Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gośćfff basia
Bo szyjka nawet jeśli jest długa np ma 5cm nagle sie skróci do 4,5 cm to trzeba uważać. A jeśli szyjka od początku ma np 3 cm ale się nie skraca to jest ok. Tak mi lekarz mówił. Karola przykro mi, mam nadzieje że się uporasz z nerwicą. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co lekarz to opinia. Ja mam zakaz współżycia i leżenie 90℅ dnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Aha :(:( ehhh mi gin przepisała asmag forte któraś z Was zażywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja zazywam bardzo dużo tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny moja szyjka na początku ciąży miała 2,8 i nie miałam specjalnych zaleceń a szkoda bo może gdybym się wtedy oszczędzała to teraz była by trochę dłuższa. Uważajcie na siebie kochane, w listopadzie będziemy się śmiać z teraźniejszych zmartwień. Przybędzie nam pewnie nowych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t5d
Basiu, masz racje :) Dziewczyny, jestem załamana, zapalenie pecherza rozkreciło sie na dobre pomimo uroseptu i zuravitu, ktore biore. Jestem zmuszona znow wziac monural na noc, czuje sie podłamana. Pije duzo, dbam o higiene, przed i po seksie obowiazkowo podmycie, pamietam zeby od razu wysikac ewentualne bakterie, dbam o to zeby mnie nie przewiało... Przed ciaza problem byl non stop. Lekarze rozkladali rece. Do 16 tygodnia ciazy spokoj, juz cieszyłam sie, ze to za mna, a teraz juz sama nie wiem co mam robic, faszerowac sie antybiotykami do rozwiazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że przy takich infekcjach powinnaś jednak wstrzymać się że współżyciem i przeleczyc się antybiotykiem. Ja cały czas kaszle i kaszle, katar, ból gardła, boję się infekcji :-( MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, jestem właściwie na takim samym etapie ciazy 19t 4d i tez brzuch ledwo u mnie widać i z ******* mam dokładnie tak samo, czuje jakieś bulgotanie, laskotanie, ale nie jest to codzień i nie jest to jakieś mega wyrazne, trochę mnie to martwi, w środę mam wizyte u gina mam nadzieje ze z dzieckiem jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
19t5d ;) Skiperowa przypomnij mi to twoja 1 czy kolejna ciaza? Ja teraz ruchow nie czulam praktycznie od srody wieczora az do dzisiaj tylko ze u mnie juz dosc solidne sa skoro maz wyczuwa jak mocniej ucisnie tluszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Zjadlo polowe mojego posta :) mamusie jak u Was?? Mnie power dalej nie opuszcza maz sie smieje ze do glowy dostalam bo sprzatam jak nigdy dotad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu raczej uważaj z tym sprzątaniem, bo nie ma co ryzykować. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t5d
Kasiur88 oddaj troche swojej energii, bo my niebawem bierzemy sie za malowanie i jestem przerazona :) Moja glowna aktywnosc to przerzucanie ciuszkow synka, poki co trzymam je w dwoch pudłach kartonowych z ikea, ale juz zastanawiam sie nad oeganizacja przestrzeni :) MM, tak pewnie zrobie, chociaz ten pecherz to niezaleznie od wspołzycia, takmi sie wydaje... Wezme ten monural wieczorem, bo chwile temu brzuch mi sie tak postawił, ze zgięło mnie w pół. Te moje skurcze na bank maja zwiazek z pecherzem, pojawiaja sie przy infekcji, nie wiem czemu lekarka tego nie łączy... A teraz cos pozytywnego: jakie plany na wakacje, pytanie do dziewczyn, ktore nie maja przeciwskazan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t5d
MM, na Twoje przeziebienie polecam prenalen, troche czuc czosnek, ale jest skuteczny! Bierzesz ten syrop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarze ten syrop, kupię go w takim razie. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
