Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Kasiur88 a w jakim dniu cyklu robiłaś test i wyszedł ci pozytywny? Test robiłam rano, z pierwszego porannego moczu. Też jestem bardzo senna już tak od tygodnia.. Najchętniej cały czas bym spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Przy 28-29dniowych cyklach pozytyw w 33dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czy tracić nadzieję, czy jeszcze myśleć że się udało. Dzisiaj mi mija 37 dzień cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja a gdy spojrzysz pod światło pod odpowiednim kątem to nie pojawia się cień cienia? Ja tak miałam w pierwszych testach, myślałam że negatywne. Po jakimś czasie dopiero wyszedł pozytywny ale nie pamiętam ile dni po terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórz test jutro. Beta podwaja swoją wartość. Jutro powinien już wyjsc test pozytywny jeśli jesteś w ciąży. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t3d
Ja tez przed okresem, ale bolaly mnie piersi i w zasadzie wiedzialam, ze jestem w ciazy, test to była tylko formalnosc. Czulam sie bardzo "ciazowo", oslabiona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t3d
U mnie test pozytywny w 25 dc, w 20 negatywny, owulacja w 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie rację, jutro powtórze z samego rana test. Jeśli nic nie wyjdzie to po weekendzie wybiorę się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się też tak "inaczej" w głębi duszy czuje, że to właśnie to.. Ale boję się rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak było z waszym śluzem? Ja mam bardzo wodnisty i dość sporo jest go, najwięcej w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam bialy i do tej pory mam bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol sutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc MM mnie też cały czas męczą jeszcze mdłości i wymiotuje co jakiś czas; ( 15t+6d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
cześć Alicja. jak tam powtórzyłas test? jeśli owulacja np ci się opóźnila to i test dopiero później wyjdzie. ja robilam pierwszy test dzień po terminie miesiączki i wyszedł zupełnie negatywny. ale miesiączki nie było. potem powtórzyłam za ok 4 dni i był właśnie tylko taki cień drugiej kreski. dopiero po około 2 tygodniach kreska zrobiła się mocniejsza. no i dzidzius młodszy bo w 7 tygodniu wg miesiączki miałam dopiero 5 wg usg. a objawów mię miałam żadnych tak do 6 tygodnia. nagle jak mnie rozlozylo to na amen.non stop mdłości wymioty i straszkieletowe slabo się czuje jeszcze do tej pory. 15t+6d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t4d
Dziewczyny, musze Wam ponarzekac, od godziny czekam przy rejestracji na xero wynikow badan, rozumiem, ze szpital, ze duzo ludzi, ze wiekszosc kobiet z brzuchem, ale godzine? Jestem wsciekła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
gosc1003- eh współczuje i jak udało się już ? Mam nadzieje , ze wszytstko ok . Byłam dzisiaj w lidlu wszyscy pchali się przy kasie , schyliłam się po reklamówke i starsza kobieta położyła mi kosz na głowe z zakupami... :D co Wy na to :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t4d
Fif, ale to było niechcacy, czy celowo chciala Cie wykorzystac? ;) Tak, zalatwiłam, ale cos co trwa ok 3 minut zajeło mi 20x tyle. Rozumiem, ze kolejka dluga, ale klepanie do systemu zapisu na kolejna wizyte czasem trwa dluzej :) balam sie o mandat za parkometr ;) Na Dzien Dziecka dostalam prezent w postac****erwszego ruchu, nie jakiegos plywania rybki, czy babelka, tylko wypiecie sie dupką albo calym grzbietem, głowką, nie wiem, po prawej stronie :) nadal delikatnie, ale jednak to bylo nie do pomylenia z niczym innym ;) Dzis nadal tylko babelki czuje, ale wiem, ze z dnia na dzien bedzie coraz wyrazniej ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola : test chce powtórzyć w niedzielę.. Mam nadzieję, że coś już zobaczę.. Oby tak było jak w Twoim przypadku. Dzisiaj mam 38 dzień cyklu.. I dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 17t4d
Alicja, czemu nie zrobisz bety? To by wszystko wyjasniło... I uspokoiłabys sie, niepewnosc jest mecząca. W laboratoriach diagnostyka za 30 zl pobierasz krew i popoludniu juz masz wynik... Mi w 38 dc wychodzily rowne krechy, nie chce mowic, ze u Ciebie tez tak powinno byc, ale ja bym nie zniosla niewiedzy. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór dziewczyny, cały dzień mi dziś słabo... :-( mam wrażenie że jak wstane to zemdleje... :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM nie masz anemii? W ciąży często się zdarza, sprawdzałaś żelazo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam anemię, robiłam morfologię. Biorę dużo witamin i żelazo.:-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na wsi, do miasta mam dość sporo 20 km i na co dzień nie bywam Ale jeśli w następnym tygodniu miesiączka się nie pojawi to na pewno wybiorę się na betę ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja tez dzisiaj kiepsko :( serce daje mi popalic bylam dzisiaj u kardiologa i arytmia sie wznowila... mam juz na papierze napisane do rozwazenia rozwiazanie przez cesarskie ciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mm jaka masz hemoglobine?? Mi tez spadla bardzo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, ja cierpię na tachykardie od kilku lat. Mój spoczynkowy puls to ok 100. :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×