Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
18.28 przestań spamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mi też co chwila coś się marzy, a to śledzik z cebulką, a to frytki z McDonalda, a to sorbet jakiś, żelki, chipsy, na samym początku był szpinak, brokuł, ogórek zielony, była też kiszona kapusta, a teraz głównie niezdrowe rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny widze ze wam apetyt sluzy;) fajnie. ja nadal nic nie mogę jeść.. tylko wodę pije i kawałek Suchara przegryze i to wszystko.już nawet nie wiem ile schudałam. ale cóż zrobic; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny widze ze apetyt wam sluzy;). fajnie. Ja nadal nic nie mogę jeść tylko wodę pije i kawałek Suchara przegryze i to wszystko.już nawet nie wiem ile schudałam. ale cóż zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, ja owszem mam zachciankę ale jak przyjdzie do jedzenia to znów mi niedobrze. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzisiaj miałam mega zachcianke na cole ale ze szklanej butelki :-o jak mi mąż kupił to zrobiłam lyczka i pędem do WC :-/ z początku faza na wszystko co kiszone i w occie teraz znowu słodkie :-) no i jabłka pod każdą postacią ... Och to normalnie mój fetysz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo jak mi narobilas smaka na sok jabłkowy! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Przyznaje sie bez bicia, ze pije czasem cole, ale nie wiecej niz pol szklanki. Podobno utrata wagi do 10% w pierwszym trymestrze to dopuszczalne, pozniej sie nadrabia- nie martw sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja wlasnie wrocilam z kina i najadlam sie tak popcornu m&ms ze masakra nigdy tyle popcornu nie zjadlam !!! i najgorsze - popilam cola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, nie martw sie, mysle ze jeden taki wieczor nie zaszkodzi, kazda z Nas pewnie z czyms przyszalała :) Jak sie czujesz dzis po takiej uczcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Gosc 1003 - mialam wczoraj tak wydety brzuch ze nie moglam zasnac :):):D dzisiaj juz ok a Ty jak sie czujesz ? Jak mdlosci ? Jak zab ? Jutro wizyta u dentysty ? Daj znac jak bylo , mi rozwiercili ponad tydz temu te dwa zeby dali lekarstwo i jest ok a tez mialam je leczone Karola jestes jeszcze w szpitalu ? Co u Ciebie ? Mm jak sie czujesz jak Twoje plamienia ? Kiedy masz kontrole u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny siostra męża w pierwszej ciąży piła cole w takich ilościach że strach, butelką duża na dzień! Nie potrafiła się powstrzymać! Na szczęście jej córką ( już 11lat) zdrowa ale przez pierwszy rok masakra była płakała bez przerwy. Ja nigdy nie lubiłam coli to teraz nie tęsknię:-) ale mam straszną ochotę na te małe cheesburgery z McDonald's:-) zawsze je uwielbiałam. Nie i oczywiście sok pomarańczowy taki dovry z tych mętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, miło że pytasz. Leżę non stop od środy i na razie się uspokoiło, poza tym że dostałam migreny. Mam kontrolę w piątek wieczór dam znać :-) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Fif, dzis lepiej, ale w nocy pekała mi głowa. Tak, jutro dentysta, ale co najlepsze- zab przestał mi dokuczac... Ale pojde, chociaz na kontrolę, moze to bolało mnie od zatok przy katarze, nie wiem. A moze dojrzy jakis ubytek, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
