Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Mag lena

Natt mi jeden lekarz też przepisał metformax, ale tylko jeden kazał brać inni już nie. Mam go w domu, ale czy powinnam brać to nie wiem. Czy orientujesz się w jakim celu się go bierze? Tak mam pcos. W ciąży już też byłam mam synka 3,5 letniego więc jest nadzieja 🙂 Jak zazywalas metformax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Maglena ja brałam metformax 1 raz dziennie i z tego co pamiętam miał on na celu spowodować że ściana jajnika ma być bardziej miękka przez co komórka jest w stanie się wydobyć, ale dobrze tez działa dlatego że reguluje poziom cukru w organizmie, A podwyższony cukier powoduje nadmierną produkcję androgenow.. Jak dobrze pamiętam.. 

Ja była  dziś na wizycie.. widzialam małego czlowieczka który miał głowę rączki nogi pupę i śmieje się że pomachał rodzica, uczucie ekstra, jak na razie wszystko ok! Dziś  wyszło 8 tydz 5 dzień na usg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Natt super wieści, wierzę głęboko w to, że kiedyś też będę oglądała swoje maleństwo na usg 🙂

Dziewczyny za tydzień w sobotę idę na drożność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Natt super wieści, wierzę głęboko w to, że kiedyś też będę oglądała swoje maleństwo na usg 🙂

Dziewczyny za tydzień w sobotę idę na drożność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natt gratulacje!! To pierwsze usg 😊

My odpuscilismy sobie trochę badania w tym jednym cyklu. Zmieniamy klimat na jakiś czas także może dobrze nam zrobi ☺️

Teraz jestem przed okresem - 5 dni i dostałam już lekkich plamien brązowych. W zasadzie od kilku cykli tak mam że plamie przed okresem i teraz właśnie zaczęłam się zastanawiać czy to prawidłowe i czy tak być powinno. Muszę wspomnieć o tym lekarzowi. 

Maglena powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej dziewczyny co u Was? cisza tu ostatnio ?

Ja wczoraj byłam na usg , maleństwo ma już ponad 2 cm widać było rączki i paluszki. 

Każdej z Was życzę żeby doczekała się takiej chwili. 

Mam zrobić badania prenatalne ale póki co wszystko wygląda ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Racja cichutko tu 😞 piszcie dziewczyny co u Was? Czy żadna z nowych dziewczyn nie zbliża się do testowania lub monitorowania pęcherzyków? Podejrzewam, że dużo dziewczyn z poprzednich wątków nas nie odnalazło. 

Gonia, oby tak dalej. Przypomnij mi proszę, w którym cyklu Ci się udało?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87
Dnia Thursday, February 07, 2019 o 12:13, Gość Gonia87 napisał:

Witaj mag lena ogólnie ponad rok starań, 6 cykli z clo ( chyba wszystkie bezowulacyjne) i 4 cykle z aromkiem ,czwarty ten szczęśliwy :) 

A Wy jak długo się staracie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

My od sierpnia do grudnia z clo obecnie antykoncepcyjne tak jak pisałam. Po anty kolejna stymulacja i próby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

 

CO tam u Was dziewczyny jakieś dobre wieści? 

Natt jak się czujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Hej dziewczyny, 

podczas starań czas dłużył się nieubłaganie, a teraz pędzi jak szalony :) u mnie już 18tc i na prawdę nie wiem kiedy to zleciało. Z całego serducha życzę Wam zdrowia i nowym starającym powodzenia. Piszcie na biezaco co i jak, chętnie dodamy otuchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny! Jestem właśnie po wizycie u gina. Dwie torbiele z czego jedna miałam od 3 cykli wchonely się!. Ale mam 16 dc a mój pęcherzyk jest wielkości 10 mm.... Od soboty mam brać Orgametril (progesteron syntetyczny) po 2 tabletki na dzień przez tydzień.  Gin tym lekiem chce wywolac okres zanim kolejne torbiele mi się zaczną robić. Pozniej clo po pół tabletki od 5 dc i zobaczymy jak pęcherzyki będą wyglądać. Kiepskie opinie ten lek ma. Dziewczyny pisały że nieprzytomny chodziły 😮 mam nadzieję że u mnie takich skutków nie wywoła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brygida jak się czujesz w ciąży ☺️ Jakieś dolegliwości masz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, czy mogę do Was dołączyć? Staram się o dzidziusia. Mam 2 poronienia za sobą. Często robią mi się cysty na tajnikach jestem już po dwóch zabiegach. W tym miesiącu zaczęłam już się starc. Jak narazie 10dc. Biorę od 16dc duphaston mam nadzieję że coś pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Nowa18 nie czytaj opinii na temat skutków ubocznych, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto niepotrzebnie wystraszy. Ja po clo nie czułam żadnej różnicy, zero objawów choć brałam cała tabletkę od 2 do 6 dc. Tak na prawdę każdy gorszy dzień mozna przypisać do negatywnych skutków działania leku :) Jak widać powyżej Clo w niektórych przypadkach działa cuda :) 

Objawy w ciąży? Prawie żadnych, póki nie zobaczyłam maleństwa na USG nie wierzyłam ze jestem w ciąży. Poza niskim ciśnieniem i lekkimi, sporadycznymi Mdłościami nie dzieje się zupełnie nic :) oczywiście nie wspominam o bieganiu do toalety nawet kilka razy w ciągu godziny i chęci drzemki w ciągu dnia. 

