Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość alpaka
Cześć dziewczyny, wpadłam tu przypadkiem, jestem mamą z listopada 2016 więc rok temu przeżywałam dokładnie to co Wy teraz :) spokojnych i "nudnych" ciąż życzę, dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
10.04 daj znac po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
10.04 nie zawsze plamienia są grożne ,nie stresuj się będzie dobrze najważniejsze ze jedziesz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Trzymaj się cieplutko :* wszytsko będzie dobrze , nie denerwuj się na zapas . Wszystko będzie dobrze . Daj znać koniecznie !! Jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
10:12 może podjedź na izbę, napewno wszystko będzie dobrze ale po co się denerwować do 13tej? Trzymam kciuki mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
10.12 A a masz bóle czy tylko ten rożowy śluz? może cos podniosłaś cieżkieg?o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 jak się czujesz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie podnosilam, oszczędzam się bardzo, luteine i duphaston zazywam. Za dwadzieścia minut mam taksówke, jadę szybciej może mnie przyjmie, jestem sama, mąż w pracy nie da rady do mnie dojechać. Bardzo się boję :-( dam znać, na razie się wyłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Trzymam kciuki, ze to nic powaznego i czekam na informacje po wizycie. A dziekuje, dzis w miare dobrze, chociaz mdłosci powrociły, przez swieta ich nie bylo i tak sie cieszyłam... Plecy bolą jak bolały, ale pogoda dzis lepsza- wczoraj obudził mnie snieg, wiec i humor mam dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Co do podnoszenia to w swieta dostałam na rece roczniaka, to jeszcze w miare, ale chwilowo takze trzylatke- tu sie wscieklam na partnera ze nie zorientowal sie zeby ja wziac zamiast mnie ( dziewczynka jest niepelnosprawna, a nie mowilismy o ciazy rodzinie), ale nie mialam zadnych dolegliwosci, mam nadzieje, ze nic sie nie stało... Zaczełam panikowac po powrocie, pozniej sie uspokoiłam, ale teraz znow sie martwie. Kazda informacja tutaj, czy na innym forum dziala na mnie stresogennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
a jak u ciebie Karola masz mdłości? u nie coraz mocniejsze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 ale kazdą z nasz może to spotkać i trzeba każdy niepokojący szczegól nie bagalizować na każdym etapie ciąży- to jest zycie które może zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Juz bede uwazac, bo nie nosze ciezkich zakupow, nie przeciazam sie, a w te swieta nie wiem czemu nie pomyslalam, ze to moze sie zle skonczyc. A jak mamy, ktore w ciazy wychowuja starsze dziecko, zdarza sie Wam podniesc je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
gość1003 mój mąż się wkurza jak widzi mnie na kafe, bo mówi że się nakręcam i martwię jak czytam o tym co się może złego stać... gość 10:12 trzymamy kciuki - zgodnie z Twoim życzeniem pomodliłam się za Ciebie, ja też wierzę w moc modlitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja podnoszę mojego trzylatka (16kg) często a moja pięciolatkę (18kg) tak raz-dwa dziennie. Jeszcze nic mi się nie stało. W drugiej ciąży nosiłam córkę cały czas, lekarz mi wtedy powiedział że z tym podnoszeniem to paranoja:-) jestem przyzwyczajona do noszenia dzieci, kondycję mam całkiem dobrą więc się tym nie przejmuje ale w pierwszej ciąży oj to się bardzo bałam cokolwiek podnosić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
ja staram się nie podnosić nic ciężkiego ale nie da się ukryć ze np. zakupy czy inne czynności też czasami się zapomnę i coś podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
mój maz nie wie że pisze na kafe i niech tak zostanie, po prostu nie mam z kim pogadać a oficjalnie na razie nikt nie wie o ciąży , a nawet że planowaliśmy starac się o drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
U mnie sie narzeczony smieje i zaglada przez ramie i ciagle "co u kolezanek?" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podnosze mojego 25kg 5latka :-) szczerze to nie wyobrażam sobie nie wziąść go na ręce chociaż na chwilę :-) to taka moja przylepa <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasiu to duży chłopiec, ile ma wzrostu? Moja myszka ma 120cm i waży 18,200 w sierpniu skończy sześć lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duży po tacie :-) obecnie jakieś 135-6 cm :-) ubrania na 140 bo ma ręce długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki jestem po wizycie. Przyczyną jest krwiaczek, bezwzględne lezenie, żadnego wysiłku. Błagam, pomodlcie się za mnie. Za tydzień kontrola i oby nie było potrzeby wcześniej. Mam zwiększona dawkę duphastonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GOŚĆ13.19 jaki masz nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
to dobrze ze jesteś po wizycie no i ja mam pytanie jaki masz nick yu na naszym forum jesteś listopadówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, termin na listopad mam. 11 tydzień. Będę podpisywać posty MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
a napisz cos o sobie czy to pierwsza ciaza ile masz lat ? dopiero dziś dołączyłaś do nas czy wcześniej już pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM, dużo odpoczywaj trzymam kciuki żeby krwiaczek się wchłonął! Na moje modlitwy też możesz liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. znam kobietę z którą kiedyś lezalam na oddziale intensywnej tez miała krwiaka i mocno krwawila i wszystko zakończyło się szczesliwie;) moja kuzynka bedac u lekarza została poinformowana ze w macicy są dważne zarodki, potem też się okazało ze to drugie to krwiak i tez się wchłonąl. także odpoczywaj i nie denerwuj się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
MM będzie dobrze, obiecuję się za Ciebie modlić! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam za wsparcie. To moja pierwsza bardzo długo wyczekiwana ciąża. Mam 27 lat. Pozdrawiam Was serdecznie MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×