Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakla

ciąg dalszy odchudzanie po 40 część 2

Polecane posty

Hej! Niedziela mija mi bardzo spokojnie, głównie na snuciu się z kąta w kąt i czytaniu. Czytam "Moje córki krowy". Dziękuję za polecenie tej książki. Bardzo dużo refleksji mnie nachodzi w trakcie lektury. Szyszka, zawsze możemy się pomodlić o dobrą żonę dla swojego męża - takie dwa w jednym. Póki nie jest za późno. Szczerze, nigdy nie pomyślałam, żeby się o to pomodlić. Założyłam, że mój ma dobrą :) Dzięki za inspirację. Czekam na obiad. Mój mąż kończy pichcenie. Zaprosił mnie na spacer, a mnie tak średnio chce się wychodzić z domu. Ale może dam się uwieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie! Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Odwiedź stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Dzieńdoberek. Urlopy mają to do siebie,że się szybko kończą,więc jestem już w pracy. Na szczęście póki co jest spokojnie,więc nadrobię czytanie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja dzis poniedziałek to i nowe ndzieje na diete. Te 2 dni weekendowe nie były udane dietetycznie a jeszcze padało co chwilke takie burze i kijków też nie było. Wczoraj mimo że niedziela robiłam ogórki troche mi z tym zeszło bo i sałatke i konserwowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenko-to rozumiem,że zostało Ci jedno dziecko w domu? A sierpień w Pl? Alexia-jestem pod wrazeniem ilości km jakie chodzisz! Super! Nie chcę sie usprawiedliwiać,ale bez odjechania samochodem to moje tereny do chodzenia nie są atrakcyjne i to mnie trochę zniechęca. Ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :-)) Bakla-wesolo masz :-)). Pamiętaj,że jeszcze kilka lat a nie będziesz mogla ich rano dobudzic. Nastolatków ciężko w południe wyciągnąć z łóżka :-)) Ja daje ogorkom jeszcze tydzien i też robię. Chyba że wypróbuję wcześniej jakiś nowy przepis z małej ilości. Szyszko-rzeczywiście gość nam dobrze życzył-tyle części wątku. Nie pomyślałam w ten sposób. :-) Do Mazur masz rzeczywiście bardzo daleko. Ja mialam ok 230 km. Sprawdzę dziś jak wyglada Krasnobród. Moje dzieci nigdy nie chcialy angażować się w zycie Kościoła. Córka zupelnie sie buntuje. Zapewne to moja wina,bo ja tez nie jestem systematyczna,a kiedy słyszę o wybrykach księży to niechęć rośnie. Nigdy nie mialam przyjemności poznania ksiedza z prawdziwego zdarzenia,a niestety bylam świadkiem ich wpadek. Na przykład nasz proboszcz,którego dlugi czas cenilam,na niedzielnej maszy reklamowal przed Bożym Narodzeniem pobliska hurtownię ryb,do ktorej zapraszal na zakupy a zarazem dziękował jej za dary dla plebanii. Wedlug mnie taka reklama w czasie ogłoszeń jest niedopuszczalna. Niby wiara powinna być ponad tym,ale to księża tworzą wizerunek Kościoła. Galia-daleko masz do mamy? Czy planujesz jeszcze urlop tego lata,oprócz tego roboczego? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop miałam krótki,ale intensywny. Były rowery,kajaki,grzybobranie,pływanie jachtem. Jedzonko dobre,ale barowe,więc do dietetycznych sie nie zaliczalo. No i niestety piweńko. Brzuchy porosły. Umysł zresetowany,przez tych kilka dni nie było śladu depresji. Jest to dowód,że za mało dbamy o nasze codzienne życie,odpoczynek. Oczywiście na nowo mam chęć i nadzieję na dietowanie. Milego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Znow po weekendzie sie klaniam....chyba juz tak tradycyjnie ;) :P Alexia - stracilas 2kg ? Wow, gratki !! W stopce nie widac ...? Ile teraz masz ? Baju - zgadza sie mam jedno dziecko i to strasznie wymagajace :D ... ale jakos przezyje ;) Ciesze ze urlop udany :) mam nadzieje w walizkach duzo pozytywnej energii przywiozlas i bedziesz sobie powoli rozpakowywac ;) Zawsze mowie ze nik tak dobrze o nas nie zadba jak my sami ;) Szyszka - super to z ta zona :D musze mojemu slubnemu opowiedziec, dzis mamy 18 lat slubu... niestey on ma to co ma :D :D:D Galia - jak maz zaprasza to nie wypada odmowic, mam nadzieje ze dalas sie skusic ;) Bakla - ty masz jasny dywan a ja mam biala kanape... to znaczy jak byla nowa to byla biala :P po 6 latach do bialosci jej juz daleeeeeko :O ... juz sie nie moge doczekac kiedy sie jej pozbede ! Mloda u babci szaleje, zadowolona, ma kolezanki, ogrod, zabawek wbrod no i babcia rozpieszcza... czego chciec wiecej :D My dlugi weekend poswiecilismy na zakupy : kupilismy lozka i materace dla nas i dla Mlodej, mebel do lazienki, umywalke i mnostwo innych doopereli. Wszystko przywiezione, trzeba bedzie to jeszcze poskrecac :O i zainstalowac... tylko kiedy to bedzie ???? Nasze wakacje dopiero od 12 sierpnia. Prawie zawsze wyjezdzamy w sierpniu i lubie tak wyjezdzac kiedy czesc ludzi juz po urlopach a ja dopiero przed ;) :) W tym roku wyjatkowo pozno jedziemy, bo rok szkolny sie 4/09 zaczyna a nie chcialam juz corki na zajecia wakacyjne po powrocie zapisywac. Polskie slodycze z domu zniknely, waga stoi i nawet apetyt mi sie troche unormowal. Tak jakos duzo czasu mam wieczorami ze i pazurki zrobione i peducure i maseczka na pyszczysko i na wlosy... ;) :D I nawet wygrzebalam z szafy masazer, olejki do masazu i dzialam :) ... ciekawe kiedy dojde do stepera :D Pozdrawiam caly sklad, dla niewymienionych po 🌻 ... jakos mi sie nie spieszy do pustgo domu wracac to jeszcze troche popracuje ;) Milego popoludnia/wieczoru ;) !! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexiia1971
Witam kobietki :) Faktycznie ostatnio miałam trochę więcej czasu i zaszalałam z ruchem , w sobotę rowerkiem przepedałowałam prawie 25 km no a teraz zaczęłam swój szalony tydzień i na ruch pewnie zabraknie mi czasu choć mam nadzieję że jeszcze jutro uda mi się wyskoczyć na kijki :) Marlenko stopki na razie nie zmieniam trochę poczekam , może nie przytyję :) W tym tygodniu dużo pracuję (wczoraj też tą piękną niedzielę spędziłam w pracy i teraz też klikam w wolnej chwili :)) jutro mam kolejnych gości w środę muszę pozałatwiać najważniejsze sprawy i wstępnie przygotować ubrania na wyjazd , czwartek i piątek w pracy i urlop :) A do tego jeszcze mąż w domku to i jego też trzeba wyprawić ...ale co tam damy radę :) a potem będę odpoczywać :) Pozdrawiam kobietki i życzę kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Marlenko ja rocznicę ślubu mam dziś -19. Córka szykuje jakaś kolacje niespodziankę. Ale najpierw jedziemy na- wyprzedaże. Wczoraj miałam sajgon w domu , wymianę pieca centralnego ogrzewania i zaworków na kaloryferach. Cały dzień 3 panów wałęsało się po wszystkich kątach a męża nie było/ pojechał odwiedzić rodzinkę w stolicy. Dziś maja skończyć przed południem. Baju ja trafiłam na antyksięży w pracy 2 razy. Szczerze ich nie znosiłam i tego zakłamania. Czasem bywało tak, ze nie chodziłam do pokoju nauczycielskiego na przerwie bo nie mogłam słuchać co mówią. Wczoraj dietkowo ok. Zrobiłam ogórki korniszony i ćwikłę. Pozdrawiam wszystkie pracujące dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Baja, widać