Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Moja jak o 19 jadla tak dopiero teraz je. Noc calkiem ladnie bo ani razu sie nie budzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u nas dzis dobra noc, tylko jedna pobudka na karmienie :) czuje sie wyspana :) zabieram się zaraz za ogarniecie siebie i mieszkania, a potem na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
oo muusia widze ze u Ciebie tez dobra nocka to super :) u mnie jak je o 19 to potem budzi się 4/5 jak gorsza nocka to potrafi o 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczepilam 6w1 myślałam ze to te zwykle nieskojarzone sa groźniejsze bo więcej tych rtęci i innych substancji sie wtedy podaje. Co dzis na obiad? ja na spacer po 1 drzemce cjodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
U nas nocka z tych gorszych. Monia a jakbyś o 22 dala na śpiocha mleko to moze by ci przespał spokojnie nockę. Ja musze dzis jechac po spacerówkę do mamy. Gondola za mala jest. Na obiad mięso konkretnie łopatka z kaszą i tarta marchewka. Co do dusichy to są to gotowane ziemniaki z mąką i utłuczone. Najczęściej podaje sie je do kapuśniaku. Ja dzis nic nie robię. Tylko ten obiad. Poza tym leze i pachnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U nas to lemieszka się nazywa. U nas znów jelitówka. Córa całe krocze odparzone choć pilnuję i aby się wypróżni to pampers zmieniam. Małemu przechodzi pomału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Aga spróbuj na krocze linomagu z różową nakrętką. Muusia no tak prażochy. Bratowa tez jest z Belchatowa i tez na te ziemniaki tak mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Przy biegunce ciężko żeby się dupka nie odparzyla, wystarczy chwila kontaktu z pupa i gotowe. U nas nalesniki z miesem takie niby krokiety bo nie chce mu się ich panierowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam kiedys takie naleśniki po meksykansku. Pyszne byly..ja zrobie mielone bo dawno nie hadla.. Jutro tez sisik zrobie ale do kopytek Rzeczywiście ladna pogoda dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa juz kiedys probowalam dawac pozniej a budzil się o tej samej godzinie albo wczesniej na spiocha to on w ogole nie chce jesc, musialabym go wybudzac wczoraj dosypalam mu lyzke kaszki, dzis dosypie dwie, moze to pomoze ja jeszcze nie wiem co na obiad, ale spacer bedzie dzis obowiazkowo bo slonce pieknie swieci musze kupic parasolke do spacerowki bo malemu swieci slonce i sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa ale mam Nerwa Moja od 6 nie jadła i nie chce kaszki jeść A pójdę na dwor to będzie zaraz placz bo glodna sie zrobi. Jak ja nie lubię jak tak nic mi sie nie uklada:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U mnie dziś zupa z dyni:) niby słońce pięknie świeci a wiat taki zimny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia jak nie chce kaszki to moze daj mleko, albo kaszke z owocem moj polubil bardzo stale posilki i jedzenie lyzeczka, wcina zarowno kaszy jak i zupki nie chce za bardzo chrupkow kukurydzianych my juz po spacerze, bylismy z poltora godzinki. nie posmrowalam malemu buzki kremem bo nie moglam go znaleźć, mam nadzieje ze chlodne powietrze nie podraznilo mu buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od 11 nie może usnac.co ja w łóżeczko klade to plącz. I jak tu obiad zrobic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No daje owoce .po prostu nie chciała i juz.chyba przez zabki. Na dworze o 13 zjadła mleko Rano jak po bulki szlam to bylo mo jakos cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia u nas z tym usypianiem w dzien tak caly czas, od urodzenia...zmeczony a usnac nie moze, dlatego bujamy w wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i wozek byłby rozwiązaniem ale jeszcze syn by chcial prowadzac:/ Ale mialam z synem awanture:P Sąsiedzi pewnie juz zastanawiali sie czy do mopsu nie dzwonic:D Wszystko przez to ze od 7 nie spi a późno usnal i wybudzil sie z drzemki. Moze o 20 dzis mi padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie rozumiem tego dziewczyny dalam malemu wczoraj kasze wieczorem zeby pospal dluzej, a on zamiast o 5 wstal o 2:30 na jedzenie gdzie tu sens i logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a za dnia jadl tyle co zawsze czy mniej? A może sie obudzil nie z powodu glodu? Ja mojej o północy mleko dawalam ale ona wczoraj mniej zjadła i przed spaniem nie wypila całego mleka. Pobudka oczywiście o 4:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mnie to się wydaje że te ich pobudki w nocy to niekoniecznie z głodu, ale trafia mnie na te pobudki co godzinę. Muusia super ta piosenka jest, chyba będzie to hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sprawdzalam pogode i od przyszlego tygodnia ma byc juz super cieplo chyba wiosna idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×