Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość Mamarcysia
Witam Wszystko bardzo dobrze Dzidzius ma 86mm Mam piękne foto z nóżkami i rączkami jednak było ciut za późno żeby zrobić te badania na choroby bo z usg wyszedł jej 15ty tydzień wiec muszę się znów zgłosić za 2 tyg kiedy znów będą mieli szanse to zbadać Doktor powiedziała ze wtedy powie mi płeć jak tylko dzidziuś się dobrze ułoży A jak u was? Kiedy następne usg macie? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
hej dziewczyny. od pobytu w szpitalu juz nie wymiotowalam tylko straszne mdłości miałam ale niestety znów koszmar zaczął się na nowo;( znów wymiotuje wszystko; ((( znów nie mogę nic przelknac; ((( wykończe sie; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
hej dziewczyny. odkąd wrociłam ze szpitala to nie wymiotowalam tylko strasznie mnie mdlilo ale dziś koszmar zaczął się od nowa; ((((( od rana wymiotuje wszysto, nic nie mogę przełknąć; (((( wykończe sie; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie , czy którąś z Was boli kość obok wejscia do pochwy nie wiem jak to opisac mnie tak jakby kłuje/ boli sama nie wiem ? Czy miałyscie coś takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola u mnie też był spokój i dziś od nowa nudności i wymioty. Koszmar. Rozumiem Cię. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Biedne my, co chwila coś :-( ja dzisiaj fizycznie ok ale nerwy dramat. Mąż mnie tak zdenerwował, aż myślałam że poronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Bella ja to samo... wczoraj tak mnie zdenerwowal ze myslalam ze poronie plakalam i trzeslam sie az z nerwow ! Najlepsze jest to ze wcale nie mialam powodow do nerwow.. ja mam usg w czwartek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc a ty który masz tydzień bo u mnie zacznie się 12. i wcale nie wierze jak narazie w te cudowne ozdrowienie po 12 tygodniu ciąży; ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja wczoraj zaczęłam 12 i od kilku dni czuje się dużo lepiej :-) oby u Ciebie też tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie do mnie? ;-) ja jestem MM ;-) U mnie też 12 tc plus parę dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Gosc- ja miewam takie bole w kroczu, tez nie wiem jak je opisac i dokladnie zlokalizowac, ale nie sa jakies dokuczliwe, pojawiaja sie rzadko. Zapytam lekarza na wizycie 26.05. Dziewczyny, u mnie dzis 14 tydzien sie zaczał, a mdlosci wieczorem i w nocy nie dawały spokoju, nie wierze w to nagle polepszenie samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wy liczycie te tygodnie? 12tc plus parę dni to dla Was 12 czy 13? Mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja mam dziś 14 tyg + 2 dni to mówie że w 14 tygodniu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Bella na kiedy Ty masz termin? :-) z om Ci wychodzi już 14 tc? A nawet 15;-)? mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Termin z USG 28.10 z om 06.11 myślę że będzie pośrodku, tylko dziadzia duża, z córką też tak miałam 4 kg się urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Bella ja mam termin z OM na 6.11 a jestem w dzis koncze 13tydzien, zaczynam 14 (13t 0d), wiec jak to mozliwe ze juz u Ciebie 15 tydzien jak mamy termin na ten sam dzien a to liczone jest dla cyklow po 28 dni? :) Ja licze wg apki PregLife, tam liczy sie rozpoczete tygodnie a nie skonczone i tak licze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Termin z usg mam na 28.10 stąd wynika 14 tydzień. Ja nic sama nie liczę, sugeruje się terminami podanymi przez lekarza. 24.04 czyli w zeszły poniedziałek podczas usg genetycznego wyszło 13 tyg+2 dni a to było dokładnie tydzień temu, to w takim razie w którym dniu tygodniu jestem teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ja sama bym sie nie doliczyła, korzystam z aplikacji na telefon i ktorej pisalam i mam kalendarz bellybestfriend, tam za mnie licza i wiem wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1003 też korzystam z preglife tylko że przestawilam sobie wiek ciąży na ten z usg bo według Om 5 dni starsza :-) a tak w ogóle co tu taka cisza? Czyżby majówka w pełni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Ja po każym usg mam inny termin, wiec trzymam się tego z OM :) Chyba majówka, sama wczoraj grillowałam, przedwczoraj byliśmy na ognisku, a dziś wybieram się na mecz do pubu, żeby nie siedziec w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny, Jestem po usg genetycznym. CRL -68,9 , wszytsko jest ok prócz NT wynosi 2,2 lekko ponad norme i musiałam mieć test z krwi :(:( jestem troszke podłamana jutro mam mieć wynik na meila. Badanie trwało ponad godzinke.. mały nie chciał się ułożyc .. ginekolog nie mogła zmierzyc własnie tej przezierosci :) Musiałam iść na ciastko ale i tak się nie chciał obrócić hehe Ginekolog powiedziała mi ze najprawdopodobniej chłopczyk !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
goscfif gratulacje chlopczyka; ) ktory masz teraz tydzień? a co to jest to NT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
13,0 tc , przeziernosc karkowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gośćfif gratuluję chłopczyka :-) nic się nie martw wszystko napewno będzie dobrze. Szybko będziesz miała te wyniki robiłaś prywatne czy na nfz? Testy pappa czy jakieś inne? Który u ciebie tydzień wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gośćfif a w jakim jesteś wieku? Nie myśl o tym i nie szukaj info w internecie bo się niepotrzebnie nakręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mam 25 lat , prywatnie jutro mam miec wyniki na meilu :(:( 13 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak test pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gośćfif trzymam kciuki za was będzie dobrze. Ja też czekam na wyniki tylko dłużej bo na nfz robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Aha gibekolog mowila ze strasznienobwiazany jest pepowina i dlatego tez moze wynosic przeziernosc. Mam plytke z nagraniem na chwilke przelaczyli mi na widok 3d widzialam dokladnie nozki raczki i buzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×