Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość karola0096
20t+0d mi też lekarz nie mówi jak jest długość szyjki ale bada mnie na fotelu co wizytę i twierdzi ze wszystko jest ok wiec mu wierze; ) a co do ruchów to już mona 3 ciaza i myślałam że będę czuć prędzej ale narazie bardzo cichutko w brzuszku. ja dziś dziewczyny wybieram się na wesele. i gdubytki nie objawymiotuje które odczuwam zwiazane z nerwica to było by ok. ale walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
*i gdyby nie objawy które odczuwam zwiazane z nerwica to było by ok. ale walczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basiu o której masz dzisiaj wizyte ? Trzymam kciuki i czekam na wieści :*:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Witajcie kochane. Już jestem po wizycie, szyjka nadal taka krótka, dalej leżenie jeszcze mam stan zapalny pochwy. Dostałam leki. Dobrze że lekarz zauważył bo nie mam objawów a gdyby doszło do nadkażenia szyjki macicy było by bardzo źle. Z dzieciaczkiem ok ale pojawia się wątpliwość czy Aleksander nie jest jednak Aleksandrą:-) przekonamy się 11.07 na 4d:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Basia najważniejsze, że się bardziej nie skraca. Leż i dbaj o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu, na jakiej podstawie stwierdził nadkażenie i co Ci przepisał? Ja mam zrobić posiew i mocz ogólny w związku z szyjką ale przy krótkiej podobno niektórzy lekarze od razu przepisują antybiotyk w pewnym sensie profilaktycznie, bo są to zazwyczaj infekcje bezobjawowe i dlatego ja już mam wziąć Monural. Imię piękne! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Po badaniu w fotelu stwierdził że coś mu nie pasuje i wykonał badanie z wziernikiem. Faktycznie czuję tam takie ciepło ale nie na tyle by mnie zaniepokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Najważniejsze , że się nie skraca :) ! Ja cały czas zastanawiam się... czy wybać się jeszcze do trzeciego ginekologa i sprawdzić tą moja szyjke i dopytać o wszytsko... przypomne ze ma 3,5 cm ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, nie martw się, wszystko będzie dobrze. Już połowę ciąży mamy za sobą to teraz będzie z górki. Jeśli to ma Cię uspokoić to napewno możesz pójść na konsultacje, przynajmniej będziesz spokojniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu, podnoszę raz jeszcze pytanie, co Ci przepisał na infekcję, jaki antybiotyk? Fif, szyjkę jak najbardziej warto zbadać. Moja skróciła się w ciągu paru dni. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Jeśli pójdę teraz do innego gin i powiem ze moja dr jest na urlopie i mam takie wątpliwosci to mam nadzieje , ze nie potraktuje mnie jakoś źle.. bo moja kolezanka będąc w ciązy gdy poszła do innego lekarza została potraktowana przez innego lekarza okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Amoksiklav i globułki clotrimazolum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Antybiotyk mam wybrać jeżeli globułki by nie pomagały. Ciekawe tylko skąd będę wiedziała czy pomagają czy nie skoro nie mam jakiś charakterystycznych objawów. Zresztą bardzo mi się ten antybiotyk nie podoba. Globułki mam na 6 dni. Po tym czasie chyba pójdę na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre leki. Trzymam kciuki! MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t1d
MM, czy Ty masz wykształcenie medyczne? Dosc dobrze znasz sie na roznych lekach :) Dziewczyny, dzis bardzo slabo czułam ruchy, w zasadzie wyraznych zero, jedynie bulgotanie, ale takie, ktore czułam i 8 tygodni temu, wiec moze to jelita. Postanowilam, ze do wieczora bez paniki, na spokojnie, najwyzej najem sie slodyczy i bede czekac. I wracajac samochodem wlaczyłam sobie piosenke, ktorej bardzo czesto slucham w domu- na efekt nie czekałam nawet 30 sekund- od razu tance w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
gość1003 też mam czasem takiego stresa, leżę i cisza, czekam, czekam a tu nic i już w nerwach jestem. Pukam wtedy do dziecka, pije zimną wodę, jem slodkie i na szczęście pomaga, mój mały bokser daje znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacina forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1003 - przyznam, że medycyna jest mi dość bliska, ale lekarzem niestety nie jestem:-) Jak u Was dzis samopoczucie? Jak leżące mamusie znoszą leżenie? Co robicie oprócz spania, czytania książek i oglądania filmów? :D bo mi brakuje pomysłów:-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t4d
MM- ale zadatki masz :) Czuje się dobrze, choć zaczęły mi doskwierać hemoroidy... Wyszły mi bardzo widoczne zylaki na nogach, więc i tam. Ratuję się okładami z nagietka i czekam na wizyte u lekarza w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
U mnie też żylaki:-( narazie jeden widoczny nie duży ale mam go od drugiej ciąży troszkę się powiększa. Ciekawe jest że pobolewa mnie co jakiś czas noga, tak jak miałam zawsze podczas miesiączki sprawdziłam sobie w kalendarzu i gdybym nie była w ciąży to faktycznie miałabym mniej więcej w tym czasie miesiączki:o nie wiem czy to przypadek czy coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za miłe słowa! :-) ;-) Żylaki u mnie też się uwidocznily, hemoroidy to praktycznie norma w ciazy. :-( Kiedy wizyta? :-) ja się stresuje kolejnym pomiarem długości szyjki... MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t1d
MM, mam 14.07, a Ty? Nadal myslimy nad imieniem, nie sadziłam, ze to takie trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Dziewczyny jestem po polowkowym i kurcze przez moj nadmiar tluszczyku moja gin nie umiala dokladnie zmierzyć malenstwa :/ za to dostalam skierowanie na prenatalne. Plci dalej nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Kasiu, ale nie miała chyba żadnych zastrzeżeń? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t4d
Kasiur88, jakie badania bedziesz miała wykonane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Nie :) wszystko jest dobrze po prostu to ma byc tak jakby konsultacja bo usg nawalilo i mialam badanie na starym sprzecie (ide do jej kolegi ze szpitala) a zebym nie musiala placic dala skierowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 22t4d
No to super :) I kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasiur88
Najszybszy termin to 21.07 a pozniej 2.08 juz do mojej gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×