Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gośćfff basia
gość dziś na każdym etapie ciąży mogą wystąpić skurcze macicy powodowane stresem lub uboga w magnez dietę, nie są to skurcze naturalne na wczesnym etapie ciąży ale mogą doprowadzić do niewydolności szyjki macicy niestety:-( trzeba dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie to napinanie sie macicy moze byc spowodowane brakiem magnezu, stresem lub niewydolnoscia szyjki macicy lub prowadzic do przedwczesnego skracania sie szyjki. Warto zwracac na to uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t1d
Mam bardzo duzy brzuch, o moich spodniach sprzed ciazy moge pomarzyc, zostaja w połowie ud- bardzo przytyłam w biodrach... No i 7 kg na plusie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z rozstepami u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Nie mam nowych narazie i powiem wam że ogólnie mam bardzo słabo widoczne i nieliczne rozstępy po poprzednich ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
To moje pierwsza ciąża. Nie mam rozstępów jeszcze, za to zrobił mi się okropny cellulit na nogach. :( Mały coraz częściej się rusza :D Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Cellulit też mi się zrobił. A rozstępy nie muszą wam wcale wyjść, nie przejmujcie się. Ja mam malutko i co ciekawe wyszły mi dopiero po porodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
19t+2d gosc MM mam dokładnie tak jak ty. brzucha prawie zero, później jak coś zjem to jest ale minimalny. ruchy tez czuj****ardzo słabo praktycznie można powiedzieć że jeszcze w ogole; (((( bardzo zalko poczuje jakieś minimalne bulgotanie i nie codziennie:((((( juz zaczynam się tym martwic; ((( i plecy daly mi tak ostatnio popalic ze wyprostowac się nie moge; ((ale to od ciaglego noszenia corki w szpitalu niestety teraz mi wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
a jeśli chodzi o córkę to chyba ten szpital tak zestresował ale i "bunt dwulatka" tez się do tego trochę przyczynił bo w domu też zachowuje się już inaczej niz wcześniej. ale ogólnie trochę się uspokoila i jest lepiej ale ja co niestety się nerwicy nabawiłam to się nabawiłam:((( czuje się bardzo slabo i niestety lekarz psychiatra przepisał mi leki. a do tego teraz mnie dopadło jakieś paskudztwo boli mnie gardło i jestem cała polamana; ( jak się położę do łóżka to ruszyć się nie mogę; (( eh ciężki okres mam w życiu. dziewyczyny a wy co myślicie o tych *****ch? czy to normalne żebym nadal nic nie czula? ; ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Co tu tak cicho? Co u was dzięwczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Stałam się rozhisteryzowana :( Krzyczę bez powodu. Hormony uderzają do głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t3d
A u mnie znow pęcherz... Straciłam nadzieje na choc jeden spokojny tydzien ciazy, co chwila cos. Ja obolała, Synek niespokojny, srodek nocy a ja kręcę sie po domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
ja niestesty jestem na skraju załamania nerwowego; ( nerwica przeplatala się do mnie na amen. juz prawie nie potrafię normalnie funkcjonowac; ( cały dzień czuje straszne leki i ataki paniki. jestem juz na lekach od psychiatry bo niestety innego wyjścia nie bylo; ( ale i tak narazie nie jest lepiej; ( jestem zalamana; ( (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
a o od tych silnych nerwow nie jem juz prawie 3 dni i codziennie wymiotuje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t3d
Karola, martwia mnie Twoje wpisy. Czy jest ktos z kim moglabys chociaz na chwile zostawic dzieci, zeby pomyslec o sobie i Malenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
