Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Ale Tymek ładnie raczkuje :) Mójn to jeszcze daleko, nie siedzi jeszcze samodzielnie, na macie pełza. Musia te owoce wieczorem to akurat wczoraj wyszlo , przeważnie daję wcześniej. Kurcze pochwalailam młodego i mi się zepsuł. Jest niedobry od 2 dni, chyba to zeby, viburcol nic nie pomógł, mogłam mu dac nurofen.. Meczyl nas caly wieczor, padł o 1 ale i tak nie dał pospać... Gorzej niż noworodek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qu na to pytanie do produktu w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje w dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Outa no mam takiego chodzacego brzdaca, ktory szuka wszystkiego co nowe. Zabawki go nie interesuja jak tylko znajdzie jakas nitke wychodzaca z dywanu. A do komputera to leci jak cma do swiatla. Powiem wam ze mój to mimo tych czterech zębów naraz wychodzących to zachowuje sie normalnie. Tylko te nocki. Ale od dwóch nocek jest jakby ciut lepiej. Dzis mu dalam mleko bo juz zaczął marudzić ale dopiero kolo 4. Po mleku spokój. Obudził sie po 7. Pilnuje go by mial tylko 2 drzemki bo inaczej to odłożony po 20stej do łóżeczka wariuje. Jakas zmęczona jestem ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa to spoko:) Ja bylam z mala na wizycie i mam skierowanie do specjalisty odnośnie tej grasicy Poza tym niby osłuchowo czysto a tesciowa mowi ze pokaslywala Bylam z m na kabarecie paranienormalni i troche sie rozerwalam bo bylo naprawde śmiesznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia współczuję. U nas tez ciężko bylo. Spalam moze z 5 godzin. Maly zaczął marudzić juz po 23! Po 2dopiero usnął na dobre by o 4 sie obudzić ale wtedy to już mu mleko dalam i spal do 6.30 bo go sąsiad na klatce obudził. MASAKRA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
U mnie noc tragiczna. Córka zaczęła marudzić już o 23. Biorąc pod uwagę że położyłam się pół godz wcześniej, nawet nie zdążyłam zasnąć. I tak latałam od niej do małego bo go córka budziła. Po 3 wreszcie oboje na dobre zasnęli. Obudzili się o 5 oboje dałam po butli i jeszcze córka na pół godz usnęła. Mały dłużej. Włączyłam bajki, oboje oglądali i jeszcze do 7 drzemałam. Jestem wykończona po tej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
A my nadal nie mozemy sie pozbyc tego pieluszkowego zapalenia skory!Masakra jakas,raz juz blednie i wydaje sie ,ze sie goi,a za chwile zmowu takie zaczerwienienie,ze szok.Juz sama nie wiem czym to smarowac.Byl juz bepanthen,sudocrem,clotrimazol,masc robiona,rumianek,nadmanganian potasu,maka ziemniaczanabi nic nie pomaga.Dzisiaj znowu czerwona ta pupa na maxa.Wietrze jej pupe ile tylko sie da, zakladam jej pieluchy tetrowe (swoja droga to temu kto wymyslil pampersy powinni dac Nobla!). Wyslalam meza po cos innego do apteki,zobaczymy co kupi.Juz nie wiem od czego to moze byc.A moze to jakas alergia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Muusia a ty ja próbujesz dosypiac jakos jak ci tak wstaje? Bo ja gdybym nie hustala, bujala itp to pobudka byłaby dużo wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Anka, mnie w szpitalu jak mały się urodził kazali pupę jak czerwona smarować mascia tormentiol, może ona ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też dzisiaj ciężka noc. Pobudka o 3 i nie spal aż do 6... po czym usnal na 1.5 godziny. Teraz zasnął ciekawe ile pospi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