nowe siły po urlopie. Utrzymaj ten stan jak najdłużej. Do mamy mam niedaleko, ok. godziny pociągiem lub samochodem. Mama teraz ma remont mieszkania, więc za bardzo nie chcę jej przeszkadzać. Pewnie pojadę coś pomóc ze sprzątaniem po wszystkim i przy okazji trochę odpocznę. Wspólne plany na urlop całą rodziną snuje mój mąż. Czy to się uda? Nie wiem, bo ja mam pewne obawy, żeby zostawić firmę tylko pracownikom, ale jestem z tych "wszystkiego się obawiających", więc może kiedyś powinnam zacząć ryzykować. Z nami, czy bez nas, świat się nie zatrzyma. A ja zawsze myślę, że muszę sama wszystkiego doglądać. Pewnie to problem psychologiczny, że wszystko chcę mieć pod kontrolą. Zazdroszczę ludziom żyjącym bardziej na luzie. Marlenka, pomału wszystko kupicie, ustawicie, przeniesiecie. Pewnie taka przeprowadzka rozciągnięta w czasie też męczy, ale jak nie ma innego wyjścia, to cóż począć. Dom bez dziecka pusty, nawet bez dorosłego. Chyba masz rację z tym późnym urlopem. Całe wakacje możesz o nim myśleć, więc jakby przeżywasz go dłużej :) Alexia, gratulacje za spadek, za ruch, za organizację. I udanego szalonego tygodnia. Na pewno i tak znajdziesz chwilę na ruch. Szyszka, wymiana centralnego ogrzewana skończona? Coś fajnego upolowałyście na wyprzedażach? Czy dobrze zrozumiałam, że wczoraj miałaś rocznicę ślubu? Jeśli tak, to wszystkiego najlepszego i wielu kolejnych wspólnych lat. Bakla, co u ciebie? Ostatnio mam przeogromną chęć na słodycze. Znów weszłam w fazę PMS. W pewnym wieku ciężko się robi. Czuję się okropnie. Ale trochę mnie to mobilizuje do pilnowania diety, bo chociaż wiem i na wadze widzę, że to woda, to jednak poczucie, że jest mi ciaśniej niż było, zmusza mnie do działania. Kawa skończona, pora brać się do pracy. Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szszsz ja też mam dzisiaj rocznice ślubu tyle że 30 i spędziliśmy ja w parku rozrywki w Zatorze oj nie dla mnie te atrakcje za stara jestem ale młody wniebowzięty skubaniec niczego sie nie boi:D A dla ciebie oczywiście wszystkiego najlepszego i kolejnych pięknych rocznic🌻 ❤️ Galiu u mamy to taki poważniejszy remont? Marlenko ja zawsze zdecydowanie wole jak mam urlop w sierpniu ale mam tak na zmiane raz tak raz tak ale w tym roku jeszcze w sierpniu bede mieć tydzień. Alexia wyjazd tuż tuż gdzie sie tym razem wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn wczoraj miałam tak jak Szszsz rocznice nawet nie widziałam że już po północy wysłałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Bakla, wszystkiego najlepszego, dużo miłości i wielu szczęśliwych wspólnych lat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Na wszystkie rocznice slubu, wszystkiego najlepszego i nastepnych wspolnych lat w szczesciu i milosci !! Ja sie czasmi zastanaiam jaki sposobem ten moj slubny tyle czasu (to juz 26 lat razem) ze mna wytrzymal :P Alexia - Twoj urlop juz blisko coraz blizej ;) Galia - ostatnio slyszalam ze u nas jakis szef/rzemieslnik wybral sie na roczny urlop (realizacja marzenia : podroz dookola swiata) i zostawil firme swoim pracownikom... po powrocie okazalo sie ze firma jest w lepszej kondycji niz przed jego wyjazdem :) :D Na rok to taka ekstrema, ale moze warto sprobowac ;) Bakla - Zator to rzut beretem od mojej mamy :) Ja tez jeszcze kilka lat temu zadnego rollercastera nie odpuscilam, a dzis juz 3 razy sie zastanawiam zanim wsiade ;) ... starosc nie radosc :D :D U mnie dietetycznie "moze