Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to oczywiście dawaj większe bo nasze dzieci juz sa za duże na Male. Metek juz nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mój takiego dużego nie zje, ale je kupuje żeby miał już grudki w tych zupkach i zje większe pol. A wogole to przymierzam się do gotowania mu tych zupek. Jak podajecie jajko? Całe czy samo żółtko póki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dziewczyny to prawda że teraz od razu całe jajko się podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cale ale ja cos rządu daje jajo:/ Zeby miec grudki to dodaj ryżu i będą grudki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa jak ty na dzien na sloiki wydajesz 10 zl. To miesięcznie wychodź 300 Do tego mleko Kaszki Pampersy Chusteczki To chyba z 700/800 zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja za wczoraj dzis odsypiala i chyba z 5 h dzis spala i dop teraz usypia Cieknie jej kurde z nosa:/ Ogarne zlew i tez sie klade bo teraz juz musze liczyć tylko na siebie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia widocznie jej coś było ze nie chciała spać. A jak u was sytuacja z zębami? Mam nadzieje ze dzisiejsza nocka będzie juz dobra Muusia z moim synkiem jest tak ze on zawsze chce więcej, gdybym mu dawała tyle ile chce to byłby przekarmiany bo on nigdy nie odmawia mleka. Nie ma czegoś takiego ze zje troche tylko ciągnie cała butle nawet jakby miał po tym zwrócić. Przez to ulewanie zaczelam mu dawać mniejsze porcje mleka, wedle zasady mniej a czesciej. Porcje kaszy tez zmniejszyłam Na to miejsce moze faktycznie powinnam zwiększyć obiadek, zobacze teraz w najbliższych dniach jak to będzie, czy będzie mniej ulewal i czy nie będzie głodny Ja jeszcze nie wprowadziłam jajka ale pediatra sugerowała zeby wprowadzić najpierw zolto a potem białko albo na odwrót, w każdym razie oddzielnie. Po jakimś czasie juz dawać razem U nas na słoiczki idzie jakieś 180zl miesięcznie, dlatego czekam na wiosnę i świeże warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wczoraj moze jej cos bylo albo taki miala dzien ze zasnąć nie migla. Ja juz w łóżku. A ile warzyw mozna kupic za tyle kasy. To dobranoc Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas już od miesiąca duże słoiczki, czasem zostawi troche zwykle zjada jakieś 160 g No i większość obiadków sama gotuje. Królik i cielęcina oraz ryba ze słoiczków, ale nie podają codziennie mięsa, a wy? Jajka tez jeszcze nie wprowadzałam , ale ja zacznę od żółtka. Dla syna gotowałam ziemniaczki, troche marchewki oraz pietruszki i fasolka szparagowa do zmiksowanej dodawałam rozdrobnione żółtko. Teraz chyba tez tak spróbuje. Co prawda córka bardziej wybredna bi syn wszystko wcinał (jak twój Monika) zostało mu do teraz i nie jest gruby tylko duży. Zastanawiam sie czy córka nie ma zgagi po owocach bo nie chce ich jeść, zje troche a pozniej nie otwiera buzi. Po jakimś czasie sie jej odbija ale to połyka. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hejka. U nas nocki od 2 dni ok, spi do 7. Bez pobudek Moj juz od 1 miesiaca je sloiki 190gr, jajko juz w calosci z chlebkiem na kruszki, ladnie mu idzie, dzis dalam mu ziemniaki z burakiem mix swoje i wcinal, kiedys wczesniej same ziemniaki z maslem, uwielbia! Miesko prawie dziennie choc to prawie robi roznice, wiec nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
U nas niestety rewolucji brzuszkowych ciag dalszy. Maly popoludniu i wieczorem wymiotowal. Dawalam Dicoflor. Kolo 21 zwrocil wieczorne mleko, do tego temperatura powyzej 38 wiec jechalismy do lekarza. Maly zlapal gdzies jelitowke. Mam mu dawac do jedzenia 100ml mleka plus tyle samo wody z ugotowanwgo ryzu w torebce (gotowac ponad 30 min). Najgorzej z ta goraczka bo syropy odpadaja a nie zapytalam o czopki. Robie co chwile malemu oklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Asia to dawaj czopki, jakoś ta gorączkę musisz zbic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja jeszcze smecte dawałam, tylko nie chciał jej pic to strzykawką podawalam co chwilę małe ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U nas w nocy biegunka u obojgu. Temperatury nie ma wiec obserwuję narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ojej to widzę ze chorobska sie przyplątały. Byłyście dziewczyny u lekarza? Ja wczoraj napisałam ze mamy dobre nocki i dzis była tragiczna, ledwo żyje Na nogach jesteśmy od 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSpwa
Co do temperatury to ja podawalam syrop ale zawsze dopiero jak byla powyżej 38,5. Pozwalalam małemu powalczyć troche z wirusami. Wspolczuje wam tych jelitowek bo przy takiej chorobie to o odwodnienie szybko. U nas nocka z tych lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to pozno, moj szybko chodzi spac, o 19 pol biedy ze wstal o 5, tylko tyle ze poplakiwal przez cala noc, juz nie wiedzialam co robic dzisiaj jestem jak zombie juz wpoldo 11 a maly dalej nie ma pierwszej drzemki dziewczyny podajecie dzieciom sama kasze czy dodajecie do niej jakis owoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monika no właśnie tez się zastanawiam bo kilkakrotnie tu któreś pisaly ze dają kaszke z owocami i tak sobie mysle czy chodzi o kaszke o smaku jakiś owoców czy po prostu do kaszki dodajecie świeże owoce. I jak kilka razy podalam małemu kaszke ze świeżymi. Do kaszki owocowej zrobionej na 90ml mleka dodawalam zblendowane jedno jakblo lub rozgniecionego widelcem banana lub pól duzego sloiczka owocow. Mój właśnie zasnął na pierwsza drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusiu jakie macie z mężem włosy, że macie rude dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Moj ma temperature w okolicach 37.5 - 38 wiec na rwzoe obserwuje i nie podaje nic. Podaje mu czarna herbate i wode strzykawka bo pic z butli nie chce a boje sie by sie nie odwodnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ja wlasnie daje owoce do kaszy, tych owocowych kaszek nie kupuje, tylko zwykle ale zastanawiam sie czy nie lepiej dac sama kasze, albo kasze i tylko minimum jakiegos owocka, powiedzmy 2 lyzeczki dla smaku a owoc wprowadzic potem jako podwieczorek jakbym wprowadzila owoc jako podwieczorem to moze udaloby mi sie zlikwidowac jedno mleko bo narazie maly je 1 raz kasze, 1 raz obiad i 4 razy mleko, a tak byloby 3 razy mleko bo doszedl by deser co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Też się dołączam do pytania, chciałam kupić takie mrożone ale niewiem czy on może już takie mieszane owoce jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Asia a może jakieś elektrolity można już mu podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Asia pamiętaj ze przy zapobieganiu odwodnieniu nie chodzi o to by dziecko pilo duzo na raz ale by pilo Malo a czesto. Dawaj mu 2-3 łyżeczki ale co 5minut. Wtedy organizm przyswaja plany a nie oddaje w postaci siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×