Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fiale

Wspólne odchudzanie 2017 :) czesc 2

Polecane posty

Gość Pixie82
@gośćfiale: Mam tak samo - jem wszystko (poza słodyczami, których i tak nie mogę ze względu na zagrożenie cukrzycą), ale w umiarkowanych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz? U Ciebie spadają kilogramy.. ale u mnie waga stała jak byłam na diecie MŻ. dieta niskotłuszczowa w ogóle mi nie smakowała i nie potrafię zmusić się do owsianki, a pieczywie, ziemniakach, kaszy gryczanej tyje. Zwykłą mąkę, zastępuję mąką kokosową która jest bardzo zdrowa. Na szczęścia dieta lchf jest oczywiście na całe życie. Zwiększę tylko kaloryczność i dołożę więcej węgli, ale wszystko stopniowo. Znam osoby które na tej diecie żyją i nawet mają dzieci, które też tak jedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie82
@Marlenka2206: Wiele zależy od budowy piersi. U mnie biust nawet nie drgnął - było 92 cm i jest 92 cm. Ale właściwie nie miał z czego, bo jego budowa jest głównie gruczołowa, tkanki tłuszczowej praktycznie w nim nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
tez nie jem slodyczy, fast foodow... gotuje raczej wszystko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja dzisiaj idę ba basen, a od jutra postanowiłam sobie, że wyeliminuje słodycze. Mam nadzieje, że mi się to uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
no i super Nikola - jesli Tobie odpowiada to najwazniejsze :) kazdy z nas jest inny, ja wiem ze bym na takiej dieci rzucila sie na chleb po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam "nowe" odchudzające się! powodzenia. U mnie dietka dziś zachowana. Ale czekam jutra, zobaczymy co waga pokaże. Myślę już o obiedzie. mam robić makaron ciemny z suszonymi pomidorami i szpinakiem. Bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Oj kobietki jestem ale ledwo żywa- robota od rana do nocy na szczęście od poniedziałku juz lzej bedzie. Dieta ok, ćwiczenia odpuścilam na kilka dni ale ruchu było 10 razy więcej . O jutro jestem spokojna. Witam nowe dziewczyny Zmykam i mam nadzieję ,ze jutro znajdę kilka sekund ,żeby podać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jejku jestem wykończnona. Kolejny dzirń z dieta fatalnie:(Jem co mam pod reka bo jestesmy cały dzień na dworzu.Musze coś wymyśleć bo pogada fajna i córka nie chce mi za bardzo wejść do domu.Od tana do woeczora jesteśmy na ogrodzie albo spacerujemy.Poratujcie mnie! Co mam przygotować na takie dni???Może lepiej jeść w dzień jakieś sałatki z tuńczykiem albo mozzarella.Pić kafiry i inne takie a obiad zrobić sobie na kolacje???Dziś nie miałam co zrobic bo sloro pracy na ogrodzie i zjadłam 5 jajek czekoladowych i 2 ciastka maślane.Pory posiłków rozwalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchu miałam dziś sporo.Źle sobie stanełam i coś naciągnełam w nodze i strasznie boli ale myśle aby jeszcze pojeździć na rowerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
U mnie dieta zachowana ale nie dotrzymałam stałych godzin. Tak sobie myślę, że ważne jest trzymanie się dziennych kalorii. Jeśli ustaliliśmy sobie np 1300 kcl to zjem mniej kaloryczny obiad i mogę sobie wtedy pozwolić na dwie kostki czekolady czy gałkę lodów. Wszystko z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele zjadłam więc myśle,że mimo tych słodyczy zmieściłam się w dziennych kaloriach.Jutro sprawdze jak tam moja waga.Powiedzcie mi jeszcze czy wage sorawdzacie rano po wstaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie troche byłam zaganiana ja sie wazę zawsze rano jak wstaje chociaz powiem szczerze mam@ wiec nie wiem jak bedzie z tym ważeniem jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulakoszula
ja sprawdzę wagę rano na czczo i w samej bieliźnie, zawsze tak sprawdzam wagę żeby było mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wtedy większa motywacja, jest fajnie bo leci w dół waga i człowiek sie nie dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Ja też zawsze rano się ważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulakoszula
Witam dziewczynki weszłam rano na wagę i 73,6 ponad kilogram spadł ale miałam nadzieję, że więcej...:) dobre i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Dzień dobry Ważę 71, czyli od sylwestra schudłam 8.8kg :) w sumie jedząc wszystko tylko mniej, zero słodyczy duzo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no to mamy 01.kwietnia moja waga bez szału ale w doł. Podaje: 94.0kg och kiedy zobacze 8 z przodu? A co u was moje kompanki? Chwalcie sie. I mysle zeby nie zaśmiecać topiku zrobcie sobie stopki bedziemy wtedy mogly sledzic na biezaco posteby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w śloneczny poranek.U mnie waga mniejsza o 1.2 kg. Waga pokazała 54.3 kg:)Oby tak dalej. Mam problem z nogą.Miałam nadzieje,że ból minienlrzez noc ale nic z tego:(Wczoraj zrezygnowałam z rowerka aby jej jednak nie orzemęczać.Dziś wstałam i nadal boli.Czym ja posmarować aby szybko przeszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Witam dziewczynki. Moja waga pokazała dziś 74,4 kg. Od 14 lutego schudłam 7kg. No super. Ale od ostatniego ważenia tylko 1,5kg. Marlenka ja smaruję Dicloziaja to jest przeciwzapalne i przeciwbólowe i mnie pomaga. U mnie piękna pogoda aż chce się sprzątać. Idę myć okna w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
Gratulacje dziewczyny! To co ze pomału, lepiej tak niz mieć 2 na plusie. Jakobina jestem z Ciebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfiale
To co? Następne ważenie 15ego? Moze będziemy sie bardziej trzymać w święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze być 15 to sie będziemy trzymać przed świetami zeby nie podjadać przy szykowaniu pyszności na święta bo w sumie to najwiecej sie grzeszy jak sie przygotowuje te sałatki, ciasta z masami bo sie próbuje do smaku, doprawia a pózniej 2 kilo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Witam Wszystkim serdecznie gratuluję, ja również liczyłam na większy spadek ale cieszę sie i z tego dziś waga pokazała ubytek -1.40 a od 13.02 to - 4,80. jasne że chciałabym więcej , wiecie co pomyślałam że w którymś momencie zsumujemy nasze wszystkie spadki wagi zobaczycie jaką dobrą robotę wykonała nasza grupa ile kg sadełka wyparowało w powietrze , w prowadzeniu tabelki dobra była Elcia 44, może i tym by się zajęła, wciąż czekamy na Ciebie . kiedy następne ważenie ? czy to wypada 15.04 ? pogoda piękna pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny powodzenia 13.02 ----129.40 , 15.03-----126 , 1.04----- 124.60 , ( - 4.80)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Gratuluję gwiazdeczki! Myślę że następne ważenie 15.04 jest ok. Może jeszcze choć po kilu do świąt spadnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Hej u mnie na wadze 68,1 - 1,5 mniej od ostatniego ważenia Gratuluje Wam spadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×