żądali wyrzucenia aktorki i postać żeby znikła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO Onet kłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się pytam gdzie ten artykuł na wp co pisali niby że Gośka na pogrzeb nie przyjedzie? Prosiłam o linka i się nie doczekalam, nie pierwszy raz zresztą. To jest ta osoba co niby wszystko wie a jak prosisz o linki czy źródło to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, używaj znaków przestankowych, bo nikt cię nie rozumie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynymi aktorami którymi odejdą są Olga Frycz i Piotr Nerlewski to na 100 procent a serialowa Agnieszka nie gra od dwóch lat po prostu znikła po tym jak serialowa Joanna wygrała pierwszą telekamerę więc skończmy z tą dyskusją. wypada zmienić czołówkę bo ta jest nieaktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 22:12 nie miałam czasu ci odpisać po co się denerwujesz? ja też mam swoje życie nie żyje życiem tego serialu na wp nie ma żadnych linków tylko na se małgosia nie przyjedzie na pogrzeb ojca wpisz sobie w googlach bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"serialowa Agnieszka nie gra od dwóch lat"-rozumiecie ten bełkot? To co my oglądamy i kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście gorsi od fanatyków Aśki Agnieszka jest w serialu i jeszcze długo na pewno będzie nie wierzę że produkcja będzie się chciała pozbyć jak określili na głównym fantastycznej aktorki żałośni jesteście jakby ją chcieli wyrzucić to by nie wymyśliły scenarzystki że Helenka jest córką Tomka i tyle myślę że nie długo wyjdzie słonce zza chmur dla tej postaci i coś jej się uda w życiu serialowym ja nie chcę powrotu Teresy nie lubiłam jej ciekawe czy rozwalą małżeństwo Ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 Zgadzam się. Pani Magda wciąż gra w serialu, a jakaś nienawistna baba ciągle jazgocze, że Agę usunięto. Rzekomo po raz ostatni miała się pojawić w 1297 odcinku i co? Występuje nadal :) Agnieszka nie znika i coraz więcej osób przekonuje się do tej postaci. Pani Walach nikt nie wyrzuca, sama też nie odchodzi i skończcie już pisać te brednie, bo to żałosne i po prostu głupie. A stwierdzenie, że aktorki nie ma już w serialu od dwóch lat, to chyba jakieś nędzne prowo, bo nie wierzę, że można mieć tak nas*ane w głowie, aby pisać na poważnie takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę powrotu Teresy .:(( ciekawe kto zagra jej córkę Agnieszkę bo domyślam się że ona też się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdy Walach producent nie pozbędzie tylko on nie chce się zgodzić na to żeby scenarzyści na nowo połączyli Agnieszkę i Tomka bo postanowił z serialowej Joanny zrobić gwiazdę serialu to są fakty. Tomek będzie w ciężkim stanie Joanna się dowie i przyjedzie do szpitala z Olszewską i obie będą zszokowane Tomasz w śpiączce i powie im że że zmiany w mózgu pacjenta będą nieodwracalne jak wiemy Tomasz się obudzi ale czy amnezja nie będzie nieodwracalna? Teresa jest ofiarą przemocy domowej przyjedzie do Warszawy szukać córki i poprosi o pomoc Pawła dziecko Izy będzie chore dziewczyna postanowi o tym powiedzieć Marcinowi ale on nie będzie chciał mieć z nią nic wspólnego urażona kuratorka wykasuje numer ojca jej dziecka z telefonu Ewa znajdzie dziecko i policjant Staszek da kosza Kisielowej oraz Magda i Budzyński zbliżą się do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty oddal się od tego tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buuhhu zawistne fanki Agnieszki zrozumcie obłąkane baby że Asiula i Policjant zawsze będą razem i Ruda fałszywa wredna dwulicowa krowa nie już szans u niego szybko wróc***amięć będą mieli dzidusia a ruda zabije się z rozpaczy i dobrze dziwce a aktorkę wyrzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz sama do siebie,bo nikt z chamstwem nie będzie dyskutował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zrobią z postacią fryczowej? Skoro Teresa wraca? A co z Basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pilnie ukrywaja,co z nimi będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyrzucą Agnieszkę nie będę rozpaczać w świecie seriali napisali że Ala wyjedzie do pracy za granicą i że Teresa przez jakiś czas będzie mieszkać w mieszkaniu Pawła i kryć się przed mężem damskim bokserem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa i jej powtórna historia z damskim bokserem.Ble,nie lubię tej nudnej aktorki i jej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie, rozumiem ze musza jakos rozdzielic Ale i Pawla bo Frycz odchodzi ale dlaczego taki odgrzewany kotlet? Mogli mu dac ta sekretarke co teraz ma niby krecic z Marcinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teresa druga Agnieszka obie nawiedzone psychopatki które trują innym życie i pierdolą głupoty aż żyć się nie chce dobrze że znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×