Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochałem się,czy zostawić żonę?

Polecane posty

Gość gość
Jak mozna przejmować się żoną i dzieckiem twierdząc, że się kocha inną osobę? Dziwi mnie to. tyle napisałeś o tej innej dziewczynie jak to ją kochasz, jak to tesknisz i w ogole, a tutaj piszesz ze kochasz zone jak przyjaciela i dziecko. A czy w ogole pomyslales jak czuje sie druga strona? Utruwasz ja swoimi dylematami, mowiles jej o tym - kocham cię, ale zone tez i dziecko i zastanawiam się nad odejsciem, ale jednoczesnie uprawiam wciaz z nia mechaniczny, ale jednak se6x. Zastanawiales się jak ta dziewczyna sie czuje - facet deklaruje uczucia, ze kocha a tymczasem chce spedzac czas na wakacjach z jakas zona, ktorej nie kocha tak mocno i woli z dzieckiem...Chyba cos jest tu nie tak :O Ta dziewczyna powinna byc calym twoim swiatem, skoro jak mowisz jestes chory z milosci. Dziecko oczywiscie tez jest wazne, ale z dzieckiem zycia nie spedzisz, bo kiedys zalozy wlasna rodzine, a zona ...cóż...zone sie miewa. Taka jest prawda. A skoro czulosci brak to nie mow, ze to nie jest jej wina, tylko twoja. Widocznie obydwoje zawiniliscie. Wszystkie wypowiedzi obrazliwe sa pisane przez samotne lub bojace sie porzucenia zony, ktore chcialyby aby maz kochajacy inna pozostal i nadal stawial wczasy oraz kupowal rozne rzeczy, bo tak jest taniej i wygodniej, sorry, ale nie wierze w prawdziwe uczucia.... A jezeli wolisz zone to badz z zona i zostaw w spokoju te dziewczyne i nie mow ze kochasz, bo gdybys kochal to bys zapomnial o zonie, bylaby tylko odleglym wspomnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ojciec ma 40 to dziecko ma okolo 20. Szkoda ci dziecka 20 letniego , ktore juz pewnie ma dziewczyne i wkrotce sie wyprowadzi? To mogla pisac tylko laska, ktorej zalezy na kasie meza i przejmuje sie, zeby kasa zostala w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje ci konsekwencji, chcialbys miec wszystko. Zabierz lepiej zone na wczasy, postaw jej kilka drinow i motyle same przyleca, kup jej troche drogich rzeczy, a wnet zapomnisz o innej kobiecie. Zostaw kaske w domu jak zona chce, na pewno bardzo cie kocha i mysl podczas se6u tylko o niej jak to bardzo cie kocha, a nie twoich pieniedzy i wygodnego zycia. Przeciez zony tylko kochają. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wczoraj byłam na spotkaniu u mojej kolezanki rówieśniczki, ja z mężem oboje 45 lat ,ona i jej maz o 25 lat starszy. Co mam wam mowić - masakra. Darł ryja na PO i złodziei , był gruby, łysy i co chwile wstawał bo mu nogi cierpły. Ona pracuje , on siedzi w domu i sie nudzi a kiedy ona wraca to zamyka sie w swoim pokoju. Ostatnio był w szpitalu i ponoć sie zmienił bo widzi ze jak nie ona to nikt sie nim nie zajmie bo dzieci maja go w d***e tak samo jak kiedyś on je , kiedy odchodzi od ich matki . Patrzę i mysle ze oboje ponoszą ogromna karę ze dawna namiętność i brak myślenia na tzw. jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ma 11 lat ,gdyby miało 20 to nie byłoby tematu. Nie jestem "kasiasty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest wiele par,nawet wśród znanych osób gdzie różnica wieku to 15-20 lat. Popatrzcie na życiorysy waszych dziadków,kiedyś była to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta młoda wie ze masz zonę o dziecko? Jeśli tak to powinna sie wstydzić, zle to o niej świadczy. Warto dla takie zostawiać rodzine? A co z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie co z dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, ile czasu trwa to uczucie? Odczekaj aż ci minie euforia i minie zauroczenie a potem gdy uczucie nadal będzie pomyśl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbaj o zone, wyjezdzcie gdzies na sobote i niedziele i z dzieckiem... Chcialbys