Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jhhjkhgjggj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ta piosenka to juz hit. U nas nocka tez do kitu. Ale dzis maż do niego wstawał. Mleko dostal przed 6 bo akurat 4-5 to spal spokojnie. Ja to juz dzis pomyślałam ze może ktos go jednak zauroczyl i chyba sprobuje ten urok zdjąć. Nie rozumiem tego jego spania. Śpi ładnie 3-4 godziny a potem dramat. Juz próbowałam go lżej przykrywać i odwrotnie ale nie ma roznicy. Nie próbowałam jeszcze dawać mu mleka zaraz przy pierwszym marudzeniu. Bo ciekawe czy jakby dostal to potem do rana byloby ok? Dzis na obiad spagetti. Jak sie wyklaruje pogoda to wyjdziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie moge doczekac tego ciepla. U mnie z rana padalo. Teraz jak nie pada to znowu wieje ale może wybiorę sie na dwor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia w ciagu dnia jadl tyle co zawsze no na 100% nie wiem czy to z glodu ale raczej tak, bo nocka byla raczej dobra, nie przebudzal sie, nie poplakiwal jak sie budzi na jedzenie to jest taki rozbudzony, zaczyna gadac i tak bylo tez tym razem. probowalam go przeciagnac, dalam smoka, poglaskalam i wlaczylam szumisia, tak 3 razy ale nie usnal wiec po pol godziny poszlam zrobic mleko bo juz zaczynal sie denerwowac nie bede w takim razie pakowac w niego kaszy na noc skoro to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten sosik sie gotuje . Spaghetti moze jutro bo sun uwielbia i ja tez. Rzosowa jak sos do spaghetti robisz? U mnie słońce jest tylko ten wiatr mnie przeraza. Teraz kaszke jemy Jak mala je kaszke to on zawsze tez cos musi jesc i jedno w foteliku siedzi a drugie w bujaki:D Mala juz chyba najedzona i lyzka sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly tak chrypie i troche sie martwie czy to nie gardlo...a moze to przez to ciagle ulewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja tu nowa :) Też mam córcię z sierpnia 2016 :) Chciałam Was zapytać jak Wasze Skarby ruchowo się rozwijają? Czy już siedzą same. Mam na myśli posadzone. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej Klaudia, moj jeszcze nie siedzi dziewczyny strasznie meczace jest to ulewanie, maly nigdy wczesniej nie ulewal co teraz. a to pewnie dlatego ze teraz jest *****iwy, chce siadac, ciagle lezy na brzuchu i wtedy ulewa kaluze mleka ;/ co robic? syropna ulewanie nic nie daje kupic preparat do mleka czy isc od razu do lekarza? lekarka wie ze jest problem, przepisala ten syrop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej nie sprawdzam jeszcze czy usiwdzi ale może spo uje. Aczkolwiek Zawitkowski mowi zeby nie sądząc póki samo nie usiądzie. Mój synek zaś jakis bunt przechodzi. Mąż za to straszy mnie ze syn jego kolegi z pracy ma autyzm i ze to od szczepionek i rzucił zeby juz malej nie szczepić dalej. No ale ja wole zaszczepic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chodzimy na rehabilitację, bo mała miała asymetrię. Asymetria już minęła, ale ma napięcie mięśniowe. Tez rehabilitanci zabraniają sadzać, nosić na rękach, zwłaszcza przodem do siebie. Staram się małą jak najczęściej przetrzymywać na brzuszku. A czy Wasze Brzdące kładziecie na gołej podłodze, panelach, czy na kocyku? Na kocyku bardziej miękko w razie kontaktu główki z połogą, ale nie wiem czy na takim materiałowym podłożu nauczy się pełzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Klaudia tak, zmienilam mleko z 1 na 2. myslisz ze to moze miec wplyw? w sumie od tego czasu maly wiecej ulewa, ale to moze miec tez zwiazek z tym ze teraz czesciej jest na brzuchu muusia a ten preparat oprocz zageszczania cos jeszcze daje? bo np kasza jest przeciez gesta a moj po kaszy tez ulewa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Klaudia ja klade na takich puzlach piankowych, a jak maly nie chce to na kanapie,ale wtedy siedze kolo niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika bardzo duże prawdopodobieństwo że to przez mleko. U nas to samo było. Ale moja jako noworodek ulewała bardzo. Teraz przechodze baaardzo powoli...najpierw jedną miarkę 1 zamieniłam na miarkę 