Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up up up up up up up up up up up up up up up up up upu p up upu up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia bo ona wczoraj w dzien za dużo spala. Moje dzieci nie sa rude. Nie wiem gdzie niby widzialas moje dziecko na zdjęciu? Jak sie urodziła to miala niemalże czarne a teraz taki jasny bardzo brąz czy tam ciemny blond. Sym bardzo jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tzosowa ma racje z tym nawadnianie. Elektrolity oczywiście mozna dawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no wlasnie i znowu Ci nieproszeni goscie i ich super uwagi... i co sie dziwic, ze potem jak ktos sie nie podpisze to wszystkich gosci traktujemy jednakowo muusia pewnie, ze blondynka z niej. moj ma taki sam kolor wlosow :) jak sie urodzil to tez mial czarne i gestsze niz teraz, ale przez ta ciemieniuche tak mu sie wyrzadzily :( u mnie dzis na obiad kanapki bo nie mam na nic innego sily, probuje sprzatac ale maly co chwile chce zeby kolo niego byc. mial drzemke ale tylko polgodziny spal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zamów cos do jedzenia U mnie pomidorowa. Teściu byl aż 5 minut u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia a jaka ty dajesz kaszke bez smakową? Kleik? Pszenna jest tez bezsmakowa ale chyba nie bo ona z glutenem jest. Waniliową? Monia ja odstawilam jedna porcje mleka jak zwiekszylam deserek i obiadek do dużych sloiczkow. Tez miałam was pytać o obiad bo nie miałam pomysłu ale w końcu zrobiłam plińce ziemniaczane. Małemu dalam pietke chleba i dziecka nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie chca dowozic jednego dania, a maz ma obiad w pracy zjadlam juz kanapki, maly spi, a ja nie moge nic robic tylko bujam go jak tylko się przebudza zeby troche pospal tak wiec musze siedziec obok niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda ze nie chca dowozić jednego dnia. Mize maz niech.ci kupi cos ba kolacje po drodze. Rzosowa a co to są te plince? Ja dawno malej nif dawalam pietki. Jutro dam jej świeżą kajzerke Dyn jyz z godzinę spi. Mala tez w koncu usnela na druga drzemke Przydałoby sie ogarnąć łazienkę as le pietnucze Zjem zupę i sie klade tez:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Co do mrożonych owocow to chyba jednak poczekam na świeże. Nasze dzieci mogą juz oprócz standardowych jablek i bananow jeść kiwi i mandarynki a te dostępne sa świeże. Jeszcze truskawki ale te sa jeszcz nie nasze wiec tez poczekam na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia plińce ziemniaczane to tarte surowee ziemniaki z jajkiem i maka oraz cebula przyprawione sola i pieprzem. Smażone je sie je na slodko , z kwasna smietana lub z mięsem jako placek zbójecki. Na pewno je znasz tylko pod inna nazwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Outa a naczym smazysz to jajko? Monika znam ten ból, kiedy trzeba siedzieć przy dziecku i pilnować żeby trochę pospalo. A gdzie mowa żeby coś zróbic jak maluch śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to u nas na to sie mowi placki ziemniaczane :) a truskawki nie sa mocno uczulajace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia truskawki niby sa uczulajace. Ale są w ofercie słoiczkowej od 6 mca. Maly jadl i noc mu noe bylo. U nas placki ziemniaczane to placki robione z gotowanych ziemniaków które zagniata sie z mąka i jajkiem. Rozwałkowane smaży sie na patelni i je jak kto lubi na słono ku na slodko. A wiecie co to dusicha? Bo tez co region to inna nazwa. A ja dzis motorek mam w d.... i sprzątam wszędzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie tez na to mowi sie placki ziemniaczane. Nie wiem co to dudicha:D Mize jakas kapusta duszoba? Moja pospala prawie 1,5 h A syn od 13 spi. Mojej ewidentnie zeby dokuczają bo się wyzywa i złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusiu przecież sama wrzuciłaś zdjęcia dziecka i się dziwisz gdzie niby widziałam fotki Twoich dzieci. Chodziło mi o foto Twojej córki, gdzie raczkuje i pierwsze co mi się rzuciło, że taka rudawa. Na tym drugim foto też bym nie powiedziała, że to jest ciemny blond czy jasny brąz, ale taki lekko ryżawy kolor, no ale może to na zdjęciu tak tylko wygląda:) Po prostu mnie zaciekawiło bo znam dziecko rudawe, a rodzice prawie czarne włosy i zastanowiłam się czy u was też tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