gosc1003 dzięki Bogu jest Teraz moja mama w domu na tydzień bo ma urlop i pomaga mi z dziećmi. inaczej bym nie dala rady:( ale ja niestety nawet przestałam myślec o mojej ciazy przez to wszystko co się ze mną dzieje; ( niestety ta glupIa nerwica lubi wracać a ja przez ten szpital z dzieckiem tak się zalamalam ze ona wrocila; ( ataki leku i paniki są straszne... cała dretwieje trzęsie sie, wymiotuje... musze dodatkowo wziąć relanium na uspokojenie ale i tak nie działa na.mnie za bardzo; (( dziś ostatkiem sił poszłam po poloznej żeby powiedzieć jej o tym. szczegOlnie o tym ze nic nie jem i po wszystkim wymiotuje...i oczywiście o atakach nerwicy tez jej powiedziałam. to wiecie co mi odowiedziała? ze po co kolejne dziecko chciałam skoro się tak czuję?... i że mam co chciałam na własne życzenie. po prostu rozplakalam się i wyszłam.. zero wsparcia w ogóle. Przeciez przed ciążą i do tej pory nic mi nie było, skąd miałam wiedzieć że akurat mnie to dopadnie teraz?? mam nadzieje ze niedługo leki zaczną działac i poczuje się lepiej bo narazie jest zle, bardzo zle; (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t3d
I to jest słuzba zdrowia? Ja sie pytam, jakim prawem padaja takie teksty... Masz dziecko i nikt nie ma prawa Cie rozliczac po co, dlaczego i jak, bo ich zadaniem jest niesc pomoc! Dobrze, ze nie jestes sama, a do tej połoznej juz bym w zyciu nie poszła, głupia baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej dziewczyny :) Jak się czujecie ? Mnie od wczoraj po siusianiu boli brzuch po prawej stronie :( we wtorek miałam robione badanie moczu i bylo ok.. nie wiem co to może byc :( we wtorek tez miałam wizyte u gin i było wszystko ok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny a u mnie taki przyplyw energi ze szok ;) razem z moim M okna w calym domu pomylam tylko ze cholerka ledwo skonczylam ostatnie to zaczelo lac :) ale po takich upalach i duchocie to jest to jak zbawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Oj Kasiuur ale Ci zazdroszcze tego deszczu.. u mnie taka duchota ze wytrzymać nie mogę :D:D czekam na ten deszcz ! Długo sie nie odzywalas :) Kiedy wizyta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t4d
Fif, skoro mocz ok, to raczej nie pecherz, chyba, ze dopiero rozwija sie infekcja. Obserwuj, moze to wiezadła? Chociaz mnie tez boli po korzystaniu z toalety i wiem, ze to pecherz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
6lipca wizyta :) no dlugo sie nie odzywalam jakos czasu malo jak to przy domu co chwile cos do roboty a to w ogrodku a to w srodku ;) co do teszczu to juz po bardzo roznicy w powietrzu nie czuc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie szyjką skróciła się nagle 0.5cm. lekarka nakazała znów leżeć, bo od wysiłku, nawet krótkiego spaceru, niestety się skraca. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Hej dziewczyny, ja się czuję całkiem nieźle, córka ( 3 latka)nie daje odpocząć nawet na chwilę ;-). Maleństwo w brzuchu też skacze tak, że mąż wyczuwa :-), brzuch mam ogromny. Tylko żylaki mi się porobily :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Hej dziewczyny, ja się czuję całkiem nieźle, córka ( 3 latka)nie daje odpocząć nawet na chwilę ;-). Maleństwo w brzuchu też skacze tak, że mąż wyczuwa :-), brzuch mam ogromny. Tylko żylaki mi się porobily :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Karola współczuję bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
MM , dlaczego tak nagle Ci się skróciła ?:( to ile teraz mierzy ? robiłas coś dzwigalas ? ja mam 3,5 i nie mam wskazania do lezenia sprzatam gotuje i pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dokładnie mam 3.5. :-(nic nie dzwigam, dużo leżę, nie sprzątam,nie gotuje:-( a lekarka mówi, że mam jeszcze więcej odpoczywac, żeby się już więcej nie skracala :-( i bardzo dużo magnezu mam teraz, 10tabl dziennie. Z martwiłam się. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to troche dziwne bo u mnie ginekolog zapewnia ze 3,5 to jest dobra długosc i nie mam zadnych przeciwskazań robie wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
i to byłam u dwóch , jeden co wykonywał mi połówkowe i prowadzący mówili mi to samo :( to ja juz nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×