Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
Tak jak najbardziej, słyszałam, że gaviscon można stosować. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 23t0d
Dzieki za polecenie Gavisconu, dostałam w tabletkach i co za ulga!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja mam w zawiesinie ten gaviscon, wczoraj próbowałam ale ciężko było to łyknąć, miałam wrażenie połykania gluta:o ważne że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 23t1d
Ten w tabletkach przykleja sie do zebow, w smaku jak pasta, ale po 1 tabletce ulga, po godzinie niesmak zaczał wracac, ale poszłam spac ;) UDANEGO DNIA, U MNIE DZIS 28 STOPNI, WRESZCIE LATO! 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
U mnie pada deszcz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
W Poznaniu pada :) Dziś maluszek wyjątkowo aktywy. Ćwiczy wiercenie się przed jutrzejszym badaniem. Zapisywałyście się do szkoły rodzenia? Bo to chyba teraz jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
O której masz połówkowe? Do szkoły rodzenia chodziłam w pierwszej ciąży, w drugiej i teraz sobie odpuszczam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
o 19.30 :) Dam znać po jak poszło. Ale chyba warto chodzić? Dobrze wspominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Tak, warto. Napewno dzięki szkole rodzenie nie bałam się aż tak bardzo porodu i co ważniejsze, szkoła uwrażliwiła mojego męża jeśli chodzi o takie codzienne sprawy już po porodzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja mam jutro o 16:15 połówkowe, strasznie się denerwuje:o z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej martwię czy wszystko jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny, strasznie się denerwuje przed dzisiejszym USG. Powiedzcie mi ile trwa USG 4d? W poprzednich ciążach miałam tylko 3d. Czy przy 4d dostaje się płytkę z filmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Basiu nie denerwuj się, przecież napewno wszystko jest wporzadku, co do usg 4d pojęcia nie mam, ale jeśli na 3d dają płytkę to na 4d chyba też :-) daj znać po badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej powiedzieć przed badaniem, ze prosi sie o płytkę. 4d to zapis ruchu, 3d obraz statyczny. Badanie trwa okolo 20 minut :) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
I jak tam Basiiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziewczyny jestem najszczęśliwszą kobieta na świecie, mój ( na 100%) synek jest zdrowy jak rybka, waży 475g:-) jestem też bardzo szczęśliwa i wściekła na mojego ginekologa, narobił mi takiego strachu z tą szyjką, od 14tc leżę i się zamartwiam, straszył mnie przedwczesnym porodem, sterydami, skrajnym wcześniactwem i co? Dziś na tym USG miałam mierzoną szyjkę okazuje się że mierzy ona 4cm!!!!! Jestem poprostu w szoku! Cieszę się oczywiście ale jestem też oburzona na mojego gina i jest mi poprostu przykro. Wybieram się do niego z opisem dzisiejszego badania, jestem bardzo ciekawa co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
To super Basiu swoetna wiadomosc !!!! Gratulacje synusia !!! Ale jaja z ta szyjka !! Super :):) daj znac co powie Ci Twoj ginekolog ciekawe jaka bedzie mial mine !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu, szyjka mogla sie wydluzyc od lezenia, wiec tylko sie cieszyc :) Ja na polowkowym tez miałam szyjke dluzsza niz na standardowych badaniach - właśnie 4cm. Potem się okazalo ze sie znów skraca. Dodatkowo szyjke można mierzyc na dwa sposoby- w linii prostej i po łuku, wiec mogą byc rozbieżności. Oszczedzaj sie! Trzymaj się i gratuluję MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003
Gratuluje Basiu! ;) U mnie szyjka na polowkowym tez byla najdluzsza ze wszystkich badan ;) Ciesze sie, ze wszystko dobrze :) Ktory to Twoj tydzien i dzien ciazy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziś 22t2d lekarz w opisie wpisał 23tc MM. W poniedziałek 03.07 byłam u mojego gina i szyjka wciąż miała 1,2cm wg. jego opinii. Wiem że może się wydłużyć ale o 3cm w tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Zabawne jest że odkąd się dowiedziałam o tej szyjce to nie miałam żadnego skurczu:-) Teraz czekamy na wieści od Fenyloetyloaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxl
Bo ten lekarz musial brać tylko wymiar zewnętrzny szyjki macicy pod uwagę. Oni tak czasem straszą wieloródki żeby się nie przemeczały, wiadomo że przy dwójce masz roboty po pachy. Trzecia ciaza zawszę jest obarczona pewnym ryzykiem, szyjka macicy nie jest z żelaza a ginekolodzy pieprzą głupoty żebyś leżała i się nie forsowała. Tylko nie zdał sobie konował sprawy na jaki stres Cię naraził. Miałam identyczną sytuację w trzeciej ciąży. Tak mi się ginekolog tłumaczył później i też wszystko wyszło po połówkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę Basiu ze to wynika z roznicy w pomiarach, czy liczy całą krzywizne czy odcinek prosty. Ale widzisz, wszystko lezy w głowie i pozytywne wiesci uskrzydlaja. Ja byłam na pomiarze szyjki wczoraj- skrocila sie o kolejny milimetr mimo mojego leżenia. Czy wy tez tak wyczekujecie już listopada? :D MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Hej Wszystkim! Basiu gratuluje! Mnie szyjki nie mierzono teraz. Do tej pory nikt mi nie powiedział ile mierzy. 21t+1d Mój malec ma około 400 gram. Średnica główki 5 cm. Zdrowe serduszko i narządy. Wszystko wygląda ok. 2 stópki, 2 rączki. :) Nie miałam 4d. Podobno można je zrobić w 3 trymestrze, ale lekarz powiedział, że to taka bardziej pamiątka niż badanie. W ostatnich dniach synek zrobił się bardzo *****iwy. Widzę, że przybiera powoli na sile. Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fenyloetyloaminka wspaniale, bardzo się cieszę i gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały też bardzo ruch/li/wy:-) lekarz powiedział że to bardzo dobrze więc pozostaje tylko się cieszyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Ja mam usg dzisiaj popołudniu, trzymajcie kciuki ;-) a od jutra zaczynam mały remont, aż się boję ( mąż w akcji :-P) ciekawe czy uda mi się utrzymać nerwy na wodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×