Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
Hej, nic się nie martw, będzie dobrze. Ja to jestem straszna panikara więc na pewno nawet przy pozwoleniu bym nie próbowała :D jak dziś u Was samopoczucie poza tym? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za lekarstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:31 to lekarstwo sie sex nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t0d
Dokładnie ;) Nadal nic niepokojacego sie nie wydarzyło. MM, u mnie tylko skurcze byly niepokojace, nic poza tym, szyjka po usg jest dluga, wiec przeciwskazan nie mam jako takich. Lekarka kazała probowac i obserwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej u mnie tez wszystko ok procz twardnienia brzucha na dole... ale niby wszystko jest ok .. we wtorek mam znowu wizyte takze poprosze znowu o sprawdzenie szyjki ile cm wynosi wasza szyjka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t0d
Jak trafiłam na IP ze skurczami mialam 3,5 a ostatnio 4,5- nie wiem czy to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne troche ja sie nie znam ale czytalam gdzies ze szyjka jak sie skroci to nie ma szans sie wydluzyc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t0d
Tez mnie to zastanawia... Ale oznacza to chyba jedno, ze nie jest skrocona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Najważniejsze że jest długa, nawet całkiem sporo:-) mój gin mówi że szyjka może się wydłużyć jeśli się leży i przestrzega zaleceń choć zdania są podzielone na ten temat. Mam nadzieję że jednak może i że mi się to przytrafi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi z magnezem udało się wydłużyć na całe 2mm :D zawsze coś :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Jak tam wasze bąbelki? Mój coraz silniejszy, mąż już czuję ruchy gdy położy dłoń na moim brzuchu:-) ale fartem się mu udało wczoraj bo zawsze gdy mały bryka mąż dotyka brzuch to dzidek się uspokaja i udaje grzecznego przed tatusiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t1d
Mysle, ten pierwszy wynik moze byc przeklamany, bo na tej IP bylam traktowana jak numerek a nie człowiek, usg tez trwało 30 sek. U nas Tatus tez wczoraj poczuł kopniaka, ostatnio udało sie to 1,5 tygodnia temu, wiec nie jest łatwo :) I boksuje głownie w nocy, w dzien jest spokojny :) Dzis ide po przedluzenie zwolnienia, zapytam lekarza, czy martwic sie tym krwawieniem. Plecy coraz bardziej mi dokuczaja, dzis pol nocy spałam na siedzaco, bo inaczej nie dało rady... A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t1d
MM, wydluzyc na 2 mm, czy cm? Czy o 2 mm sie wydluzyła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Moja szyjka ma 3,5 cm to tak średnio widze :( Codziennie mam tak do 6-10 skurczy trawjących z 10 -15 sekund biorę magnez jest troszeczke lepiej mam nadzieje , że się nie skraca :( Super ze Wam się wydłużyły !! :) a Ty MM jaką masz długosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2mm. Teraz mam niecałe 4cm. U mnie ruchy bardzo minimalne, czasem myślę że to bulgotki od przejedzenia. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif szyjka ma mieć powyżej 2,5 cm. I może być krótka od początku jeśli się nie skraca. 3,5 to ja bym bardzo chciała taką mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie macie już brzuszki? To moja druga ciąża i zero brzucha,martwię się tym już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu a jaka jest u Ciebie? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie mam brzucha, a na pewno nie rano :-) tylko gdzie te moje dodatkowe 7kg? chyba od leżenia :D MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,później jak coś zjem to coś się pojawią ale malutki niewidoczny,każdy mi mówi,że nie możliwe,że to już 20 tc.Nie czuję tego,smutno mi trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja mam juz widoczny brzuszek , a ruchy czuje od dawna tak jak pisałam bardzo dawno ze zaobserwowałam jak skóra mi na brzuchu podskakuje i faktycznie to były ruchy :D teraz jest ich coraz wiecej i częściej :) u mnie 1,5 kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Moja szyjka ma 1,2cm:-( brzuch mam już duży ale we wszystkich ciążach tak miałam więc chyba taki urok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif to Ty będziesz fit mama:-) gratuluję małego przyrostu wagi:-) Ja się nie martwię bo szybko chudnę po porodach, mam nadzieję że i tym razem tak będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, pewnie masz drobna budowę? 1.5kg to sam dzidziuś i wody płodowe:-) Basiu, znam takie przypadki. będzie dobrze. odpoczywaj, na pewno wiesz żeby nie współżyć. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tak wczesnej ciazy juz skurcze. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W okolicach 20 tyg pojawiają się skurcze przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
MM, pewnie że wiem chciało by się ale cóż zrobić, dziecko jest ważniejsze:-) lekarz powiedział mi że jeśli donoszę do końca 37 tc to już możemy sobie pozwolić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez dwóch zdań! :-) Nam to zupełnie nie przeszkadza, mam wrażenie że jesteśmy dużo bliżej siebie niż wcześniej! Miłego dnia! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to sa skurcze Alvareza nie wyczuwalne nie mozliwe do odczytu na KTG. Wyczuwalne sa dopiero Braxtona Hicksa. O prawidlowych skurczach przepowiadajacych mozna mowic dopiero od okolo 8 miesiaca ciazy. Lepiej sie pilnuj, bo to troche nie pokojace jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×