goscfif mili ze pytasz , tak leżę jeszcze w szpitalu jutro podobno mają mnie wypuścić ale zobaczymy. dostałam od czwartku 16 kroplowek. nie wymiotuje narazie ale cały czas mnie mdli. ; ( najchętniej nie wychodziłabym z łóżka nie tylko tam się w miaręce czuje; ( martwię się jak ja dam rade zajac się dzieciakami po powrocie ale młodsza cały czas za mną płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie dlaczego jesteś w szpitalu? Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Karola, jesli jutro jest szansa na wyjście, to super wiadomość? Masz kogos, kto bedzie mógł pomoc Ci w domu? Najwazniejsze to wypoczywać, nie zamartwiać się i czekać, że dolegliwości szybko miną :) u mnie jutro 13 tydzień się zaczyna i czuję się już trochę inaczej, niż na początku, pewnie u każdej z każdym dniem bedzie coraz lepiej, byle spokojnie przejsc pierwszy trymestr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc- nie przyjmowałam zdanych pokarmow... nawet wodę wymiotowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 mieszkamy z moimi rodzicami wiec zawsze ktoś tam do pomocy się znajdzie.. ale bywa i tak ze wszyscy do pracy a ja sama z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, tak mi slabo. Co wstanę do toalety to mam wrażenie że zemdleje. Czy to od tego leżenia? Mm :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Karola, mam nadzieję, że do czasu aż poczujesz się lepiej nie będziesz musiała się wysilać, dobrze, że mieszkasz z rodziną, ciąża to duże obciążenie, jak widać może nawet wyczerpujące. A jak znosiłaś poprzednie ciąże? Jak jest dziś, już nie wymiotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
MM, a jak u Ciebie z jedzeniem, piciem, nie odwadniasz się? od tego też można być takim słabiutkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm obstawiam że to z leżenia :-/ ja tak mam często jak się źle czuje czy mam gorączkę i leżę pół dnia to mam zawroty głowy mroczki i czuje się jakbym miała zemdlec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 poprzednie ciaze tez przechodzilam podobnie ale obeszło się bez szpitali. mam wrażenie ze kazda ciaze coraz gorzej przechodzę. dlatego powiedziałam sobie ze to moja ostatnia. myślę też ze organizm juz jest bardziej wyczerpany po poprzednich ciazach i tak to się wszystko razem kumuluje. narazie juz nie wymiotuje ale cały czas mi mdło.. mam wrażenie ze na sile to powstrzymuje; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Karola, dobrze, ze nie wymiotujesz, to zawsze cos co uda Ci sie zjesc czy wypic Cie wzmocni. I jak, wychodzisz dzis? Czekam w kolejce do dentysty, nie wiem co mam mu powiedziec, bo ból był, teraz nie ma, nie wiem ktory to ząb bolał. Ciekawe czy zacznie wiercic na oslep, czy kaze czekac na rozwoj... Stresuje sie wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Karola jak tam ?? jak sie czujesz ? Wyszłaś ze szpitala ?? Gość 1003 daj znac jak było - nie denerwuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Matko Matko
Cześć Dziewczyny, gdybyście miały ochotę na lekturę inną niż forum, z lekkim przymrużeniem oka, zapraszam tutaj, gdzie dzielę się swoimi przemyśleniami z okresu ciąży. Każda z nas to zna, ale każda przeżywa inaczej :-) https://www.facebook.com/O-matko-jestem-w-ci%C4%85%C5%BCy-431931600532196/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Juz po wizycie, na oko wszystkie zęby zdrowe i nie ma co boleć... Ząb, który wskazałam jest martwy, leczony kanałowo i nie powinien wcale boleć, mam rozwiercony ząb obok i do 5 czerwca czekać z tlenkiem cynku. I tu problem, wróciły mi mdłości, to lekarstwo tak śmierdzi i nie pozbędę się go przez 1,5 miesiąca, nie wiem jak to przetrzymam... Jak u Was dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćBella
Hej dziewczyny. Jestem po usg genetycznym, wszystko raczej wporzadku, ale dzidzia tak się ułożyła, że Pani doktor nie mogła wszystkiego dobrze zobaczyć :-(. Crl 7 cm, termin porodu mi wyszedł dziś na 28.10 ale moim zdaniem to dzidzia jest poprostu trochę większa, bo z datą zdarzenia to się nie pokrywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×