byc", wczoraj wprawdzie wypilam wieczorem malego drinka ale polubilam sie spowrotem z salatkami, jarzynkami i twarozkiem i odstawilam chleb. Slodyczy nie jem ale wiem ze to tylko dlatego ze ich w domu nie mam :P... jeden z nielicznych plusow braku dzieci w domu ;) Dzis spedzam wieczor w pracy :O, znow mamy duza instalacje, szef zamowil dla wszystkich pizze wiec chyba sie nie wywine... mowi sie trudno. Milego wieczoru dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galiu dziękuje :) Marlenko dziękuje:) to ty pewnie z okolic Krakowa:) My troche z młodym pojeździliśmy ale tylko na takich żeby nie wisieć głową w dół :P ale dlla mnie to żadna przyjemnosc tyle sie nadenerwowałam jak już staliśmy w tych olbrzymich kolejkach że szok:O A ja właśnie wróciłam z kijków szałłu nie było 5,5 km ale lepsze to niż nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexia1971
Ja tylko na chwilkę :) Baklu Szszsz wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu (kwiat) Ostatnie dwa dni to u mnie istnę szaleństwo ale znów plan wykonany a nawet udało mi się wczoraj wieczorem wyskoczyć na kijki :) Teraz dwa dni w pracy przede mną i od soboty wolne ale już będzie u mnie kuzynka z którą razem jadę do Medzugorje :) Jestem normalnie zmęczona także sobie i wszystkim życzę kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia dziękuje :) oj to piękna wycieczka cie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za wszystkie życzenia z okazji rocznicy. Dostałam róże 19 sztuk, to już taka nasza tradycja, liczba spędzonych lat. Córka zrobiła brownie z lodami i zjadłam kawałeczek bez wyrzutów sumienia i z wielką przyjemnością. Ja nie kupuję mężowi prezentu bo 2 dni wcześniej ma urodziny i ostatnimi laty kupujemy coś droższego- w tym roku był to telefon. Mogę powiedzieć, że od poniedziałku jestem na diecie na 99 %. Wróciłam do zupek. Wczoraj zrobiłam 50 brzuszków i maszerowałam 45 min. Brawo ja. Szukam sposobów na obwisłą skórę na brzuchu. Balka jak twój mąż w lunaparku? Szalej na karuzelach bo mój tego unika jak diabeł święconej wody, nawet jak dzieci chodziły w naszej obecności to on na dole dostawał furii. Alexia fajne miejsce na wycieczkę, jedziesz z biurem podróży czy prywatnie? Marlenko wiem co znaczą takie sytuacje przymusowego jedzenia. Cóż taki life. Galia fachowcy poszli ale skasowali niezłą sumkę. Na wyprzedaży córka kupiła kilka fajnych rzeczy. Ja się powstrzymywałam- przecież chcę schudnąć.Kupiłam buty i kolczyki. Od kilku dni szperam w necie za jakimś lekiem na PMS bo jem jak odkurzacz i zamieniam się we wiedźmę na ok 10 dni przed okresem. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja70
Dziendoberek :-)) Galia-czy randka z mezem sie udala? Szyszko i Baklu-troche spoznione,ale serdeczne zyczenia wszystkiego najlepszego z okazji rocznic slubu.I duuuuzo cierpliwosci i zrozumienia. Alexia-Na dlugo tam jedziesz? Rozumiem,ze to bedzie bardziej pielgrzymka niz stacjonarny odpoczynek. Marlenko-czy caly urlop spedzasz w Polsce? U mnie znowu zaczelo sie pms.Do tego powrocily problemy hormonalne-zaczela szwankowac prolaktyna.W sierpniu ide do ginekologa. Teraz jestem juz spokojniejsza,ale do wczoraj przezywalam stres,bo corka wczoraj wyleciala do Norwegii.Przezywam dylematy moralne,bo wyjechala ze swoim chlopakiem do jego ojca i jak to matka,zastanawiam sie "Co oni tam robia?" :-)) Za 1,5 tygodnia syn leci do Anglii do pracy na 6 tygodni i tez bede miec nowy stres. Czy matka nie moze mmiec