Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masaya

Marzec Kwiecień 2017

Polecane posty

Gość Maadiik
Ale mnie kolana bolą , chyba ciążą wychodzi teraz , mam wrażenie że kości nie są takie silne jak wcześniej do tego teraz mój kolosalny biust daje się w znaki plecom , Co polecacie na wzmocnienie kości i stawów ? Dodam że nie jem mięsa więc bez polecania kurzych łapek czy innych specyfików którymi sąsiadki próbują mnie faszerowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Madiiik Ja tam na stawach sie nie znam, ale moze jakies cwiczenia? A co do kolan to jak z twoja waga? Moze trzeba je odciazyc troche ☺ Znam osoby, ktore uzywaly kolagenu z firmy Colway. Jest bardzo dobry. Zreszta jak wszystkie produkty tej firmy. Mam ten kolagen w domu i suplementy tez np wit c. To nie reklama hahaha☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadiik
Mama po raz czwarty ja mam 53 kg w ciąży miałam 62 ale jestem niska i ogólnie byłam baaardzo duża . Pod koniec mało chodziłam ogólnie ostatnie dwa tygodnie czy tydzień spędziłam w łóżku z pilotem w ręce . Ćwiczę jak narazie nogi i pupę bo wiesz jeszcze połóg 2 tyg ale nigdy nie miałam problemów z kolanami a teraz to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Madiiik moze idz do lekarza, zeby Ci sie z wiekiem nie pogarszalo. Lepiej zadbac o to od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Dziewczyny może ktòraś jeszcze do nas dołączy??? Może ktòryś gość? ☺ Druga ciaza32 i gosc Ania 27 lat ja tu nadal zagladam czy cos piszecie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
No ja na fejsa sie nie przeniose. Maly spi, ja leze a maz z corka na rowery poszli. Arti lepiej. Nie wiem czy to jelitowka byla bo raczej wszyscy bysmy na nia padli. Ale maly bardzo pcha piastki i palce do buzi, gryzie smoczek, gryzie moj palec. Pediatra twierdzi ze to niemozliwe ze zeby juz mu ida. Maly za kilka dni skonczy 3 miesiace. A moj brat np mial pierwsze zeby w wieku 2 mies. A na zabki przeciez i goraczka i kupa moze byc. Na szczescie maly mi teraz 4 dziennie robi. Ale i tak nie wiem, czy to nie za duzo... A ogolnie jest wesoly, czesto sie usmiecha i gaworzy i nie widac zeby cos mu bylo. No moze przez te kupy na wadze nie przybral ale tez nie stracil, wiec chyba ok. Nie wiem czy leciec do pediatry czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaw35
Druga ciaza jakis dziwny ten pediatra. Czytalam ze czasem dzieci rodza sie juz z zebami. Mi pierwsze wyszly w wieku czterech miesiecy wiec caly proces musial zaczac sie wczesniej. Co do kupek to niepamietam Ile moja starsza miala w wieku 3 mies ale mysle ze cztery to nie zbyt duzo, szczegolnie jesli mamy nie wyglada by mu cos dolegalo. Mlodsza robi ich duzo ale ma niecale 7 tyg I karmie piersia wiec nie ma co porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza
Pediatra moze wolal dmuchac na zimne przy malym niemowleciu i leczyc na ewentualna jelitowe niz wyrokowac zabki a ja czasem bym z malym na odwodnienie na oddziale wyladowala. Tak sobie teraz mysle. Jak mial maly dzis faze na piastke w buzi to tez strasznie plakal i wtedy maz mu ten caly silikonowy smoczek podsuwal i maly gryzl jak maniak jakis, moj palec tez gryzl. Nat nie plakala, slinila sie szybko ale pierwszy zab dop w 8 mies miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
No i raz sie zyje tyle sprzecznych porad wszedzie. Daje malemu wode z glukoza, by mi sie nie odwodnil przez ta ilosc kup. Upal u nas i to tez mnie zmotywowalo, a piernik maly samej wody czy herbatki nie tknie. A nie bede co chwile mleka podawac, bo w dzien i tak pije co 2- 4 godziny a noce mi przesypia ok. 6-9 ggodzi ciagle. Raz dziennie daje mu mm z dodatkiem wody z gotowania ryzu. Bo ma te z 4 luzne kupy choc biegunka to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Cześć dziewczyny nie pisałam bo myślałam że nikt już tu nie zagląda U nas chyba wszystko w porządku :-) mamy świetna pogodę chodź ma się jutro pogorszyć (mazury) nasz synek jest baaardzo rozpieszczony :-p lubi na raczkach i bujanie w wózku czy w lezaku :-) ale za to w nocy śpi wczoraj o 21 już spał a wstał do jedzenia dopiero o 5 rano i zjadł tylko 90ml potem o 7 już krzyczał :-) niestety częściej zdarza mu się więcej ulac nie czemu. W sobotę skończył 5 tygodni wazy 5400g a duży jest i gruby i bardzo ciężki :-) w zeszła niedziele udało mi się kupić karuzele Fischer price za 65 zł w stanie idealnym jeszcze w pudełku i z paragonem 159zl synek bardzo ja lubię ma przyjemna melodie i projektor z gwiazdami lubi patrzeć na te misie :-) zakup udany kupiłam 12 km od domu od młodej mamy zdziwiło mnie tylko że obca osobę wpuscila do domu, krzywdy był jej nie zrobiła ale nie wiadomo nigdy na kogo można trafić Dziś chrzest zamówiłam na 25 kwietnia mam tylko nadzieję że nie będzie +32 jak dziś bo Arturek był bardzo nie spokojny ale jak zasnął już w domu przed 19 to nadal śpi Na fb się nie przeniosę mój mąż nie lubi a o kafe nie wie że tu jestem on nie lubi takich portali niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Druga ciąża Pisałam Ci wcześniej że myślę że kupki twojego Arturka to na zęby są, moja córka miała 5 miesięcy i już 2 na dole jej wyszły więc ten proces zaczął się dużo wcześniej a zęby z dnia na dzień nie wychodzą nie długo będzie jadł kielbase ;-) Mój mąż szukał dziś w markecie obiadkow dla małego bo mówi na samym mleku to nie urośnie :-) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia27lat
