Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
Lekarz powiedział że jest za krótka ale nie siał paniki, nakazał spoczynkowy tryb życia, i stwierdził że raczej przed terminem urodzę. (Mojej dwójce się nie spieszyło) Ważne żeby się nie skracała a to będzie wiadomo dopiero po następnej wizycie. Mam nadzieję że będzie dobrze. Widząc jak mój maluszek bryka chciałabym żeby już był listopad:-) wziąć go w ramiona i przytulić, aj a tu tyle czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t0d
Basiu, duzo zdrowia zycze i gratuluje synka ;) Ja dzis zniw caly dzien w lozku z wymiotami... Mialo byc lepiej, a sa dni, w ktorych jest gorzej. Moje cisnienie dzis to 100/60 a kawe zwymiotowałam... Ciezko. Czy ktoras z Was czuje juz ruchy? Czy tk mozliwe na tym etapie, czy moja wyobraznia dziala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif 14tydz4d
Basiu super !! :):) Gratulacje chłopczyka :) to już jesteśmy dwie które najprawdopodobniej będą miały synka ! :) Dbaj o siebie będzie wszytsko dobrze :*:) Mam dopiero wizyte u lekarza 6 czerwca , pozniej 20 .06 połówkowe.. kurcze jeszcze tyle do tej wizyty nie wiem jak wytrzymam :( chciałabym żeby już się ruszał zebym wiedziała ze wszystko ok , bo nadal czasami przychodzą mi czarne myśli... Strasznie dokucza mi serce mam nierówne bicia i przyspieszone , będę umawiała się do kardiologa bo jest coraz gorzej a kiedys miałam problemy z sercem..a co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif 14tydz4d
Basiu super !! :):) Gratulacje chłopczyka :) to już jesteśmy dwie które najprawdopodobniej będą miały synka ! :) Dbaj o siebie będzie wszytsko dobrze :*:) Mam dopiero wizyte u lekarza 6 czerwca , pozniej 20 .06 połówkowe.. kurcze jeszcze tyle do tej wizyty nie wiem jak wytrzymam :( chciałabym żeby już się ruszał zebym wiedziała ze wszystko ok , bo nadal czasami przychodzą mi czarne myśli... Strasznie dokucza mi serce mam nierówne bicia i przyspieszone , będę umawiała się do kardiologa bo jest coraz gorzej a kiedys miałam problemy z sercem..a co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia 14t2d
Gość 1003 mam nadzieję że poprawi się Twoje samopoczucie, bardzo Ci współczuję bo wiem jakie to nieprzyjemne. Mam nadzieję że już niebawem poczujesz się lepiej i będziesz miała ten magiczny zastrzyk energii:-) Fif mam nadzieję że z serduszkiem będzie dobrze, mi lekarz powiedział że to normalne że serce wariuje ale lepiej sprawdzić, wiesz dodatkowo pewnie się tym denerwujesz i serce jeszcze bardziej szaleje, jesteś na zwolnieniu? Odpoczywaj dużo! Trzymam za was kciuki kochane. Ciążę opisują jako piękny magiczny czas jednak nie jest tak kolorowo:-( musimy być silne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella 15t
Gość1003 możesz już odczuwać na tym etapie, ja w pierwszej ciąży około 15 tygodnia czułam taką jakby rybkę w brzuchu, jakby ogonkiem mnie smyrala :-) w tej jeszcze nic niestety nie poczułam, ale czekam cierpliwie. Jeśli chodzi o ciśnienie to ja mam bardzo niskie. Normalne w ciąży u mnie to 90/50 a jak mam słabszy dzień to jeszcze niższe. Basia gratuluję synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 1003 a od kiedy czujesz te ruchy? Bo ja czuję coś ale pomyślałam że to niemożliwe i nie skupiałam się na tym ale że to trzecia już ciąża to bardzo zbliżone do pierwszych ruchów było:-) tak czy siak już niedługo nie będzie wątpliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gość1003 a od kiedy czujesz te ruchy? Bo ja czuję coś ale pomyślałam że to niemożliwe i nie skupiałam się na tym ale że to trzecia już ciąża to bardzo zbliżone do pierwszych ruchów byłousmiech.gif tak czy siak już niedługo nie będzie wątpliwości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, pytalam Was już wcześniej o ruchy, bo jeszcze nic nie czuję. Nie chcę się wkręcać bo to mogą być po prostu ruchy jelit ;-) kiedy jest pierwszy mocny kopniak? Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t1d
