Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLily

Mamusie listopad 2017

Polecane posty

Gość gość
mamusia 889,nooola - słaba prowokacja rozmowy tym bardziej, że na każdym wątku ja powtórzyłyście...czyli na wrześniówkach, sierpniówkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
Marna reklama. Moje maleństwo wczoraj mnie mocnej kopnęło. :) Ale dopiero raz. Mocowałam się dziś z ciężkimi metalowymi drzwiami w pociągu w przejściu między wagonami. Otworzyłam pierwsze i próbowałam otworzyć drugie i pierwsze uderzyły mnie w bok. Mam nadzieje, że nic mi się nie stało :( Znaczy bólów nie miałam ani nic, ale teraz o tym myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 20t1d
Jesli cos Cie niepokoi to IP zawsze ma obowiazek skontrolowac, czy cos sie dzieje. Wczoraj mierzylam cisnienie, czułam sie dosc dobrze, spoczynkowe 151/103, przeraziłam sie. Po chwili juz spadło, do gornej granicy normy, ale od dzis zaczynam to monitorowac. Jak u Was nowy tydzien? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucikowa
u mnie 18 tydzień, na usg mała szalała ;-) wg. usg wszystko ok. z córeczką. Jak tam u was, macie już wybrane imiona?, bo ja nie mogę się ciągle zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Hej :) U mnie wszytsko oki jutro usg połówkowe :) i poproszę o sprawdzenie tej szyjki bo wariuje :) Jeśli chodzi o imię to nie mamy wybranego... :( jakoś ciężko nam wybrać imię dla chłopca :( mąż się upiera na tego Oliwiera ale mi jakos nie bardzo się podoba.. zresztą jak czytam opinie na temat imion to masakra jaka krytyka :D Jak nei Oklepane to nadaje tylko patologia itd :D:D więc chyba jakie się nie wybierze to zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje. Najgorsze jest to ze naprawde zadne imię męskie nie przypada mi do gustu albo np. podoba mi się ale nie nazwałabym tak synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fif, u mnie też jutro to badanie. Trzymaj się. :-) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucikowa
no tak, z imieniem wcale nie jest tak prosto. Musi jeszcze do nazwiska pasować, w moim wypadku nazwisko niezbyt ładne niestety, więc bardzo dużo imion odpada, bo w ogolnym zestwieniu brzmi śmiesznie, a jak coś pasuje to strasznie oklepane, albo źle się kojarzy....., a Oliwer całkiem fajne dla chłopaka, dla chłopaka u mnie miał być Marcin,( ponadczasowe i bezpreetnsjonalne, pasuje do każdego nazwiska) ale,że jest dziewczynka, to nie mam pojęcia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
A moje dzieci chcą nazwać braciszka Aleksander, jakoś nie umiem im odmówić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Basia mi sie bardzo podoba aleksander , aleks :) meza kolega tak nazwal swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 20t1d
Dla dziewczynki mam imiona, ktore mi sie podobaja: Alicja, Emilia, Joanna, dla chlopca zadne mi jakos nie pasuje... Trudny wybor. Dziewczyny, koniecznie dajcie znac jak po wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie, czy codziennie czujecie ruchy? MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 20t1d
Tak, czuję codziennie, raz słabiej, raz mocniej, dziś nie czułam od rana, ale jak Synuś usłyszał głos taty po pracy to od razu zaczął się wiercić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Ja tez codziennie czuje ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Ja słabo czuje. Gość1003 gdybym spodziewała się córeczki to była by Alicja. Strasznie mi się to imię podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja dziś nie mogę wyczuć, a wczoraj z kolei czułam dosłownie cały dzień :-( dobrze, że jutro wizyta, ale już się martwię. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
MM nie ma co się martwić, ja też nie czuję codziennie. Dziecko jeszcze nie ma tkanki tłuszczowej i mięśnie dopiero trenują. Jeszcze trochę i będziemy marudziły, że kopanie boli :) Nie mam jeszcze imienia. Chłopakowi się nic nie podoba. Moje typy to były: Wojtek, Radek, Antek, Przemek. Wszystkie odrzucone :( Groziłam chłopakowi, że jak sam nie zaproponuje to będzie Gniewomir! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Mm nie martw sie na pewno bedzie ok ;* o ktorej masz wizyte ? Mm znasz juz plec ? Masz juz wybrane imie ? Fenyloetyloaminka - haha :) gniewomir dobree !! Chlopak zero typow ? Moj mąż ma na imie Przemek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenyloetyloaminka
No właśnie zerowa inwencja, on uważa, że jeszcze tyyyyle czasu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, płeć już znam praktycznie od 11tyg. Chłopiec. Ale martwię się, jutro ok. 15.00 wizyta :) MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
dziewczyny jestem zalamana ; (( córcia mi się rozchorowala i od wczoraj jeździłam z nią na zastrzyki 2x dziennie ale dostała tez na wyniki i jak je doktor dziś zobaczył to od razu nas na oddzial skierowal ; ( wiec chcąc czy nie chcac sama niezbyt dobrze się czuje musze siedzieć z corcia w szpitalu; ( ale to nie wszystko. jakby tego było mało dostałam dziś rozwolnienia nie mam pojęcia od czego; ( i nawet w szpitalu musze córkę położyć i biec do ubigacji; ( miałam wizyte u gina mieć w piątek ale ide jutro (bratowa przyjedzie w tym czasie do corki). boje się ze przez to rozwolnienie i mnie będzie chciał położyć na oddzial; ((( a wtedy nie wiem co ja zrobie; (( jeszcze starszy syn w domu:( trzeba kombinować żeby ktoś byl do opieki; ( jestem zalamana; (((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, współczuję Ci bardzo. Myślę, że te problemy żołądkowe są spowodowane stresem. Na biegunkę w ciąży można wziąć np. Enterol. MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Trzymaj się Karola ! Jak się dzisiaj czujesz ? Jak córka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Albo orsalit, ja mam takie problemy od kilku tygodni i niestety tak zostanie do porodu. Ważne byś dużo wody piła, ja biorę właśnie orsalit dla dorosłych, tribiotic i w gorsze dni smecte co 4godziny. Mam nadzieję że córeczka szybko wróci do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1003 20t2d
Dokladnie, najwazniejsze, zeby duzo pic, nawadniac siebie i Maluszka. Zdrowia dla Was obu! :) Z rana obudził mnie scisk w głowie i zatkane uszy, cisnieniomierz mialam pod reka, wiec nie musialam wstawac, a tam 158/87 puls 63. Po spaniu zwykle moje cisnienie to 100/60... Jade do ginekologa prywatnie na 17.30, bo takim cisnieniem moge zagrazac Malenstwu... Jestem pewna ze to wina duphastonu, po kazdych tabletkach anty, po sterydavh ktore przyjmowalam mialam takie sensacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
cześć dziewczyny. byłam już u lekarza i pozwolil brać tabletki od rozwolnienia typu taninal a nawet stoperan.... wspomniłam tez o moich dolegliwościach związanych z kolataniem serca i wysokim pulsie.... kazał skonsultowac się z psychiatra i w razie czego nie widzi problemu żeby włączyć leki wyciszajace. Corka pod kroplowkami narazie lrży i chyba ona tez dostaje rozwolnienia.. eh...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Karola może się zatrułyście? Trzymam kciuki za was . Gość 1003 daj znać po wizycie. Ja brałam duphaston go 17tc ale nie miałam takiego ciśnienia. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Jesten po polowkowym :) wszystko jest oki ! Maly wazy 310 gram , szyjka 3,5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfff basia
Fif, super, gratuluję i zazdroszczę szyjki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×