Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myslicie dlaczego w Polsce ciezarne biegaja non stop do ginia a na zachodzie

Polecane posty

Gość gość
bo u nas katole im wytłumaczyły, że ciąża to błogosławieństwo i że zostały zapylone "niebiosami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ale jakos na tym zachodzie czy Skandynawii dzieci sa zdrowe , mieszkam na osiedlu willowym na obrzezach Sztokcholmu , same rodziny z dziecmi tutaj w domkach mieszkaja , mamy tez juz teraz dosc spora szkole i trzy przedszkola , pelno dzieciaczkow i same zdrowe , chlopaki od sasiadow ktore do nas przybiegaja codziennie ( bawic sie do syna ) tez zdrowe x A dlaczego nie wspomnisz, że upośledzone dzieciaki sa oddawane do specjalnych ośrodków? Poza tym, jak się na tym zachodzie wykryje wadę to kobiety te płod usuwają. U nas kobiety je rodzą, bo wiele tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak rodzą świadomie chore dzieci to niech zamykają gębę i zapieprzają, to ich wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.04 Do 11:48 noooo ucieklabym taka jestem zacofana usmiech.gif naprawdę nie kumam zachwytu europejki nad arabami lub murzynkami , rozumiem jednak ze emigrantow jara innosc dlatego wybrali ta innosc.w Polsce nie przymieramy glodem ,nie ma stamu wojennego i ataków terrorystycznych, spoko o ile Ci nie przeszkadzaja czeste badania u gina to serio mozna wrocic,jeszcze jest szansa dla Twoich dzieci.usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif pozdrawiam wszyskich ktorym funcizna padla na mozgi usmiech.gif xx Jakie zachwyty? Raczej fobie Polek, dla ktorych kolorowy lekarz to wciaz jeszcze szok :P A Pl nie ma ludzi przymierajacych glodem ? Nie rozsmieszaj mnie.. Nie mam polskiej tv ,ale mam neta. Ja tez nie mam stanu wojennego, ani zamachow terrorystycznych ( no, chyba ze gangi sie gdzies zwalczaja ), a w PL wciaz wszedzie jeden slawny zamach wykonany przez brzoze :P Nie, nie wracam dla moich dzieci nadzieja to jest wlasnie tu, na miejscu :) I tak, przeszkadza mi zbyt czeste badanie przez gina :P Oczywiscie jest to glowny powod mojej emigracji, bo raczej nie funcizna ,skoro nie zarabiam w funtach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakos na tym zachodzie czy Skandynawii dzieci sa zdrowe , mieszkam na osiedlu willowym na obrzezach Sztokcholmu , X Nie potrafisz prawidłowo, bez bledu napisać nazwy miasta na przedmieściach którego mieszkasz. Zwłaszcza że pisownia polska od szwedzkiej nie wiele się w tym przypadku różni... Więc zamiast interesować się tym, że Polki biegają do ginekologa to weź dziecko do ręki słownik (szwedzki) i zacznij go studiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże co za idiotki. Pomijam fakt, że mieszkam w Polsce na osiedlu gdzie mieszka dużo rodzin z dziećmi, bywam też w szkole i przedszkolu i wszystkie dzieci zdrowe. :) Ludzie zmieniają miejsca zamieszkania, kraje, ale nikt tak jak burak Polaczek nie sra na swoich. Bo on jest "zagramaniczny"'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
men herre gud, bajsa inte på sig , katastrofa ze szybko napisalam Stockholm przez ch za slownik dziekuje mam dwa, mowie plynnie i nie dziecko ,sikso glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja do ciebie pisałam, że nie umiesz pisać, ale to co ty napisałaś świadczy nie o twoim intelekcie, bo błędu się zdarzają, ale o jakimś dziwnym podejściu do życia. Tak się składa, że u mnie jest tak samo, tyle, że mieszkam w Polsce. Dziwna jesteś, mimo, że światowa, to taka jednak nieświatowa. Straszne bzdury wypisujesz, a niczym akurat się nie różnimy. Jedyne czego mi szkoda, to tego, że niektórzy za wszelką cenę chcą coś udowodnić. Bo mieszkają gdzieś tam. Ale co udowodnić? Właśnie, jakie to smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:49. Dobrze, zatem sikso głupia weź słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę znam schrzanionyvh ciąż i dzieci, które trzeba leczyć w Polsce, bo w Anglii/Holandii coś spartaczyli. Jak jest dobrze, to nie trzeba lekarzy, ale często bywają komplikacje, problemy. Lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×