Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość karola0096
iwcia ja też mam wrażenie ze moje mdlosci się coraz bardziej rozkrecaja;( wymiotuje juz codziennie do 2-3 razy. nie jema zupełnie nic bo nie mogę nic przelknac; ( jak rano na sile chcialam coś zjeśc to jak tylko doszlo to do żołądka to tak mi się słabo zaczelo robić ze musiałam się szybko położyć bo myślałam że zaraz zaslbędę. ; ( ogólnie kiepsko się czuje, nie mam nawet siły żeby się ogarnąć tylko w piżamie cały dzień siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja mam cały czas mdłości, najgorsze wieczorem. Teraz muszę leżeć plackiem co najmniej tydzień lub dwa. Wolno mi wyjść tylko do toalety, nic nie wolno podnosić, broń Boże chodzić po schodach. Nie podnoscie nic ciężkiego i nie schylajcie się gwałtownie, bo krwiaczki to niefajna sprawa :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Witam serdecznie. Postanowiłam dołączyć :-) też jestem listopadowa, termin na 07.11, teraz jestem w 12 tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś o sobie, ile masz lat i która to Twoja ciąża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Witaj Bella! Gratuluję:-) jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mam 34 lata, to moja druga ciąża ( mam córkę niespełna 3 latka). Czuję się różnie, mam mdłości ale rzadko wymiotuje, męczą mnie natomiast migreny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej Bella :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Jak się czujesz MM ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella współczuję migren, bierzesz paracetamol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Właśnie dzisiaj mam ten gorszy dzień z migrena i wymiotami :-( myślę że pogoda też ma spory wpływ na nasze kiepskie samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leżę cały czas kochane, wstaje tylko do toalety i po herbate. Nie mogę gotowac, stać, więc wszystko mi przynosi rodzina. Nie wolno mi chodzić po schodach, nic podnosić. Dziewczynki uważajcie na siebie, bo te krwiaczki to są wredne, trzeba leżeć i mieć nadzieję że się wchłoną :-(:-(:-( w temacie mdłości- u mnie najgorsze po południu :-( trzymajcie się. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
MM a te krwiaczki to skąd, coś może się przyczynić do powstania? Co lekarz powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłam się niefortunnie nachylic albo coś podnieść albo po prostu naczynko pękło i zaczęło wylewać. Na początku ciąży gdy jeszcze nie wiedzialam że jestem (to był 5 tydzień) nosiłam bardzo ciężkie książki . :-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM. Dobrze że masz kogoś do pomocy, ja bym miała przechlapane gdyby mnie to spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dziewczyny, peka mi głowa, ucho, zęby- rok temu miałam dokladnie to samo, niby lekkie przeziebienie, podobno bez zapalenia ucha, az dentysta mi rozwiercil wtedy dwa zeby, zatruł, wyleczyl kanałowo, przeszlo po antybiotyku, po kilku tygodniach i nie wiem co to było. Nie wiem czy panikowac, czy przeczekac jeszcze dzis, bo to dokladnie ta sama strona, te dwa przeleczone zeby i miejsce po zebie usunietym wiele lat temu.. Witam Cie Bella :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gość 1003 miałam to samo !! poszłam do dentysty rozwiercił mi dwa zęby dał lekarstwo i przeszły mi te bóle na drugi dzień :( nie wiem jaka tego była przyczyna bo również te dwa zęby miałam leczone 3-4 miesiące wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gość czasami biorę paracetamol ale to już w skrajnej potrzebie. Czasami pomaga, ale nie zawsze. Miałam nadzieję, że już będę lepiej się czuła a tu dziś znów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Was doskonale - samemu bardzo ciezko. Ja też jestem sama ale poprosilam o pomoc przez tydzien. Na razie zapowiada się całkowite leżenia aż do wchłonięcia krwiaczka a potem zobaczymy. Moja koleżanka borykała się z tym przez 5 miesięcy ciazy, leżała cały czas. Mąż robił przy niej wszystko! Nawet z pracy się zwalniał w połowie dnia żeby przywieźć obiad. Złoty człowiek. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim za miłe słowa powitania :-) Gość1003 a miałaś robione wtedy ( rok temu) przeswietlenie panoramiczne szczęki? To może być coś głębiej w kanałach albo torbiel przy korzeniu ( kiedyś miałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Zapomniałam się podpisać w poście z 11:19. Bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny jednak miałam racie ze moje samopoczucie się pogarsza; ( leżę w szpitalu; (( wczoraj moj organizm nie przyjmował żadnych pokarmow ani płynów. wymiotowalam wszystko co wzięłam do ust a w nocy juz co chwile sama zolcia. i dostałam strasznego rozwolnienia. no i lekarz rano skierowal mnie do szpitala; ( bardzo słabo się czuje; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola0096 nie martw się, będzie dobrze, w szpitalu postawią cię na nogi, takie niejedzenie mogłoby się źle skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Karola, przykro mi, ale nie martw się, dobrze że jesteś pod opieką w szpitalu. Wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola trzymaj się, kroplówka postawi Cię na nogi i będzie dobrze. Leżymy i liczymy dni, żeby szybciej leciały :-):-):-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dzięki dziewczyny za slowa otuchy;* tylko lekarze to jakoś bardzo nie przywiazuja uwagi do tej ciazy... bo ciaza bardzo młoda jeszcze i w dodatku młodsza niż powinna to jeden z lekarzy zaapelowal do mnie ze trzeba zobaczyć czy ta ciąża jest w ogóle zywa; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, nie załamuj się. Bądź dzielna. A który tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Mialam wtedy przeswietlenie, pozniej mialam takie dolegliwosci ale spiłowal mi zab mocniej wylaczajac ze zgryzu, znow przeszło po kilku dniach, ale mowi ze nie ma prawa mnie nic tam bolec. Moze to z przeziebienia. Jak tam MM? Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy :) Karola, lekarza nie sa zbyt taktowni, taki tekst nie powinien miec miejsca... Daj znac po usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola zdrowka :-) raz dwa postawią Cie na nogi :-) a z fasolka napewno wszystko w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym wam powiedziała jakie teksty potrafią dać lekarze to się płakać chce... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
@MM @Karola wszystko będzie dobrze, tylko bądźcie ufne i dobrej myśli i nie dopuszczajcie do siebie czarnych myśli. trzymajcie się. ja dziś mam pierwsze usg po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×