a to ciekawe RZSowa, ze co region polski to jednak troche inne te dania albo nazwy. u nas placki ziemniaczane to z surowych ziemniakow, a takich z gotowanych to nawet nie znam, nie jadlam nigdy :) mi tez sie wreszcie udalo posprzatac. kuchnie, salon i lazienke. przyjdzie maz to mu zostanie odkurzanie, bo juz nie mam jak z malym tego zrobic i tak glupio bo maly siedzial godzine w foteliku i patrzyl w tv, ale inaczej bym nie posprzatala. wiem, ze nie powinien ale kurcze dzisiaj straszna maruda jest. wole zeby lezal na brzuchu bo tylko tak zdobedzie dodatkowe umiejetnosci ale on polezy na macie z 10 minut i juz nie chce. ostatnio woli na sofie niz na swoich piankowych puzlach, nie mam pojecia czemu. no a wiadomo, ze na sofie go nie zostaiwe i musze byc obok muusia a synek ma juz wszystkie ząbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ile razy w tygodniu podajecie jajko? ja dzisiaj dalam pierwszy raz pol zoltka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dalam zdjęcie ale to pare dni temu bylo i dziwilo mnie ze dopiero teraz taki odzew. No po prostu moze przez oświetlenie takie wychodzą ale do rudych to im daleko. Ja mam ciemne a mąż to chyba ciemny blond czy sama nie wiem.juz jakie ale ogólnie za wiele włosów nie ma:P rudych nie mial na pewno. Nysle ze moja ogólnie nie ma urody hak rudzi bo ma ogólnie taki ciemniejszy kolor skory a rudzi kojarzą mi się z biala karnacja. Tez mojej pietke dalam .mleka o 16 z pól wypila. Obiadku o 13:30 tez nie zjadła całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to jest wlasnie to co mnie dziwilo, zobacz ile nas tu osob obserwuje...dziewczyny się nie odzywaja a przychodzi co do czego to wiedza i pamietaja wszystko...imiona, wyglad dzieci itd... dzieewczyny nic sie nie dzieje po tej pietce czy skorce do chleba?bo ja jeszcze nie dawalam bo dopiero 3 dzien wprowadzam malemu gluten, dosypuje pol lyzeczki kaszki manny do II sniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nic się nie dzieje. Moja duza porcje kaszki manny jadla i dobre bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mój jak widzi pietke to się trzepie cały że szczęścia, a jak mu wyciągnę z rączki to krzyk na całego. Tylko trochę boję się że nie może się zadlawic.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Dziewczyny jak szczepilyscie swoje maluchy? Szczepionką platna skojarzona czy zwykła? Bo spotkałam dziś koleżankę i mówiła że kuli jej miesięcznego synka 4 razy bo wziela te zwykłe szczepionki bo się naczytała tyle o tych skojarzonych że ich nie chciała. Pytam bo jestem ciekawa waszego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki Kkjk Jjjj Jjjj Jjjj Jjjj.kkk Jjjj.jjjj Jjjjj Jjjj Jjjj Jjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak twój usypia o 19 o której zjada mleko i o której się budzi na jedzenie? Ja dop się klade. Syn usnal o 22:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hejka. Zdrówkja przede wszystkim dla was. Ojej co sie porobilo. U nas byla temp raz 38 ale nie zbijalam, samo zeszlo. Jajko oczywiscie ze nie smażę tylko gotyję na miekko. Moim zdaniem kaszki ryzowe to takie kleiki dobre na biegunke, lepsze są zbożowe, z bobovity, podaje ze swieżym owocem najczęsciej jablkiem ale z mrozonych malin tez juz mu robilam. Moj ma mleko w butli w sumie tylko 2 razy rano i wieczorem, kaszke jezeli nie ma w skladzie mm to tez dodaje mu mm. Ladne wloski muusia, moj lysa pała, powoli coś sie dzieje. Starszy syn blond jasne loki!!!!! wszyscy ze dziewczyna. Piekne mial, scialam i koniec loków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×