Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Dziewczyny u mnie też wszystko super :-) maleństwo fika koziolki moja gin myślała że uda się zobaczyć czy coś się między nóżkami chowa ale zrobiło psikusa i nie pokazało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Tak tak gosc 1003 to bedzie juz usg polowkowe :):) a Ty kiedy masz wizyte ?? Jak sie czujesz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dziewczyny mam pytanie , wczoraj ginekolog zapisała mi na kartce ze mam zmienic witaminy i mam napisane Pregna + pregna DHA to mam kupic samą pregne plus i pregne dha ?? w aptece dali mi tylko pregna dha i zwariowałam :D może któraś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dziewczyny mam pytanie , wczoraj ginekolog zapisała mi na kartce ze mam zmienic witaminy i mam napisane Pregna + pregna DHA to mam kupic samą pregne plus i pregne dha ?? w aptece dali mi tylko pregna dha i zwariowałam :D może któraś wie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj lekarza on wie co zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Gratuluję, że z maluszkami jest ok :) Wizytę mam w Dzień Matki, a usg połówkowe w Dzień Ojca, jakoś tak się założyły wolne terminy :) z witaminami nie pomogę, ale lekarz też mi zmienił na mama dha premium plus, jak widać każdy przepisuje coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prenatal duo czyli połączenie classic i dha. Powinnaś kupić oba preparaty i pregnę plus i pregnę dha, bo zawierają różne składniki. :-) mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Hej dziewczyny, Mi teraz kazał kupić omegamed dha pragna Byłam dziś na usg, szyjka wporzadku :-) plamienie było najprawdopodobniej spowodowane jakimś peknietym naczynkiem krwionośny. Myślałam , że płeć poznam ale tak się ułożyżyło, że nic nie było widać ;-) na brzuchu sobie leżało. Następne usg mam polowkowe 07.06 nie wiem czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 14t1d
Fif, w którym tygodniu idziesz na połówkę? :) Dziewczyny na innym wątku podpatrzyłam, ze wszystkie do swojego nicku dodają aktualny czas trwania ciąży, co myślicie, zeby wprowadzić to u nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusha
Hej! Ja dopiero jutro ide na pierwsze usg... niestety w anglii robia dopieto miedzy 12-14 tygodniem, ale mam nadzieję ze wszystko jest dobrze :) no i brzuch u mnie troche juz widac, no i spodnie zrobily sie troche za male ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1003 pomysł fajny tylko gorzej dla zarejestrowanych forumowiczek ;-) ale i to jakoś ogarniemy :-) przynajmniej będzie wiadomo która w jakim tygodniu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif13t6d
Gosc1003 - na polowke ide 20.06 i bede wtedy w 19 tyg i 5 dniu :) super pomysl z tygodniami obok nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif13t6d
Bardzo ci dziękuję za odpowiedź mm !! Super terminy Gosc1003 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12t3d :-) no to ja będę tygodnie wpisywala na początku wypowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 14t2d
No tak, nie pomyslalam o zarejestrowanych... hmm :) I pomyliłam dni ciazy ;) Fif, u mnie dopiero w 21 tygodniu, nie wiem jak wytrzymam jeszcze tyle czasu ;) 18 maja Avent Philips organizuje spotkanie dla mam gdzie bedzie mozna wykonac usg, obawiam sie tlumow, ale kusi mnie wizja podejrzenia maluszka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mononoke 10t
hihihi z tymi tygodniami w nicku to był mój pomysł :) ja też do Was zaglądam, całuski i miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 14t3d
To pewnie na Waszym watku podpatrzylam, od razu sie przyznalam, ze to ukradzione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12t5d :-) dziewczyny jak tam u Was?? U mnie pogoda od wczoraj piękna aż sił przybyło :-) wczoraj cały dzień w ogrodzie kwiatki dosadzalam i przesadzalam a wieczorem padlam jak kawka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia 13t5d
