Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość Gość Kasiur88
15t0d :) U mnie waga caly czas w dol w sumie ponad 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.m.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella  17tydz
Ja 3 kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 16t5d
Fif, to tylko sie cieszyc ;) A chodzisz w normalnych spodniach, czy juz ciezko? Ja jestem juz na etapie leginsow i ciazowych jeansow z bawelnianym pasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
ja dziewczyny nic nie przytylam. na wizycie miesiąc temu miałam minus 5kg a jak byłam w piątek na kolejnej to myślałam że już coś przybrałam bo w końcu juz nie wymiotuje o zaczełam więcej jeść a schudłam następne pol kilograma. w poprzednich ciazach tez dopiera od około 20 tyg zaczęłam przybierać. 15t+2d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
15t+1d Ja przytyłam 3 kg z 52 do 55. Brzuszek już widać mały. W pracy już mi już zwracają uwagę. Ze spodniami mam już problem. Dobrze, ze zrobiło się cieplej, bo ze sukienkami jest łatwiej. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia 16t1d
U mnie 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t1d
Jak tam pogoda u Was? Jak znosicie upały? :) Chyba powoli pęcherz mi odpuszcza, ale musiałam wziąć Duomox i Monural, a teraz wspieram się Żuravitem, ale nie życzę tego żadnej z Was, bo teraz kuracja Nystatyną, leki, leki, ciągle leki, teoretyczne bezpieczne, a praktycznie drżę i czekam na USG połówkowe. Pozdrawiam gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem po antybiotykach, Nystatynę biorę już od dwóch miesięcy z przerwami po kilka dni. Poza tym mam też inne leki które muszę brać :-) Będzie dobrze, a infekcje trzeba leczyć. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif 16tydz5dz
Hej :):) Na razie z upałami ok.. ale co będzie później to nie wiem .. bo powiem szczerze , że nie lubie wysokich temperatur max 24 stopnie :D U mnie wszytsko ok , wczoraj widziałam pierwszy raz jak mały się ruszał skóra 4 razy tak podskoczyła mi do góry :D Czy któraś z Was zaobserwowała już ruchy ?? :) Również nie mogę doczekać się połówkowego.. ale to dopiero 20 czerwca :( Przed połówkowym mam jeszcze wizyte 6 czerwca i poźniej po połowkowym 27 :) także bardzo się ciesze :) gość1003 17t1d- kiedy robisz ponowne badanie moczu ? Jak tam Wasze brzuszki widać już bardzo ? Wybieracie się gdzieś na wczasy w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nigdzie nie wybieram. Też nie lubię upałów.:-) ruchów nie czuję a tym bardziej nie widzę żeby skóra podskakiwala :-D wydaje mi się że jeszcze ciut za wcześnie:-D od dwóch dni walczę z migreną... ;/ Połówkowe robicie w którym tygodniu? bo ja raczej w 20-21. Trzymajcie się, MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t1d
Badanie mam zrobic trzy dni po zakonczonym leczeniu, czyli planuje pod koniec tygodnia :) Ja chyba dzis poczułam! Sprzatałam, odkurzanie, mopowanie podlogi i zaczęłam myc naczynia i poczułam "puk, puk" po lewo kilka cm ponizej pępka :) Wakacje to moje marzenie, ale nie wiem czy sobie pozwolimy i troche sie boje plazowania, nie za bardzo mozna wystawiac sie na slonce w ciazy, zeby nie meczyc dziecka... Poza tym remont, a połowka urlopu ma tylko 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też już czuje ruchy chyba od tygodnia :) również poniżej pepka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czasem wrażenie że czuje ale się nie nakręcam bo to pewnie nie to:-( w pierwszej ciąży czułam w 20tyg w drugiej w 19 tyg to teraz liczę na 18ty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
To wyżej to ja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
To ja sie chyab nakręcam zabardzo :D co to moze być ze mi tak podskakiwałą skóra jak jeszcze nacisnełam troszeczke na brzuch to spowrotem skóra podskoczyła . Dzisiaj tez juz to czułam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t1d
