Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
info sprawdzone Agnieszka sama zrezygnowała z serialu znaczy aktorka którą ją gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jupi może wreszcie zrozumiała że grała szmatę i nikt jej nie chce jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyciszmy temat Agi-Tomka-Asi podział wśród widzów jest głęboki że aż po nienawiść się przerodził teraz wróćmy do tematu Lucka myślę że jednak pokażą pogrzeb jego to zbyt ważna postać w serialu dusza sagi więc na pewno pokażą ten odcinek . ktoś pisał że pogrzebu Hani nie pokazali no ale ona nie była aż tak ważną postacią żeby mogli pokazać jej pogrzeb. mam nadzieję też że Małgosia wróci do serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieje, że nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chce żeby wróciła wtedy Olszewska wyjedzie i zniknie z moich biednych oczów raz na zawsze nienawidzę tej bohaterki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście to nie takie proste,żeby aż tyle zmian było.Aga,Asia i Tomek muszą dalej funkcjonować,bo to prawie główne postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olszewska wiedźma bluszcz na Tomku piąte koło u wozu w tej rodzinie niech wyjeżdża żądam usunięcia aktorki która gra Olszewską niech ją wyrzucą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rządam,żeby takie coś głupiego jak ty tutaj NIE PISAŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:26 to napisz do produkcji petycję na pewno cię wysłuchają haha ale mam ubaw a tak na serio można nie lubić postaci fikcyjnej ale żądania usunięcia aktorki? po za tym nie bez powodu robili ostatnio sondaż z kim ma być Olszewska żeby scenarzyści ją usuwali tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie olejcie tego czlowieka jakaś psychopatka ciągle pisze głupoty a wy dajecie się jej sprowokować a myślicie że śmierć Lucka spowoduje że Anna wróci do kraju? pisze o Ance którą gra Tamara Arciuch dawno jej nie było w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie liczyła, że pogrążą w żałobie cały serial na kilka odcinków. Na pewno pokażą smutek i żal ze strony najbliższych, Basi i jego dzieci, wnuków, ale nie sądzę aby ściągali osoby specjalnie na to. Lucek był ważną postacią ale już starszym człowiekiem, starsi ludzie umierają taka jest kolej rzeczy. Jeden z bardziej życiowych i prawdopodobnych wątków to będzie w przeciwieństwie do porwań, wychowywania wiecznie nie swoich dzieciaków itd. W serialu umierali młodsi od niego jak np. Sabiniewicz grający Norberta i też wspomnieli, było smutno, ale zaraz życie toczy się dalej. Marta rozpaczała długo a inni c'e la vi. Mogliby pokazać bardzo życiowy wątek z Baśką, gdy kobieta zostaje wdową, co się wtedy z nią dzieje, jak stara się wypełnić pustkę w swoim życiu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia z Kisielową-dwie wesołe wdówki mogą nas jeszcze ubawić w przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia mogłaby chodzić na jogę, założyć koło gospodyń zdjęcie Lucjana niech postawią na stole w kuchni przy oknie uśmiechniętego tak na pamiątkę z podpisem dusza domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wp.pl jest info ze Koroniewska nie wróci na pogrzeb serialowego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie przeczytałam znów się dumą uniosła ale prawda jest że ona ma spalone mosty to są prawdziwe powody tak samo jak Sienkiewicz wdała się w konflikt z produkcją i obie wyleciały z hukiem z serialu jedna zniknęła drugą kazał producent uśmiercić znaczy ich bohaterki a nie aktorki a tak zmieniając temat powiedzcie mi czemu Zośką nie opiekuje się jej ciotka Sandra tylko obcy facet? przecież ona miała ciotkę którą grała Dereszowska i co nagle obcy facet dla niej ją adoptował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze,ma kobieta swoje zdanie i zasady! Zawsze może ktoś ją zastąpić,bo po kilku latach nieobecności każy się zmienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj linka bo nie mogę znaleźć tego artykułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat Sienkiewicz sama podziękowała za zniewagę produkcji po tym jak wygrała casting na rolę w Wkręconych dwa i miała grać główną rolę tak jak powiedzieli jej na castingu a rolę zgarnęła Pani Barbara Kurdej mimo że była najgorsza pewnie zostanę zhejtowana ale trudno i Agnieszka się wkurzyła i podziękowała za zniewagę tyle w temacie to sa prawdziwe powody odejścia Sienkiewicz a oficjalnie powiedziała że jej się rola Kasi znudziła. więc to są fakty a Koroniewska to mądra babka nie zmienia zdania jak choroągiewka jak Pieńkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak mają nakręcone do października odcinki z Lucjanem (ktoś tu tak pisał(jak teraz lecą krecone w styczniu był śnieg,ktorego nie było w grudniu czy listopadzie tylko w styczniu czy lutym? Jak już mają z Panem Witoldem nakręcone a np.nie ma w nich nic o zdrowiu to będzie pewnie jakieś nagłe zdarzenie np.wypadek choć o zdrowiu Lucka często było coś napomykane-więc może choroba nagła jakaś? szkoda że nie będzie serialu w majówkę..... bardzo ładna msza za pana Witolda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Sienkiewicz to prawda mądra babka jest a jestem ciekawa co spowoduje śmierć W serialu jego bohatera? ja słyszałam że może to że Chodakowski ma amnezję i nikogo nie będzie poznawał to spowoduje że dostanie Lucek zawału i umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mszy stał mężczyzna podobny do Pyrkosza, ciekawe kim jest z jego rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widziałam zdjęcia z pogrzebu nie mal wszyscy aktorzy byli szkoda że Wieczorkowskiego nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Magdy Walach też nie było a wszyscy tu piszecie że ona nadal gra w serialu gdyby Walach i Wieczorkowski byli w obsadzie to by byli na pogrzebie widocznie ich wyrzucił producent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serialowej Zosi też nie było,bo nie lubi dziewczątko pogrzebów i nie chce się stresować przed maturą,bo to takie nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I padal deszcz, i bala sie zosienka przeziebic;/ ale kretynke z siebie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za namolny typ co zaczepia Olgę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróblewska jak była przedszkolakiem,to lepiej występowała niż teraz.Wolę Basię niż drętwą i sztuczną Zosię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu to że pni Magdy nie było na pogrzebie to oznacza że została wyrzucona? no gratuluję inteligencji co po nie którym z tego co wiem ta aktorka unika takich imprez na żadnej imprezie nie była organizowanej przez twórców serialu nawet na gali z okazji 1000 odcinka kobieta zwyczajnie pracuje i sama powiedziała w pytaniu na śniadanie że w Warszawie przyjeżdża tylko na plan serialu a na co dzień pracuje i mieszka w Krakowie i w Teatrze Bagatela występuje a niestety zła wiadomość dla fanów Asi tym razem happy endu nie będzie finał sezonu Tomasz w śpiączce więc przestańcie już się czepiać mam nadzieję że przyszły sezon będzie lepszy dla bohaterki Walach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to było już dawno wiadome że on będzie w śpiączce i będzie miał amnezję ale znając serial szybko mu pamięć wróci więc to nie oznacza koniec ich związku a Aga się podniesie i za jakiś czas spotka inną miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×