Bezsil trzymam kciuki! Czy również masz cykl stymulowany Clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clo brałam i było bez żadnych dolegliwości. Natomiast masa negatywnych opinii o Orgametril. Od soboty zaczynam dam znać (jak to u mnie będzie wyglądać.bryvita który to już tydzień przypomnij :)? 

Bezil zapraszamy ☺️ kiedy masz kolejna wizytę u gin. Daj koniecznie znać jak się rozwinie sytuacja. Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Lada dzień zaczynamy 19 tc :)

Czekam na dobre wieści dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brygida tak bardzo się cieszę że Tobie się udało! To nadzieja dla nas ☺️

Wczoraj oglądałam powtórkę Sanatorium Miłości i tam sanitariusze tak miło wypowiadali się o dzieciach, że dla nich to była wspaniała pozdroz życia, że ile by dali by mieć kontakt ze swoimi wnukami, że dzięki dzieciom poczuli radość z życia itp. A ja tak słuchałam i tak mi się kurde przykro zrobiło 🙈 mam już ten stan kiedy słysząc szczęśliwe matki mówiące o dzieciach nie czuje się fajnie.... 

Ja dalej przyjmuje Orgametril. Żadnych skutków ubocznych nie mam także jestem zaskoczona ale to dobrze. Czekam na nowy cykl i znów clo. 

 

Dziewczyny jak tam u Was?!   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej dziewczyny co u Was jakieś dobre wieści? 

Ja wczoraj byłam na badaniach prenatalnych, na usg wszystko dobrze , prawdopodobnie będzie dziewczynka :) czekamy jeszcze na wyniki pappa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag lena

Cześć dziewczyny :-) co u Was słychać? Strasznie tu cicho, piszcie co u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej hej!!! U nas bez zmian. Jestem na clo po pół tabletki dziennie. U mnie teraz problem taki ze pęcherzyk nie pęka. Zobaczymy czy coś się wydarzy w tym cyklu. Lekarza chwilowo odpuscilam, rozważam też zmianę lub tylko konsultacje u innego. 

Maglena a jak u Ciebie starania? Odstawilas już tabl.antykoncepcyjne?

Gonia jak maleństwo się rozwija? Jakieś wieści czy dziewczynka na 100%? A Ty jak się czujesz? Myślicie już nad imieniem ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Nowa18 a może zastrzyk na pęknięcie w odpowiednim dniu? Podpytaj lekarza. 

Dziękuję maleństwo rozwija się dobrze badania prenatalne, test pappa wyszly dobrze więc jestem dobrej myśli.

Póki co jest dziewczynka  pani dr na prenatalnych tak powiedziała a mój lekarz potwierdził ale to był 13 tydzień więc różnie może być. 

Powoli szukamy imienia ale mamy konfliktu chce Olę mąż Maje 🙂 bierzemy pod uwagę Alicję zobaczymy na które padnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Tak, anty już skończyłam teraz czekam co będzie dalej. Tez myśle, ze jak pecherzyki nie pękają dobrze byłoby wsiąść zastrzyk ovitrelle. Mi pecherzyki pękają, ale i tak jak jest pęcherzyk dojrzały to lekarz daje mi profilaktycznie zastrzyk. 

Gonia super :-) cudowne wieści, na kiedy masz termin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena bierzesz teraz clo? Idziesz na monitoring?  Czy po prostu ten cykl czekasz? 

Termin mam na 9 września 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Na razie czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ale już nadrabiam 😊 maglena trzymam mocno kciuki, nowa skoro pecherzyk nie chce peknac to może powinnaś iść skonsultować to z innym lekarzem? Ja jak na razie jestem w 17 tyg, czuje się ok, tylko dzidzia zżera ze mnie cała energię, najchętniej bym tylko leżała i nic nie robiła, mięsa jak nie jadłam tak nie jem do tej pory, 2 trymestr jest dla mnie trochę łaskawszy, cera wróciła do normy, odszedł wstręt do niektórych zapachów, A z dzidzia byliśmy na badania prenatalnych, usg jak i test pappa z krwi wyszły ok, lekarz sugerował dziewczynkę, w piątek byłam u swojego lekarza, również potwierdza że dziecko rozwija się prawidłowo, ale tutaj lekarzowi gdzieś się pojawiły jajeczka, więc się nie nastawiam, co do terminu u mnie to jest jedna wielka niewiadoma, z 1 wizyty na 11.09 lecz na chwilę obecną na 6.09, muszę się pochwalić że jak na razie nie przytylam, brzuch już się pojawił. A co do imienia dla dziewczynki mamy jakieś propozycje ale dla chłopca wcale, ale jest jeszcze czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt super wieści, to jesteśmy na podobnym etapie ja też jestem w 17 tygodniu, termin na 9 września 🙂

Czujesz już ruchy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Gonia jeszcze nie czuje wyraźnych ruchów, nie wiem jak mam to opisać ale czuje jak na razie że ktoś tam jest. Na każdym usg widać jak dzidzia jest tak bardzo ruchliwa że aż ciężko lekarza coś podpatrzec.. śmiałam się ostatnio że może wyszaleje się w brzuchu A jak się urodzi to będzie spokojna 😁 A Ty Gonia?  Czujesz już coś? U mnie pierwsza ciąża to też nie wiem jak mają wyglądać pierwsze ruchy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Póki co czuje takie delikatne laskotanie ale wyraźnych ruchów też jeszcze nie. Mała na badaniach prenatalnych też bardzo ruchliwa była, nawet fikolka zrobiła. 

Kolejna wizyte mam w środę już nie mogę się doczeka. 

Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej co tam u Was dziewczyny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×