ja też bardzo polecam ! Jak Wasze samopoczucie dzisiaj ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Mm brzuch nie boli nie twardnieje to dzialam ;) powtorka z 1ciazy tez tak mialam oczywiscie wszystko w granicach zdrowego rozsadku :) jakby byla mozliwosc przekazania chociaz odrobiny tej energii to chetnie sie podziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Moje wakacje niestety w domu moze jedynie krotki wypad na weekend gdzies :( w zeszlym roku kapitalny remont kuchni robilismy i pochlonal spora ilosc gotowki to teraz trzeba sie odkuc ale za rok pewnie gdzies polecimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
19t+6d. skiperowa mam nadzieje ze przyjdzie i na nas czas;) mój dzidzius jest jeszcze tydzień młodszy według usg wiec to tez może ma związek ze jeszcze za bardzo nic nie czuje. A moje samopoczucie jeszcze bardzo kiepskie, nerwica nie odpuszcza a ja jestem przez to bardzo osłabiona. kilka kroków i juz robić mi się slabo; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Kasiur a jaka masz dlugosc szyjki ? Ja ciagle zastanawiam sie nad ta szyjka :( dIewczyny jak myslicie powinnam przystopowac ze sprzataniem gotowaniem itd ? Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystopuj zdecydowanie. Nie warto ryzykować. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Fif u mnie na poczatku czerwca szyjka miala 4,1 a teraz przekonam sie w czwartek jaka jest dlugosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gośćfif jeśli czujesz się dobrze i nie masz przeciwwskazań od lekarza ( szyjka się nie skraca) to żyj normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Gośćfif jeśli czujesz się dobrze i nie masz przeciwwskazań od lekarza ( szyjka się nie skraca) to żyj normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny trzymam za was kciuki i wy trzymajcie za mnie proszę, w poniedziałek mam wizytę, jeśli się okaże że szyjka się bardziej skróciła to czeka mnie hospitalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Ciebie kciuki. Co do wskazan lekarzy... Warto mieć swój rozum. Mnie lekarka kazała odstawić jeden lek, ale go nie odstawilam i słusznie bo na ostatniej wizycie powiedziala że nie ma mowy żeby odstawić i ma nadzieję że tego nie zrobiłam... Więc sprzątanie i wysiłek fizyczny jaki mialyscie do tej pory lepiej zostawić na później... Czas, żeby się nasi mężowie wykazali:) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to moja druga ciąża bo pierwsza poronilam w 7tc. No ale jeśli chodzi o różne etapy ciąży jak m.in. odczuwanie ruchów czy inne objawy to oczywiście traktuje ją jako pierwsza :) póki co cierpliwie czekam bo ponoc u pierworodek ruchy można wyczuć później, przy kolejnych ciąża są odczuwalne szybciej wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekać... Karola bardzo Ci wspolczuje nerwicy, ta choroba potrafi naprawdę uprzykszyc życie. Pytanie do dziewczyn które miały zdiagnozowana skracajaca się szyjkę - czy mialyscie wcześniej jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mialam żadnych objawów w ostatnim tygodniu MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja miałam skurcze, częste obejmujące cały brzuch. Mam szyjkę 1,2cm:-( teraz nie mam skurczy, no może czasem w poniedziałek się okaże czy coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Mnie nawet lekarka nie mówi jaką mam długość, a sprawdza co wizytę wiec chyba nie jest źle... Ilość spodni w które się mieszczę zmniejsza się drastycznie. :D zostały mi dwie pary. Zamówiłam na bonprix 1 parę specjalnych i leginsy, ale wysyłają od dwóch tygodni. :( Chyba się dziś przejdę do lumpeksu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 21t6d
To ja juz tylko w ciazowych pomykam dobre 2 miesiace ;) Mam dresy w ktore wchodze i sa po domu, a tak to same lekkie bawełniane- takie letnie, szerokie i legginsy własnie, z dawnej garderoby NIC nie wcisne na tyłek :) Mam nagrany filmik, jak Synus bije matke, tak mi brzuch podskakuje od wczoraj, ze postanowilismy to uwiecznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×