Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
kasiur88 jak u ciebie samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krowy rozpłodowe Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiur88
U mnie lepiej wymioty tylko raz góra dwa na dzień :-) ale zmęczona jestem nadal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:51 nie sprowokujesz nas, nie zniżymy się do twojego poziomu. Daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
U mnie wszystko było pięknie widać, z biegiem czasu macica prostuję się i będzie coraz lepiej widać. Słowa lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu też mam tylozgiecie ;-) u mnie w 8t2d usg jeszcze dowcipne z racji rozbieżności w tc następna wizyta dopiero 9maja i już usg przez brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
ja też mam tyłozgięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Nie przejmujcie się takimi tekstami :) Ta osoba nie bez celu jest na forum "ciąża, poród, macierzyństwo". Pewnie nie może mieć dzieci albo... nikt z nią tych dzieci nie chce mieć. Ale beka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Też mam tyłozgięcie. Ponoć tylko w zapłodnieniu może trochę przeszkadzać, w ciąży już nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia90
miałyście takie coś że mdłości dopadają tylko w ciągu dnia ? ja tak mam od paru dni i się mocniej rozkręcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Ja nie mam wcale, ale ja jestem grudniowa a u Was mi się podoba więc zaglądam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja w nocy śpię jak kamień więc mdłości tylko w dzień ale za to konkretnie dokuczaja :-/ no chyba że się przebudze jakimś cudem ale to tylko trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MONONOKE30 TO TWOJA PIERWSZA CIĄŻA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mononoke30 to twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Nie rozumiem takiego anonimowego zainteresowania ale dziękuję za atencję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Mononke chyba pisała wcześniej o tym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ale nie wiem w sumie czy ta 15 kg pięciolatka to Twoja... Jak co to przepraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
GoscfffBasia nie, nie moja:) nie mam dzieci a to moja pierwsza ciąża. Mam 30 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Tak był wolny termin, ja czytalam ze wykonuje sie je miedzy 11 a 14 tygodniem. To usg na NFZ, sa refundowane 3, wlasnie to, polowkowe i pozniej pod koniec ciazy, wykonuje sie je nawet bez wskazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
u mnie w przychodni jest trzech lekarzy i jeden ponoc może zrobić tylko trzy usg podczaś ciazy (przynajmniej tak sie zapiera) a drugi daje skierowania prawie że co wizytę. a wykonują je w jednym gabinecie do USG wiec ja nie wiem już jak to jest ze jeden może trzy a drugi dwadzieścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola poszperalam troszkę i znalazłam takie info :-) Ile razy wykonuje się badanie USG w ciąży: ultrasonografię wykonuje się rutynowo 3 razy podczas ciąży: między 11. a 14. tygodniem między 18. a 22. tygodniem kolejne – po 30. tygodniu ciąży Częściej wykonuje się USG, jeśli lekarz stwierdza tzw. ciążę zagrożoną albo mnogą lub jeśli inne analizy wykazały, że płód może się rozwijać nieprawidłowo. jakby tak faktycznie było że mogą wykonywać tylko 3 to mi zostało 1 a tu dopiero 10tc :-P oczywiście ważne jest ze jak coś nie tak to robi się częściej...pewnie tak jak pisze rutyna i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
u mnie powoli zaczyna widać brzuszek tzn nie dopinam się w swoich spodniach a na wadze 1kg więcej i apetyt też spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny u mnie śnieg pada, rano akcja bo ja nie mogę zasunąć żadnej kurtki! Szłam z dziećmi rozsunieta a ludzie patrzyli na mnie jak na wariatkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ani nie gadaj :-/ u mnie już jakieś 30-40 cm leży a cały czas pada :-( dobrze że nie muszę się z domu ruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
my nie mogliśmy znaleźć auta pośród innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
U nas też rano padał śnieg a teraz okropny deszcz , paskudnie zimno ! :( Basiu ubieraj się ! Przeziębiona jestes ! Dziewczyny czy Wam też tak ciągle zimno ? Ja odkąd jestem w ciąży cały czas mam dreszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwcia
ja mam podobnie jest mi zimno i mam niskie ciśnienie dlatego musze kawę wypić żeby się podniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki, jestem przerażona. Zaczęło się u mnie plamienie na różowo w śluzie :-( PIlnie jadę do lekarza, trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:04 kochana trzymam kciuki żeby to nie było nic złego... Daj znać co lekarz powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam znać, wizytę mam o 13. Pomódlcie się proszę! To już 11 tydzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×