Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
ale znając serial szybko odzyska pamięć tak jak Artur zresztą nie bez powodu zrobili sondaż z kim ma być Olszewska w tamtym tygodniu i wszyscy wszystko jedno tylko nie z Tomkiem więc będą jej scenarzystki innego faceta szukać więc luz nie wierzę że napiszą tak że on straci bezpowrotnie pamięć no bo ludzie nie chcą żeby Aga i Tomek byli razem po za tym Wojtek nie dopuści do ich rozstania więc luz fani Asi nie przejmujmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, że Koroniewska zdecyduje się na powrót do "M jak miłość". Byłoby już o tym głośno, tak jak z Joanną Sydor, która jeszcze nie występuje w serialu, a media już dawno huczały o powrocie postaci Teresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lucek umarł dwa dni temu,a ty już myślisz,że stoją pod drzwiiami Koroniewskiej i proszą ją do serialu? Jakby to się stało, to w następnym sezonie o ile będzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fani Asi-lekko też nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:24 o co ci chodzi? Agnieszka i Tomek nigdy nie będą razem Tomkowi wróc***amięć i będą mieli dzidziusia zresztą tyle fanów czeka na dzidziusia Asi i na pewno wtedy Helenka będzie miała wypadek i będzie transfuzja krwi i okaże że nie jest córeczką Tomka tylko Roberta . Mega się cieszę że Asia i Tomek będą żyli długo i szczęśliwie i będą mieli dziecko a Aga do dwóch miesięcy wyjedzie do szczecina i nigdy nie wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 a kto powiedział że już? Lucek będzie w serialu do października więc wiadomo, że jeżeli w ogóle to po jego serialowej śmierci się pojawi. Zresztą póki co to są tylko domysły ale widzę że i tutaj nie wolno już nic napisać bo zaraz się ktoś sadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj bo sraczki dostaniesz,nawiedzona babo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do 20.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciała aby wróciła ale wątpie że Koroniewska zechce wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Onecie piszą,że teraz nie nagrywali odcinków,ale w zaistniałej sytuacji muszą wprowadzić zmiany w tym,co już zostało nagrane i z Luckiem pożegnamy się jesienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne mają relacje teraz Olszewska i Chodakowski dobrze że zapomnieli o tym co złe było w przeszłości i łączy ich piękna przyjaźń mam nadzieję że amnezja tego nie zmieni i nie wrócą do starych nawyków co do Koroniewskiej może zmieni zdanie jak się dowie o śmierci Pyrkosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego zdjęcia na fb już wstawila. Może być tak jak z Pieńkowska, propozycji brak a kasa jednak dobra i pewna. Może to głupio zabrzmi ale w związku ze śmiercią Pyrkosza na niej nie będą tak wieszać psy jak ba Pienkowskiej, że przyszła na kolanach itp. Więc to dla niej nie byłoby takie upokorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już tragikomedia ja już spokojnie nie mogę oglądać wątku trójkąta ponurego Tomusia co ma trójkę dzieciaków żyje na dwa domy dwie zaprzyjaźnione była i obecna i wszyscy szczęśliwi a jak Gośka wróci to będzie bigos prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnica między Pieńkowską a Koroniewską jest ogromna ona nie rozstała się w konflikcie z producentem i nie żądała uśmiercenia Marychy a Aśka żądała uśmiercenia Gośki więc teraz nie ma powrotu po za tym Pieńkowska nie nagadywała nigdy na Moskwę czy tego aktora co grał Krzyśka jej pierwszego męża a Koroniewska źle gadała o aktorze który grał jej pierwszego męża nie umiała się dogadywać z Młynarczykiem i źle o nim gadała więc wątpie że ją przywrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty pracujesz przy produkcji serialu że takie szczegóły znasz? Podaj źródło tych rewelacji chociaż. Myślę że nie bez powodu zmienili scenariusz i jednak Goski ani nie usmiercili, ani B.K.Sz. nie przejela jej roli. Zostawili jej furtkę do powrotu bo to czołowa postać serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubiłam Gośki (uważam, że to jedna z najgorszych postaci w serialu), ale szkoda, że Lucjan nie doczeka jej powrotu, tylko umrze z bólem w sercu, że ona odeszła. W ogóle ciekawa jestem jaką śmierć scenarzyści wymyślą seniorowi. Odcinki pożegnalne z jego udziałem nie zostały raczej nagrane (nikt pewnie nie przewidywał tej śmierci), więc pewnie wydarzy się coś nagłego, czego z wiadomych powodów nie pokażą. Może atak