U mnie samopoczucie dzis lepsze, bywaja dni ze mam duzo energii, jak dzis :) Ruchy to chyba za duzo powiedziane, od kilku dni z rana czuje takie leciutkie smyrniecia, dokladnie tam, gdzie lekarz przykladał glowice na usg, po lewej stronie, nisko :) tam tez mam wieksze wybrzuszenie jak leze, tam bardziej mnie ciagnie pachwina, wiec jestem przekonana, ze tam sobie dzidzia znalazła swoj ulubiony kacik :) ale czuje to gdy jestem na maxa zerelaksowana, po przebudzeniu, bo lubie sobie polezec w lozku chwile, w ciagu dnia nie czuje :) dzis, np. nie było, wczoraj i kilka dni wstecz tak. dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 ja właśnie też takie coś odczuwam a że leżę to w ogóle jestem bardziej wsłuchana w siebie. Jednak potem myślę że to sugestia i jelita pracują ;-) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
ja ruchów jeszcze nie czuje ale myślę że trochę za wcześnie jeszcze nawet jak na trzecią ciaże bo mam 13t3d. ale za to troszkę brzuszka dostałam... choć jeszcze nie jest tak bardzo zaokrąglony, wygląda bardziej na troche więcej "tluszczyku";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 ja też jeszcze nie mam za dobrego samopoczucia; ( choć już wymiotuje raz na jakiś czas to nadal za dużo nie mogę jeść i non stop mnie mdli; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t1d
A dzis jak minął Wam dzien? :) Mi aktywnie, od rana na nogach i czułam sie całkiem niezle ;) Juz nie moge sie doczekac wyraznych ruchow dziecka, zeby wiedziec, ze wszystko w porzadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dzień dziś okropny. Migrena straszna do takiego stopnia że nie mogłam ruszyć głową. Po konsultacji z lekarzem wzięłam Apap. Pomoglo od razu, jakbym się na nowo narodzila... Ciekawe kiedy następny atak. Obstawiam najpóźniej za trzy dni. Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
gość wczoraj ja też biorę Apap, średnio trzy razy w tygodniu jak już wytrzymać nie mogę:-( lekarz powiedział że Apap może zaszkodzić gdybym brała go po pełnych dawkach dobowych przynajmniej 7dni z rzędu więc się nie przejmuje. Ja w razie potrzeby biorę 1,5 tabletki. Podobno ból może bardziej zaszkodzić niż ten Apap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096 13t4d
mi z kolei w szpitalu zalecili brać paracetamol na ból głowy. tez nieraz kilka razy w tygodniu musze wziac; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apap to paracetamol ;-) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t3d
Zawsze slyszałam, ze apap jest bezpieczny w ciazy, ale ostatnio czytalam, ze jesli da rade, to lepiej nie brac nawet paracetamolu. No ale jak nie da, to sluchac lekarzy :) Za mna kolejny aktywny dzien, najpierw godzina w parku, pozniej godzinny spacer po odbior zamowienia kilka przystankow dalej, a na koniec popoludnie na działce :) czułam sie super, ale w nocy bole w podbrzuszu i plecach daly mi znac, ze to jednak za duzo na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak to z tymi lekami. Niby nie można ale innym są konieczne w ciąży. Np. Acard. Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból też jest niebezpieczny w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Ja przy migrenach mam taki ból że ledwo widzę, nie mogę ruszać głową, mam wrażenie że mój mózg pali się. Muszę sięgnąć po paracetamol. Oczywiście poza ciąża brałam na migreny dużo silniejsze leki :( mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam Wasza waga ?? idzie do góry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie plus cztery kilo. 15 tc mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też już 4kg na plusie 14t5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
U mnie też już 4kg na plusie 14t5d. Ps. Zapominam o podpisie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t3d
A u mnie nadal 5, nawet ostatnio niecałe, bo jestem bardziej aktywna, wiec powoli mnie doganiacie ;) a juz martwilam sie, ze bede tyła duzo powyzej sredniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 15t3d
Dziewczyny, pojechalam z narzeczonym na spotkanie promocyjne Philipsa na Dzien Matki i zostalam wylosowana na usg 4d :) super zobaczyc tak dzidzie! I u mnie tez raczej chlopiec, tata jest wniebowziety ;) a kobiet byla cala sala, pierwszy raz udalo mi sie cos wygrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Gość1003 gratuluję, fajnie że Ci się tak udało! Takie rzeczy wpływają fantastycznie na samopoczucie! Oj ten listopad to będzie chyba wyjątkowo obfitujący w chłopców:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13t4d ;) u mnie 9maja bylo w sumie 2,5kg na minusie :p Dziewczyny ale wam zazdroszcze ze juz wiecie ... Mam nadzieje ze 6czerwca malenstwo sie pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×