Mama po raz czwarty Akceptuj moja prośbę Dołączam do was mąż zezwolił :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugaciaza32- przy pierwszym dziecku ok. 3 miesiąca myslelismy, że zęby mu idą. A on po prostu tak bardzo się ślinił, wpychał wszystko do buzi, krztusił się tą śliną. Nie pamiętam czy miał rozwolnienie wtedy. Ale na pewno je miał ok. 7 miesiąca, gdy pierwszy ząb mu szedł. Może jest coś na rzeczy. Dobrze, że mu podalas wodę z glukozą. Przy tej ilości kup i temperaturze powietrza lepiej od razu reagować. GoscAnia27lat- ja akurat z tych ostroznych i jak kogoś nie znam, to udaje że mnie w domu nie ma. A jak umawiam się z kimś nieznajomym na spotkanie, to w takich godzinach, gdy wiem, że mąż też będzie. Czekamy, czekamy, śmigaj na fejsa :-) Jakby co to ja też tu od czasu do czasu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
Aniu, pamietam jak pisalas o zabkach. Masaya, ja wiem, corka tez zaczela szybko sie slinic a zeby pozno wyszly. Tyle ze mi podpadla goraczka i ta ilosc kup. Ale w sumie to moze byc wszystko, jak sie zaczelo sranko i temp. to akurat tez bardzo cieplo na dworze bylo a ja w ten dzien rehabilitacje i logopeda. Wczoraj u nas w cieniu 30 stopni ale wialo, wiatr tez cieply. I juz glupieje, bo maly w samym bodziaku, rece i nogi gole, bez czapki. A mijalismy inne wozki i tam czapy na glowkach maluchow, jedno kocykiem okryte, drugie w rozku.. Poloze sie, maly obudzil sie po 3 i wlasnie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli o mnie chodzi, to juz sie pozegnam, nie uznaje fb. Bez obrazy, fajnie sie pisze ale kafeteria daje jednak anonimowosc, a ja nie chce na fb ujawniac zdjec, w koncu sa prywatne, a my przeciez tak naprawde sie nie znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Gosc Jeśli masz ochotę dołączyć do nas na fb to możesz podać nieprawdziwe dane i nie musisz wystawiać zdjęć. Nadal możesz być anonimowa. Na fb jest o wieke wygodniej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wygodniejsze forum. Nie chce mi sie maila zakladac, na swoj prywatny nie zaloze. Za duzo zachodu. Temat pewnie teraz umrze smiercia naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Gosc Ania 27 lat Zagladasz tu? Zagladasz do nas na fb bo Cie nie widac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz czwarty
Ale tu cisza nikt juz tu nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizabethJunior
GoscAnia27lat swego czasu zastanawiałaś się nad kupnem łóżeczka turystycznego. Kupiłaś je, czy jednak drewniane, a może kołyska? My też długo się zastanawialiśmy co dla takiego maluszka wybrać, Twój model też analizowaliśmy i finalnie kupiliśmy dostawkę Chicco Next2me. Śpi się spokojniej mając dziecko na wyciągnięcie ręki, ale jednak w oddzielnym łóżeczku - mogę sprawdzić czy się nie odkryła, a jeśli jest pora karmienia (karmię piersią co 3 godz.), a ona śpi to nawet na śpiocha ją biorę i karmię na łóżku, nie wybudzając jej:) A w ciągu dnia zamykam bok z siatki przez co dostawka zamienia się w łóżeczko i przejeżdżam z nim np. do salonu gdzie robię prace domowe, albo pracuję na komputerze - bardzo mi ta mobilność odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga ciaza32
U nas brak miejsca na taka dostawke. Moj smyk to sie rano budzi w poprzek lozeczka. Tak sie wierci. Wiec potem pewnie wymienie lozeczko na turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mąż mi nie pozwala tu zaglądać, jeszcze łóżeczka nie kupiłam nie wiem jakie 25 mamy chrzciny sukienke muszę kupić nie wiem jaka. Dlaczego nikt tu już nie zagląda? Co u was mamusie? Jak maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż nie pozwala? Ja prdl ty masz męża czy tatusia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamcie przeniosly sie na fejsika. Koleczko adoracji, foty i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masaya
Drugaciaza32- jak synek? Wszystko u Was Ok? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadiik
Tak gościu , wolimy się adorowac , wspierać i cieszyć w spolnie z naszych maluchów , a nie obrażać , prowokować i rozpetywac gownoburze z takimi amebami umyslowymi jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu juz nie zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×