serca, pod wpływem jakiejś wiadomości od Gośki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia Kurdej w pierwszej wersji miała grać Gośkę wygrała casting na rolę Gośki i z producentem podpisała umowę że będzie grała Gośkę w serialu i przyleci ze USA z ich ( Tomka i jej synem) taka była pierwsza wersja zresztą sama aktorka mówiła że zastąpi Joasie Koroniewską w tej roli . Jednak scenarzysta zmienił zdanie i została ona nianią Wojtka ale ona od początku miała napisane że będzie z Tomkiem więc wymyślili że mały za bardzo się do niej przywiązał tak żeby mieć powodów do rozpadu związku Agi i Tomka i dać ich romans czytaj Aśki i Tomka to są fakty. a jak Gosia wróci to będzie bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znając naszego Tomusia to powrót Gośki tak będzie: na początku nic nie będzie chciał mieć wspólnego z nią i dzieci też ona będzie powoli zdobywała ich miłość ( przecież była jego wielką miłością i na dodatek matka jego dzieci) stopniowo będzie miał do niej słabość będzie o niej myślał ona zdobędzie serce dzieci z czasem a Aśka odejdzie na boczny tor zacznie fiksować i poczuje to co wszystkie partnerki dotychczas czuły i pewnie puści się z kimś oby to była moja wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraznia? jak dla mnie to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz w przypadku jej powrotu (znajac pomysly scenarzystek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo juz jakis czas temu ze lucek chce odejsc. Moze nagrali jakos jego odejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam w necie że narazie scenarzyści nie mają pomysłu w jaki sposób mogła by wrócić Gośka ale wszystko może się zmienić o 180 stopni to znaczy w jakim kontekście by wróciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do wczorajszego odcinka ty ten Kwiatkowski na dłużej zostanie w serialu? no bo on ma się okazać kuzynem ponurego Tomka i ciekawa jestem co dalej z Agą scenarzystki wykombinują? czy się jej pozbędą? a może Jakub to kolejna ofiara Olszewskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszą zmienić scenariusz czyli pozbędą się Agnieszki jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i wróci Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;15 Mam nadzieję, że pozbędą się tej drętwej Aśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia jest cudowna i ona zasługuje na wszystko co najlepsze w życiu serialowym Ruda każdemu życie spieprzyła tak wrzód na dupie teraz jest w życiu Chodakowskich pewnie będzie ta perfidna baba wykorzystywać amnezję Tomka i uwodzić go no bo skoro piszecie że będzie poznawał tylko Agę nie Joannę, to na pewno wiedźma to wykorzysta najpierw biedny Karski zostanie jej ofiarą pocieszycielem a potem go w dupę kopnie jak każdego haha a na Olszewskiej wszyscy się na niej poznają Aśka też zobaczy co to zołza i tak Gośka wypieprzyła kiedyś ją z ich życia tak samo Joanna to teraz zrobi i bardzo dobrze wiedźmie wyjedzie raz na zawsze w czerwcu i będzie pa pa a wy zawistne fanki udławcie się jadem aktorka już kończy karierę w serialu ha ha jupi jupi wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia to chyba samobójstwo popełni jak wróci Gośka,a Tomek jej w ogóle nie będzie kojarzył! Jak pamięta Agę,to znaczy,ze tylko ona jest dalej dla niego ważna,ale to nie znaczy,że on jest ważny dla Agi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadzieja juz w tym serialu. Na forum tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta wiedźma to wykorzysta !! żmija zniszczyła życie budzyńskiego wernera marcina gośki . ale wierzę że szybko mu wróc***amięć a moja kochana Asia wy p******i tą dwulicową krowę z ich wspólnego życia zresztą na pewno tak będzie potem spłodzą cudowną małą " ASIĘ" i będą żyli długo i szczęśliwie bez tej szmaty która wyjedzie do Szczecina na pewno nie straci bez powrotnie pamięci . ruda won !! tak samo było z Arturem on też po amnezji myślał że jest z marysią ale wrócił do zdrowia szybko tak samo z Tomkiem a wiedźma wyjedzie to info sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To info sprawdzone w szpitalu psychiatrycznym,gdzie przebywa często gość z 21.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież aktorka tyle razy dementowała swoje odejście producent i scenarzyści też wielokrotnie wypowiadali że nie usuwają z serialu Pani Walach a wy dalej swoje? w sumie Olszewska jest zła ale przez to ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×