Witajcie kochane, nie oddzywałam się długo, dopadło mnie dziwne uczucie ucisku pod lewym łukiem żebrowym, oczywiście wygooglowałam sobie wszystkie czarne scenariusze:-( co gorzej brzuch mam jakiś taki wypuklejszy z lewej strony pod żebrami:-( lekarz twierdzi że nerwica się oddzywa:-( być może bo gdy się czymś zajmę lub śpię to jest ok, a im bardziej o tym myślę tym jest gorzej:-( W poniedziałek mam USG znów zobaczę maleństwo, trzymajcie proszę kciuki bo mój nastrój niestety bardzo depresyjny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 14t4d
Dziewczyny u mnie pogoda rowniez piekna, ale jakos dopadlo mnie gorsze samopoczucie, plecy bola, brzuch pobolewa, głowa. Na 18 wybieram sie na bierzmowanie siostry i juz mysle tylko o tym, by miec miejsce siedzace, bo dwoch godzin nie wystoję, szczegolnie dzis. No i ide w dzinsach ciazowych, bo to jedyne dobre na mnie spodnie oprocz dresow, a tak chcialam sie ubrac elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096 12t6d
hej dziewczyny u mnie też dzis gorsze samopoczucie, tez głową pobolewa i czuje się słabo jakbym miała zaraz zemdlec... mam nadzieje ze jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja wczoraj prawie zaslablam wychodząc z laboratorium z pobrania krwi. Bóle głowy mam codziennie. :-( mm 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13t5d No u mnie dzis tez slabo z samopoczuciem i totalny brak energii. Wczoraj bylam w szpitalu na usg i konsultacji i spedzilam tam prawie dwie godziny... ale pierwszy raz widzialam malenstwo:) i tez pobierali mi krew- 5 probowek, a dwa tygodnie temu pobrali mi 4 ale zgubili wyniki... pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 14t5d
Czesc, kochane. Martusha, super, ze widziałas maleństwo, tylko odliczam dni do kolejnego usg :) Po wczorajszej imprezce czyms sie zatrułam, od 3 nie spie, pije rumianek i przegotowana wode, brzuch boli mnie bardzo, mdli, do tego rozwija sie przeziebienie. Nikt inny nie choruje, wiec tylko mi cos zaszkodziło... Juz martwie sie jak to wplynie na dzidzie. Jednym slowem M A S A K R A :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13t6d Ojjj biedna, to musisz duzo odpoczywac, herbata z cytryna i kanapka z czosnkiem lub mleko z czosnkiem, ale na problemy z zoladkiem lepiej kanapke niz mleko ;) ja z ostatniego przeziebienia wlasnie czosnkiem sie wyleczylam choc na sama mysl o czosnku mi sie cofalo ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096 13t1d
jak dziewczyny wasze samopoczucie ?'bo moje znów nie za dobrze; ( kilka dni się lepiej czułam a Teraz znów jestem bardzo slaba i mam straszne mdlosci; ( kiedy ja się od tego uwolnie; ( juz mam powOli dość; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 14t6d
U mnie dzis dobrze, caly dzien poza domem, na swiezym powietrzu :) Znow objadłam sie na maxa, ciekawe czy znow odchoruje w nocy.. :) Piszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamisimasuma
Mimochodem trafiłam na Wasz wątek. Chcialabym Wam z całego serca życzyć powodzenia, jestem listopadową mamusią ale z 2016 roku, mój synek skończył pół roczku. Wszystkiego dobrego dla Was, niech szczęśliwie przeleci do listopada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Mamamisimasuma gratuluję Ci z całego serca. Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza i cóż mam kródką szyjkę macicy, mam prowadzić spoczynkowy tryb życia co jest niestety nieosiągalne w moim przypadku przy dwóch łobuziaczkach a nie mogę na nikogo liczyć a mąż pracuje, muszę też szpikować się magnezem:-( Z dzidzią wszystko jest dobrze, piękne zdjęcia dostałam:-) widziałam jak brykał w brzuchu, rozrabiał aż miło a ja się popłakałam ze wzruszenia, moje skarby!!! Jeszcze na dodatek bobas zaprezentował się od intymnej strony i na 80% chłopiec:-) ale napewno będę wiedzieć za jakiś miesiąc bo z USG dziś 15tc mam teraz chodzić co tydzień na wizyty na szczescie lekarz ma serce i przepisał mnie na NFZ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096 13t2d
basiu to najważniejsze Że z dzidzia wszystko dobrze. no to dokładnie jak ja też mam w domu dwóch rozrabiakow i nieraz już nie mam siły... w twoim stanie niestety musisz się oszczędzać a chociaż spróbować na ile to możliwe. a czy ta szyjka juz pozostanie taka do porodu czy może jeszcze uledz To zmianom. przepraszam za pytanie ale nigdy nie miałam z tym problemów dlatego też nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×