No ja troche odespałam zarwana nockę. rzadko mi sie zdarza ze śpię w dzień ale dzis to juz byla jakas kumulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka może to zeby bo u nas tez czerwona pupa po każdej kupię. Przemywaj oliwka migdałowa a pozniej bepanthem, jak najmniej wody używaj, a husteczek wogole. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta czerwona pupa to juz 2 tygodnie w sumie,ale dzisiaj to juz tak bardzo.Ma juz dolne jedynki,wiec moze teraz ida gorne?Ale przy dolnych nic takiego sie nie dzialo.Nika a czym przmywasz pupe przy zmianie pampersa? Bo ja nie uzywam ostatnio chusteczek tylko wlasnie wody.Mowisz , ze to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisałam posta i go nie wyslalam:/ Widze zeprawue wszystkie ciężkie noce mualysmy! Ja potem od 8-10;30 odsypialam Mala od 9-13 i potem drzemki juz nie miala dzwiandaczka moja:D Usnela przed 18! rozśmiesza mnie ta moja siulerka bo teraz turlać sie nauczyla i bardzo to ja cieszy i obie sie śmiejemy z tego:D Anka moze puder dla dzieci alantan jakos zdrobniale sie nazywa. Mojemu synkowi pomagal i czasami to lepsze od tych maści wbrew pozorom. Moze zmień pampersy a może wypróbuj pieluch wielorazowych:) Ancia mojej nie da sie tak dospuc bo jak ja chce nosić to ona sie rozgląda i odpycha i koniec ze spaniem. Usnela ok 6 ale kaszel ja wybudzal:/ A ja czytałam o tej grasicy :/ Mala teraz tez pokasluje. Chyba cis zacznę jej dawać na ten kaszel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemywam wącikami nasączonymi oliwka migdałowa, woda wysusza i zarazem podrażnia, chusteczki niby z balsamami al wiadomo chemia. I wydaje mi sie ze jednak lepiej używać pampersy tylko często je zmieniać. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez dzisiaj miała jedna drzemkę. A maruda! Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka migdałowa u nas sie sprawdza w 100% przy synu tez tak stosowałam. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze:) Ha znowu slomiana wdowa. Kupiłam malej kurtkę w tesco 74 rozmiar i taka na styk jest a m poodrywal metki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
A moj maly chuba zlapal jakoegos wirusa. Ma bardzo luzne kupki - dedna byla wczoraj i jedna dzis. Do tego zwymiotowal caly obiadek. Mam nadzieje ze to nie rotawirus. Co mozna podawac takiemu dziecku? Nie chce panikowac bo w sumie maly tylko raz zwymiotowal a tych luznych kupek byly tylko dwie... wczoraj dalam mu jogurt brzoskwiniowy taki po 6 m-cu, moze to z tego? jak do jutra nie przejdzie to wubierzy sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj dicoflor i na luźne kupy smecte ale jak tylko dwie to na razie sam probiityk . Bylam z dziecmi na spacerze ale ziąb mega! Dla jestem na siebie o ta kurtkę no na same body to jeszcze w miare się zalozy:/ No bez metek nie zwrócę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muusia bez metek napewno nie przyjma.A nie daloby sie ich jakos przyczepic ,zeby nie bylo widac ,ze byly oderwane? Czasami sa przypiete niektore na takie malutkie agrafki,moze tak by sie dalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, w weekend mialam detoks od internetu :) u nas cale szzescie od kilku dni sa dobre nocki, maly nie przebudza sie, wstaje tylko na jedzenie o 4 albo 5(obym nie zapeszyla to piszac) zmniejszylam mu porcje jedzenia bo maly bardzo ulewa daje mu mleka po 150ml, mimo ze juz chyba z 2 miesiace jadl 180 jezeli bedzie glodny to najwyzej bede go kamic czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy ktoras z Was daje jeszcze te sloiczki wieksze?bo wiem ze RZSOwa zastanawiam sie od kiedy wprowadzic zmniejszylam mleko bo po nim maly ulewa i zastanawiam sie czy nie zwiekszyc obiadkow bo maly zjada caly sloiczek i jak sie konczy to placze ze chce jeszcze, jak wkladam mu lyzeczke do buzi to sie uspokaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×