Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość gość anita34
KASIUR88 gin już ci założyła karte ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala trzymam kciuki za twoje testowanie. ja dopiero za 2 tygodnie dowiem się czy się udało w tym cyklu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja gin dopóki serduszka nie widać nie zakłada karty. Muszę czekać na 28 aż zrobi usg ta wizyta co byłam 10.03 to tylko szyjke sprawdziła i luteine przepisala... Także czekam z niecierpliwością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur 88 a luteinę do końca 16tyg masz brac 3 razy dziennie ta sama dawke czy ci zmiejszy dawkowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
moja gin powiedziała na tej wizycie ,jak w ciągu 3 najbliższych miesięcy nie uda się zajść to radzi mi do kliniki niepłodności gdyż ona już oprócz clo nic mi nie zaproponuje, oczywiście za 3 miesiące hsg sono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita tak dokładnie luteina do 16tc 3x1 :-) a jak będzie dalej to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 a czy to prawda ze od tego roku dla wszystkich kobiet w ciąży bez względu na to czy chcą czy nie robią badanie rutynowo za darmo na hiv, na fundusz czy to prawda czy żle mi kobieta w laboratorium powiedziała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita pierwszy raz slysze jak nie zapomnę to zapytam u gina czy cos na ten temat wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukałam w necie i wychodzi ze faktycznie jest :) Lista obowiązkowych badań laboratoryjnych w ciąży: grupa krwi i Rh, morfologia krwi w ciąży, badanie ogólne moczu, stężenie glukozy we krwi na czczo, VDRL, obowiązkowe badanie w ciąży na nosicielstwo HIV i HCV, badanie w ciąży w kierunku toksoplazmozy (IgG, IgM) i różyczki, cytologia w ciąży (jeżeli nie była wykonywana w ciągu ostatnich 6 miesięcy), stopień czystości pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
dzięki kasiur88 wiec dobrze zrozumiałam o tym obowiązkowym badaniu w kierunku hiv podobno to nowośc nfz dla ciężarnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Dziewczyny, tak się teraz zastanawiam.. W poniedziałek odstawiłam duphaston i czekam na @ ale jesli jakimś cudem jestem w ciąży to czy sobie nie zaszkodzę brakiem duphastonu przez te kilka dni?? Nie wiem na ile taki spadek byłby groźny dla ciąży. Wygląda na to, że dla bezpieczeństwa trzeba będzie co miesiąc robić betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kasiur88 a już imiona masz wybrane dla dziewczynki i chłopczyka ? ja bym bardzo chciała córeczkę ale co los nam da to będziemy szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala ja bym radziła jak najszybciej jedz na betę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala już beta wyjdzie w 26dc jak miałś wcześnie owulację ,bo jeżeli nie jesteś to po co ten duphaston , na bete nie trzeba być na czczo ,można o dowolnej porze ją zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
ala z tego co czytałam w 21dc miałś wysoki progesteron ponad 20 wiec na pewno nie ma obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla ja dupaston miałam odstawiony na ok 4 dni. po skonczeniu hcg -wynik negatywny. ale miałam przeczucie jakies chyba bo zrobilam w 28 dc cyklu i juz hcg 140. monitoring 12 dc(juz pecherzyk był pekniety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Hmm, chyba zadzwonię do ginekologa.. A gdzie o tej porze można pobrać krew bo z tego co widzę to wszędzie w godzinach porannych. Pójdę jutro rano chyba bo mi to spokoju nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja też miałam przerwę w luteinie :-) ostatnia tabletka w Nd wieczorem a później od piątku brałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
zadzwoniłam do gina :) spytał kiedy się spodziewam okresu i jeśli za 2 dni to nie zaszkodzi ale jako ze ja mam dłuższe cykle i może być za 4dni to dla świętego spokoju mam zrobić jutro betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Kasiur, czyli az 5 dni nie bralas? a miałas problemy z niskim progesteronem? Bo ja mam aczkolwiek po Clo wyszedł mi bardzo ladny. tylko nie wiadomo czy nie spadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
gośćAla ja mam problem z miskim progesteronem, dlatego robie wczesniej hcg. jak robilam badania czemu nie moge zajsc, to 21 dc wyszedł mi ok 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
kkk, widzę ze mamy bardzo podobnie.. ja miałam 4.9 :o Brałaś Clo i badałaś progesteron po Clo? Pomimo, ze nie czuję objawów ciązy idę jutro na betę na 100% - za duże ryzyko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
Ala trzymamy kciuki za twoją jutrzejszą betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita34
kk2981 a jaki miałaś progesteron jak brałas clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Dziewczyny czy któraś z Was brala 2 tabletki CLO dziennie? Moja gin mi zaleciła 2 tabletki 1 raz na dzień. Na ulotce pisze żeby zażywać CLO na czczo. A jak przeglądałam dzis inne fora to tam większość dziewczyn zażywa 1 rano 1 wieczorem. Jak to bylo w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w 5dniu zaczęłam brać luteine :-) z tym że u mnie gin stwierdziła progesteron idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Sylwia, ja biorę Clo 1 dziennie, ale wiem, że sporo dziewczyn ma zalecone 2 x dziennie. Wyczytałam, że przed posiłkiem trzeba wziąć i brałam przed kolacją także nie byłam na czczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk2891
Nie badalam pozniej ,wiec nie wiem czy przy clo jest wiekszy.gin nic nie mowil zebym zrobila. Ale widocznie pomaga mi jak udalo sie zajsc w ciaze. Sylwia ja bralam 2 razy po 1. Teraz nie pytalam sie ale jak zaczynalam z clo to mialam 1 dziennie i gin kazal jak najwczesniej rano brac przed posilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
Dziewczyny czytam Was regularnie ale u mnie ogólnie niewiele się dzieje... Skończyłam ostatni 6 dzień z CLO, jeszcze tydzień czekam na @ - po cyklu bez symptomów owulacji. W odp. na Wasze pytania ja brałam CLO w niektórych cyklach rano w innych wieczorem - nie zauważyłam różnicy na monitoringu. Moja gin mówiła, że to bez znaczenia... Jeżeli chodzi o sonohsg prawie każda z nas, która brała CLO musiała przejść to badanie - boli znośnie. Na pewno krąży o tym badaniu wiele przesadzonych mitów... Ja gorzej czułam się kilka godz. po badaniu niż w tych 5 min. jego trwania. Też przed badaniem wzięłam doustny ketanol. Wizytę w klinice niepłodności mam dopiero w 2 połowie kwietnia a czekam na nią od lutego - zapisałam się do rozchwytywanego lekarza... W czasie oczekiwania przeszłam obecnie na dietę dla kobiet starających się o potomstwo i mających problem z owulacją - to uzdrawiająca dieta dr Dąbrowskiej. Absolutnie nie wierzę w jej działanie, ale nic nie tracę próbując - no może kg bo na wadze są już ponad 4 mniej:) Dzisiaj 6 dzień moich zmagań z tą dietą i daję radę, ale łatwo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka32
miało być... skończyłam 6 cykl z CLO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×