Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gośćfff basia
Mononoke daj znać jak będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gość według @ będzie 10 tydzień a według usg 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc wedlUG @ będzie 10 tydzień a według usg 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Jestem po pierwszym usg. Lekarz potwierdził 7 tydzień. Widziałam serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mononoke gratuluję :-) to teraz tylko czekać na brzuszek, ja mam już ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie malutki brzuszek, 11 tydzień ciąży ale nic nie widać. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Moj brzuszek po swietach chyba zmalał, ale to pewnie skutek ogolnego przybrania na wadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam tak samo, 1003 I nie czuję brzuszka w ogóle jeszcze :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
1) Dzieki dziewczyny! 2) W 11 tyg dziecko ma 5 cm a macica jest małą piłką więc brzuch nie musi być duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
U każdego brzuch inaczej rośnie. Ja w poprzedniej ciąży dopiero kolo 5 miesiąca było widać, a teraz już wyskoczył. Poza tym ja zawsze miałam odstajacy brzuszek nawet bez ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
No wlasnie mi wyskoczyl bardzo szybko, a teraz jakos sie schował ;) jade na wizyte, musze odstac swoje w szpitalnej kolejce, ale moze wreszcie bedzie stały lekarz ;) a popoludniu usg, juz nie moge sie doczekac ;) jak tam dzis u Was? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
cześć dziewczyny. ja cały czas pod kroplowkami. jestem bardzo.osłabiona. miałam rano robione usg. dzidzius ma się dobrze, nadrabia bo jest juz tydzień różnicy według miesiączki a jeszcze tydzień temu było dwa tygodnie różnicy. bardzo się ciesze ale jednocześnie czuje się jak wrak człowieka :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola będzie dobrze, nie martw się. Ja też leżę i z duszą na ramieniu idę do toalety co tam zobaczę. Niestety śluz nie jest idealny, jest podbarwiony cały czas wiec leżę pkackiem i patrze w sufit. Wieczorem mdłości dawały mi mocno w kość. Miłego dnia,MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Trzymam kciuki, ze wszystko sie ulozy, mysle o Was i Waszych malenstwach- badzcie dzielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke_30
Dziewczyny, lekarz mi tłukł wczoraj do głowy, że ludzie są zwierzętami i jak się martwią lub boją to tracą ciąże. Powiedział żeby czytać ładne książki i nie myśleć że cokolwiek będzie źle, bo to i tak nie zależy od nas a możemy w ten sposób tylko zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Juz po wizycie, mialam szybkie podejrzenie dzidzi przez zalozeniem karty crl 5.53 :) Juz nie moge sie doczekac az obejrze ja dokladnie popoludniu ;) Fikała koziołki, wyginała sie i machała raczkami ;) Cudowne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Mononoke, serdecznie gratuluję. Karola trzymaj się! Ja trzymam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
zle napisalam crl, oczywiscie 55.3 mm ;) ach te emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 który to Twój dokładnie tydzień i dzień? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Dokladnie 11t4d, pozniej bede miala dokladniejsze badanie, to napisze czy sie potwierdzi, bo wychodzi, ze mam dorodne dziecko, a na ostatnim usg bylo o kilka dni mniejsze niz wynikałoby z okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No duże jest, fajniutkie. Moje tydzień młodsze ale maleństwo w porównaniu z Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Karola jestem z tobą! Gość 1003 gratulacje super :):):):) duży :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziękuję wam ze jesteście ze mna;* to miłe mieć takie wsparcie. mój dzidzius który ma 9tyg według usg dziś mierzył 2,11cm. a tydzień temu mial niecały centymetr. rośnie jak na drożdżach. kiedy dziewczyny poznamy plec naszych maluszkow? czy to dopiero na usg polowkowyn czy jest szansa na wcześniejsze rozpoznanie? bardzo zaczęło nurtować mnie to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ja sie naczytałam głupot, ze niektóre poznały już płeć na genetycznym 11-13 tydzień, aż narobiłam sobie nadziei, ze popołudniu się dowiem, ale wątpię, by to było możliwe :) za tydzień oglądamy się na sprzęcie szpitalnym, a nie przychodnianym, więc może, może... A dziś dziękuję Wam, jestem przekonana, że u Waszych dzieciaczków też wszystko dobrze :) miałam dość którkie cykle, a ostatni przed ciążą 21 dni, więc może to ma wpływ, nie wiem. W 8t4d miałam crl 18, wiec myślę, że maluszki mają swoje tempo rozwoju, bo mój też był podobno trochę za malutki :) zobaczymy ile wyliczą dziś na spokojnie, bo teraz się wierzgał na boki i tak mi niedokładnie wymierzyła, ale nie chciałam jej odpuścić, żeby wiedziec, czy jest sens robić dziś genetyczne, czy za wcześnie, bo byłam przekonana, że może być za malutki, ale powiedziała, żeby robić, jak się mieści pomiędzy 4 cm a 8 :) Oby wszystko było dobrze, u partnera w rodzinie jest dziewczynka z bardzo ciężką i rzadką chorobą genetyczną, więc drżę o swoje dziecię, ale pozytywne myślenie to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola trzymaj się, gość1003 super że dzidzia spora. Trzymam kciuki za popołudniowe badanie. Napewno będzie ok. A powiedz robisz też testy pappa oprócz usg genetycznego? Ja mam mieć właśnie te nadania w poniedziałek ( miałam w rodzinie b.bliskiej rodzinie przypadek ciąży z trisomia 21 :-( ). Dziś na szczęście lepiej się czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
A płeć to około 15-16 tydz najwcześniej, albo na polowkowym. Chociaż wiem, że niektórzy lekarze już w 13 potrafią powiedzieć, ale moim zdaniem to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Nie planuję robić, chyba, że teraz dowiem się czegoś bardzo niepokojącego. Dla mnie dziecko to dziecko i przyjmę je niezależnie od wszystkiego, choć wiadomo, czekam na dobre wieści. Stresik rośnie... Jadę wcześniej, to spróbuję podpytać dentystę, czy przyjmie mnie w przyszłym tygodniu, bo ten ząb nadal mi doskwiera, nie jakoś bardzo, ale jednak... Napiszę po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Juz po, teraz crl 49mm, co odpowiada 11t5d, wiec jak widac co lekarz to wlasna teoria ;) chociaz tera dzidzia spokojna była, dała sie obmierzyc ;) kosc nosowa jest, przeziernosc karkowa 1,5mm, serduszko 171 uderzen, mam napisane ze sa wszystkie konczyny i kształt głowki prawidlowy ;) co ciekawe, rano podgladalam dzidzie przez brzuch a teraz zrobil mi przez pochwe, ale to gbur wiec nie pytalam czemu. najwazniejsze, ze jest dobrze :) a do dentysty ide w poniedzialek na 12 :) biegne na promocje do rossmana, taki dzien wymaga uczczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 ciesze się ze z twoim dzidziusiem wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny czy jest tu ktoś kto ma konflikt serologiczny? ja niestety mam.. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×