ich stracic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka siksa to ma pstro w glowie,znajdzie sobie potem mlodszego a ty sam zostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 No to ty!Piszesz że facet 40 letni pewnie ma 20 letnie dziecko? Mój mąż ma 40 lat i mamy dziecko dwuletnie i czteroletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młoda dziewczyna liczy jedynie na romans ,na pewno nie na związek z tobą autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jej imponuje ze starszy sie za nia oglada.Jak serio patrzy za tyle starszym to znaczy ze miala kiepski wzor ojca(zdradzal matke lub ja zostawil- takie szukajja sobie ,,tatuska'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie trwa ponad pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pewnie chce miec jeszcze dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zaniedbujesz zone.:( Byles dzis z rodzina na spacerze,sypiasz z zona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypiam oczywiście ,seks kilka razy w tygodniu ale jak pisałem wcześniej taki mechaniczny ,robi to bo ja chcę ,ona nie ma ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeleć małą,zobacz jak obciąga i czy połknie jak połknie to kocha zona ci połyka ? jak nie to nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zakochałam się w facecie starszym wiecej niz 20 lat. cos bylo miezy nami (wszystko ograniczao sie wyłącznie do rozmów), kiedys nawet zaproponowal wspolne wyjscie na kawe, ale ma zonę, a ja nie chcialabym zeby ta kobieta cierpiala. dlatego zakonczylam to, choć pewnie bede do konca zycia załowac i wzdychac do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wasz dziewczyny w wieku ok 25 lat pociąga w facecie który ma 40 + ??? Kasa? Przecież faceci w tym wieku są już zwyczajnie brzydcy,łysiejący,siwi bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku to bardzo krótko, uwierz. Daj sobie czas jeszcze min. rok i dopiero na to spójrz z boku. Jestem w podobnej sytuacji do twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten mój jest "kasiasty" tego nie wiem . ale ma bardzo ciepłe spojrzenie i uwaga uwaga ma wlosy i na dodatek nie jest siwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 39 i tez farbuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahhahhahahhahahhahahaha :D grunt zeby chlop nie mial mięsnia piwnego i uprawial sport , wtedy to juz polowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię tych z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę w miłość dwudziestoparolatki do mężczyzny 40+, fascynacja , zauroczenie, motylki, już tak ... na chwil kilka... znam to z autopsji, jej spojrzenia, wsłuchanie... wszystko to miłe, ale zarazem krótkotrwałe ...nawet nie fałszywe i przy tym piękne, młodzieńcze z jednej strony ...A żona. Jeśli pierwsza, to stokroć cenniejsza. Jej cichy głos, świadomość jej trwania, by nie powiedzieć istnienia ... Kochałem się fizycznie z jedna kobietą. Żoną. Dla męża żona nie może być niepiękna...niecudowna... niejedyna... nienajdroższa... Co najwyżej niekochającej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzysz? a ja wierzę, moi rodzice rozwiedi sie gdyy byłam w liceum, tato zakochal sie w kobiecie 15 lat młodszej, była z nim kiedy miał nowotwór, dbała o niego, o dom, cały czas pracowała zeby jakos wiązali koniec z koncem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:49 pewnie kochała Cię i nadal kocha ale zrezygnowała bo no właśnie albo nie chciała rozwalać małżeństwa albo wiedziała że nie ma szans u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, są piękne wyjątki a Ty byś ,,chciała'' o dwadzieścia lat starszego mężczyznę? wiem, miłość nie wybiera załóżmy , że to Ty, byś wybór miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×