Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość1003 17t2d
Jak to moj narzeczony powiedział "jestes za wrazliwa, by rodzic naturalnie" i jakkolwiek by to nie brzmiało, mysle, ze jest w tym sporo racji. Ale chyba wykrakałam, bo obudził mnie potworny bol, rwa kulszowa, bo promieniuje do kolana, od godziny nawet ruszyc sie do toalety nie moge... Nie wiem co zrobie, jak nie odpusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny ! Jak tam ? Kiedy macie kolejne wizyty ?Na razie wszystkie najprawdopodobniej bedziemy miały chłopaków ?:) Macie już wybrane imiona ? Jeśli chodzi o poród to ja mam nadzieje , ze dostane zaświadczenie od kardiologa na cesarkę , coraz gorzej z moim sercem (wczesniej miałam problemy ) nie wyobrażam sobie porodu naturalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t2d
Ancia, ja sie dowiedzialam w 16 tygodniu, na genetycznym nic mi nie powiedział. A teraz mam polowkowe 23 czerwca i wtedy czekam na ostateczne potwierdzenie, bo w piatek na wizycie jak z lekarka podgladalysmy maluszka to siedzial po turecku i nic nie pokazał ;) No wlasnie, jak z tymi imionami? ;) Szykowalam sie na dziewczynke, nie mam pomyslu na imie dla chłopca! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc fif ja też czuje ze moje serce szaleje... coraz częściej mam kołatania a puls ze 120 w spoczynku to co najmniej; ( kilka razy dziennie musze się położyć na chwile żeby je uspokoić bo nawet na siedzaco slabo się czuje; ( o chodzeniu w takich momenach kolatan nawet nie ma mowy. jak idę to zaraz szukam czegos żeby usiaśc bo czuję się slabo; ( w poprzedniej ciaży tez tak miałam. a jak zaraz po cesarce moje serce zwolnilo tempo to nie moglam się przyzwyczaic do tak wolnego bicia.. 15t+4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
a co do imion to mi narazie w głowie pozostało jedno spośród kilku które mu się podobały. Tymon. bardzo mi się podoba ale z drugiej strony takie bardzo nietypowe...sama nie nie wiem co myśleć. .. a wam jakie się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif16tydz6dz
Ancia - u mnie własnie w 13 tygodniu zasugerowano mi chłopczyka. 20 czerwca mam połówkowe - wtedy bedzie wiadomo na 100 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Karola - bardzo ładne imie :) Ja póki co nie mam zielonego pojecia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny czy zdarza się wam jeszcze wymiotowacoś? bo mi niestety tak;( średnio raz na półtora tygodnia; ( i właśnie dziś tez wymiotuje i czuje ze na jednych wymiotach to się nie skończy; (( ogólnie wcale się dobrze nie czuje w tym drugim trymestrze; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t2d
Moja kolezanka ma Tymka, bardzo ladne imie i wcale nie jest nietypowe ;) Mi tez sie podoba, ale niestety narzeczonemu nie. On dzis wypalił mi z Kazikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny, ja miewam jeszcze wymioty rano ale nie codziennie. Moje dzieci chcą by braciszek miał na imię Aleksander ale jakoś mężowi się nie podoba, a ja bym się zgodziła żeby dzieci wybrały imię, tylko mąż na nie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
15 :) ja mam wizytę 6czerwca mam nadzieje ze malenstwo przestanie "siedziec" po turecku :) co do imion to nie mam zielonego pojecia syn chce dla siostrzyczki maja albo zosia a dla brata daniel...takze jak juz będzie 100% pewnosci to bede intensywnie myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
15t 3d mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Kasiur ja tez 6 czerwca :) To u mnie mąż wymyślił sobie Oliwier.. ale ja jestem jakoś na nie... coś mi sie wydaje ze bedzie ciężko żebysmy się dogadali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Dziewczyny piękne imiona :-) ja będę za tydzień zaczynała wybierać 7 czerwca mam polowkowe. Córka chce siostrę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Haha fif my to mamy szczescie na wizyty w tym samym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Kasiur - haha :) już któryś raz :D Jak się czujecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny ja mam wizytę 05.06. już się nie mogę doczekać. Fajne jest to że mam na 8 rano więc nie będę cały dzień w nerwach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Podpowiedzcie, prosze, gdzie moge sprawdzic tetno plodu (17tyg)-czy kazda polozna bedzie miala echosonde lub detrktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Powinny mieć , powiem szczerze ze nie wiem :( Ja zakupiłam sobie dedetektor angelsounds i jestem bardzo zadowolona przed snem codziennie sprawdzam sobie tętno i jestem o wiele spokojniejsza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myslalam o zakupie-ale obawialam sie, ze bede nieco "naduzywala". Jestem po poronieniu i nie naleze do spokojnych mamusiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! piszę do Was ,ponieważ chciałabym, aby ktoś wyraził swoje zdanie na ten temat, a mianowicie.. Miesiączkuje w miarę regularnie .. cykle 28-30 dni. okres powinnam dostać 24 maja a tutaj dalej nic. wykonałam wczoraj test ciążowy , ale wyszedł negatywny. Mam dużo wodnistego śluzu w pochwie, zawroty głowy i ból głowy, czasami pobolewa brzuch i mam wzmożony apetyt.. Nie wiem czy robić sobie nadzieję na te dwie kreseczki czy już odpuścic. jak myslicie? jak to u was było? jest to moj 37 dien cyklu i ani widu ani slychu o nadchodzacej miesiaczce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja mi 5dzien po terminie @ dopiero wyszla blada kreska na tescie o czulosci 10!! Beta tez byla niska bo tylko 28...stad tez moje malenstwo o niecaly tydzien mlodsze z tym ze ja bylam po kuracji clo i mialam na monitoringu 3 pecherzyki z czego dominujacy na lewym a dwa mniejsze na prawym najprawdopodobniej te mniejsze pekly pozniej i stad fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, któraś w Was pisala o mdłościach. Mnie nadal męczą. 17tc MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych poza tymi typowo jak na okres. Mdłości i wymioty zaczęły się później. Robiłam dwa tygodnie po terminie. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Alicja ja mialam przed testem duzo sluzu ze nieraz myslalam ze @przyszla do tego mdlilo mnie w samochodzie bol brzucha i ogólne osłabienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Witaj Alicja, o jakiej porze dnia robiłaś test ciążowy? Czy piłaś coś przed wykonaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja robilam test 4 dni przed okresem i mialam dwie kreski, bylam bardzo senna i odlabiona... godzina 20 a ja spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiur88- a w jakim dniu cyklu robilas test i wyszedl Ci pozytywny? robiłam rano, z pierwszego porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×