2 i tak przez 4 dni, potem dwie..też 4 dni...itd...i już nie ulewa...teraz na 150ml wody daję 3 miarki 2ki i 2 miarki 1ki....powolutku....spróbuj :) ja też się boję tych szczepień....ale szczepię...z duszą na ramieniu, ale jednak...jak coś będzie nie tak będę mówić że to przez szczepienie..ale jakbym nie zaszczepiła to bym mówiła, że przez to, że nie szczepiłam :D tak to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Klaudia mój posadzony juz siedzi. Aczkolwiek jeszcze go tak czesto nie sadzam. Mój juz raczkuje. Na dywanie rozkladam taka koldre/koc welniany. I staram się pilnować by maly nie wychodził na panele bo po pierwsze jest chłodniej na nich a po drugie ślisko i maly moze uderzyć nosem o panele. Mysle ze panele odpadają w nauce raczkowania. Monia ja po każdym posilku sadzam małego w leżaku na pól godziny albo i na dluzej by mu się ułozylo jedzonko i dopiero po tym na podłogę idzie. Kiedys ulewal dość duzo ale z tego buz wyrosl. Teraz rzadko ale mu sie zdarza. Często jest tak ze jak mu się cofnie jedzenie to zdarzy to połknąć i nie uleje. Moze musisz mleko zmienić? Albo dawaj mniej ale częściej. Tak mi kiedys lekarz kazał karmić. Muusia moje spagetti jest bardzo proste i dla leniwych ale mi smakuje. Sos ze słoika slodko kwaśny z Łowicza i mięso mielone z łopatki. Do solić do pieprzyc i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a sadzasz czasem na kolanach? bo ja nie podpieram poduszkami, nie sadzam bo wiem nie nie wolno, ale na kolanach go trzymam prawie codziennie w pozycji siedzacej nie dlugo ale tak kilka razy po 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Klaudia ja przechodzialm z 1 na 2 dokladnie tak jak napisalas, tydzien czasu nam to zajelo byl na bebilon ha 1, a teraz jest na bebilon ha 2 zmienic?to na jakies? znow na pepti?na nim nie przybieral na wadze :( RZSowa zmniejszylam juz porcje mleka do 150ml, a kasze do 100. mimo tego nie pomaga :( moze z tym siedzeniem to jest dobry pomysl...tyle ze moj potrafi ulac nawet 2 godziny po jedzeniu ulewa wiecej niz kiedys czytalam ze po 6 miesiacu dzieci juz nie powinny ulewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monika a może usg brzuszka mu zrób? Ja właśnie wybieram się na takie usg bo uważam że maluch powinien mieć takie zrobione, tak jak usg bioderek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Hej Klaudia, mój już niby siedzi, przynajmniej coś już się zajmie zabawkami bo to straszna nuda jest, a na brzuchu wytrzyma max 5min. Ogólnie to mały leniuszek jest bo obracanie też wolno mu idzie, musi bardzo chcieć wtedy się przeturlikal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mala przeziebiona katar,kaszel.Wcxoraj bylismy u lekarza dostala kropeki do nosa,do gardla i syrop.Oby szybko przeszlo. Dziewczyny mam takie pytanie.Nadal karmie piersia a dzisiaj dostalam okres.W sumie to sie zdziwilam,bo myslalam,ze dopoki karmie to okresu nie bedzie.Czy ma to wplyw na laktacje,ilosc mleka?Bo troche sie martwie,bo sie naczytalam,ze moze sie zmniejszyc ilosc mleka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ania maly mial robione usg brzucha jak mial jakies 1,5 miesiaca, wszystko wyszlo ok druga Ania ja tez dostalam okres w trakcie karmienia, faktycznie niedlugo potem skonczyla sie laktacja ale u mnie chyba powod byl inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika ja 4 dni na nowej miarce jestem..na poczatku moja ulewala bardzo dlatego tak wolno...to wyjdzie ze 20dni przechodze z 1 na 2....ale nie ulewa nic a nic...usg brzuszka mozesz swoja droga zrobic..ja robilam jak jeszcze malusia byla wlaśnie przez ulewanie....jak to nie pomoze to probuj zmienic mleczko...chociaz zanim sie brzuszek przyzwyczai do nowosci to tez moze ulewac... moja córcia piła NAN sensitive 0+ a teraz przechodzimy na NAN optipro 2 HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie ogólnie zamartwiam, bo czytam w necie i ogladam filmiki co potrafia dzieci 7 miesieczne...siedza..raczkuja..nawet juz niektore stoją :P ale nie bede nic przyspieszać :) będzie gotowa to będzie postepy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×