Lekarka mowila, ze szczuple osoby juz cos tam moga czuc, gdy maja *****iwe dziecko, ale z podskakiwaniem brzucha to raczej nakrecanie, bo dziecko ma jakies 150g, taka raczka czy nozka kilkadziesiat, wiec watpie by było to mozliwe uderzyc tak, by podniesc tkanki, miesien, skore, tluszczyk, a przeciez mamy tam warstwe ochronna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, to moga byc przesuniete jelita, ktore sa przeciez ciagle w ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
szczupła w sumie jestem waże 46 kg ale jakoś też wydaje mi się to nierealne... nakrecam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
To ja wam powiem jak było u mnie w poprzednich ciążach. Pierwsze ruchy były delikatne, przypominające pukanie, ew przelewanie i skupiały się w niewielkim obszarze:-) dopiero ok 22-25 tyg pojawiały się kopnięcia:-) po 30 tyg napewno nie raz rozpoznacie przez brzuszek czy to piąstka czy stópka:-) będziecie mieć okazję pogłaskać główkę maleństwa przez brzuszek i będzie tę główkę napierać na dłoń do głaskania:-) jak już obróci się główką w dół pod koniec ciąży to będzie wypinać pupkę, bioderko w taki sam sposób:-) tak było u mnie i powiem wam że to coś fantastycznego, życzę wam tych wzruszających chwil. Nie potrafię opisać słowami co się wtedy czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Upał nic fajnego w ciąży. Z córką już byłam w końcówce ciąży w takie upały i to była masakra ( wtedy rodzilam w sierpniu), teraz też doskwiera ale tragedii nie ma ;-). Ja od trzech dni czuje ruchy i to całkiem wyraźne :-), brzuch mam gigantyczny ludzie myślą że to 7 miesiąc już :-P Dziewczyny znacie jakiś inny lek na infekcje " tam" oprócz nystatyny? Mi ciągle nawraca i lekarz wkoło mi ją przypisuje, a ja mam wrażenie, że na mnie to nie działa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam: pimafucin, gynofemidazol, macmiror i nystatyne vp MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Mm dziękuję Fif ale jesteś szczuplutka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny jak na poczatku pierwszej ciąży ważyłam 39kg. .i z tego też względu miałam cesarke.. za wąska miednica.. potem druga to już z marszu a teraz będzie trzecia. ale zaczynam z waga 50kg. ruchów niestety nie czuje ale zdaje sobie sprawe ze to jeszcze ciut za szybko.;( 15t 3d. coś tam czasem czuje i myślę sobie ze fajnie by było gdyby to już był dzidzius ale to na pewno jelita. cierpliwie wiec będę czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t1d
Ja zaczynałam z waga 48, myslicie, ze to moze byc wskazaniem do cesarki? Bo teraz szybko tyje i w biodrach sie poszerzyłam... ale jestem raczej drobnej budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że może to być wskazanie. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 to musiałby lekarz zmierzyć. mierzy jakąś odległość miednicy od czegoś juz teraz nie pamiętam ale na pewno nazywa się to Sprzezna Zewnętrzna i jeśli ma się za mało cm to rozważa się cesarskie cięcie bo dziecko podczas porodu mogłoby się zaklinowac i udusić. z tego co pamietam to mój ginekolog mówił ze trzeba mieć co najmniej 20 cm, a ja miałam 17cm. potem w szpitalu była mowa cos ze jednak od 18cm ale i tak nie lapalam się w tej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t1d
Dziekuje, bede w takim razie pytac lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
gość1003 17t1d a chciałabyś CC czy sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anciaaa
Dziewczyny, w ktorym tygodniu lekarz stwierdzil jaką płeć ma dzidziuś? Ja bylam na ostatniej wizycie 22 maja (13 tydzien wtedy) i nic mi nie mowil na ten temat ..teraz ide 19 czerwca i mam nadzieje, ze juz cos powie na temat płci ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×