spokoju? Do tej pory nie wystartowalam z dieta,ale dzisiejsze sniadanie juz jest ok.Omlecior-2 jajka,jablko,lyzka maki gryczanej,siemie,cynamon,kurkuma. Musze wprowadzic,jakies zelazne zasady ,bo za duzo daje sobie ulg. Jestem pod wrazeniem skutecznosci diety zupowej. Czytam w grupie,ze praktycznie kazda,ktora w miare scisle stosuje zasady to dosc latwo chudnie.Znajoma mojej znajomej tez schudla kilkanascie kilogramow.Choc mysle,ze dzieki zasadom nie przejadaja sie i to jest cala tajemnica spadku wagi. Czy ktoras dysponuje przepisem na ogorki kanapkowe lub inaczej slodko kwasne? Kupilam i chce wyprobowac. Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szszsz no powiem ci że mąż prędzej jeździł tymi wszystkimi wariactwami niż ja. Ja byłam nastawiona że niczym nie pojade ale mąż mówi żebym sie nie wygłupała tyle jazdy a ja bede stać i patrzeć:P ale ja to wszystko dla małego robiłam straszne poświęcenie z mojej strony ale potem to już na takich jeździł że za nic w świecie bym nie weszła mąż też i nie na wszystko mu pozwoliliśmy ale on odważny na wszystko by szedł. Jednak dziecko imnaczej odczuwa niż dorosły i schodził w niebo wzięty i jeszcze i jeszcze ciągle mu mało było :D A potem w drodze do domu były ''hafty'' :P Baju dziękuje za życzenia. A co do diety to trzeba przyznać że naprawde jest skuteczna tylko trzeba ostro trzymać sie zasad my z Szszsz jak byśmy na 100 % sie trzymały to już byłybyśmy laskami :D Monika na któryms laive tłumaczyła że dlatego tak sie dzieje że jemy wszystko w postaci półplynnej a to nasze jelita lubią najbardziej i jest to szybko trawione nie zalega w żołądku dlatego też nie można surowych warzyw bo one są długo trawione. A do tego dziewczyny piszą jak sie im poprawiają wyniki badań. Czego chcieć więcej tylko być konsekwentnym:D A o jakie ci ogórki chodzi o takie korniszony słodko kwaśne bo takie robiłam moge ci napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Baju, myślę, że matka nigdy nie ma spokoju. Co więcej, im starsze dzieci, tym więcej się myśli. Co to są ogórki kanapkowe? Bakla, ja też boję się takich atrakcji. Kiedyś praktycznie dostałam ataku paniki. Mój mąż nie wiedział, kogo ma pilnować - mnie czy córki? Od tej pory unikam wszelkich podobnych atrakcji. Szyszka, to dobre zakupy poczyniłaś :) Jeszcze trochę i zaszalejesz z ciuchami. Jak znajdziesz coś na pms, to daj znać. Gratulacje za dietę i ruch 🖐️ Marlenka, ja ciągle się waham z tym wyjazdem. Myślę, że mężczyźni podejmują takie decyz****ardziej spontanicznie :) Kawałkiem pizzy się nie przejmuj, najwyżej zjesz lżejszą kolację. Alexia, owocnej duchowo pielgrzymki. Ciekawa jestem twoich wrażeń. Pozdrawiam :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galiu czasem też tak mam niewiem o co chodzi czasem wystarczy jedno słowo zmienić i idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baklu-miło sie czyta o waszej wyprawie i zabawie. Chodzi mi wlasnie o takie ogorki. Zrobilam na oko,bo w internecie są tysiace przepisów. Napisz mi proszę swój. Galiu-to takie ogorki pokrojone w plastry w zalewie ze slabego octu z cukrem z dodatkami. I tu jest praktycznie dowolność. Rozne rzeczy dodają. Baklu-co do zupek to jedynie mam obawy do witamin. One gina w czasie gotowania,na pewno nie sa w gotowanej wodzie. Czysto teoretycznie ta dieta powinna prowadzić do awitaminozy,ale jak jest naprawdę nie wiem,aż tak się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szyszka-ja też jestem zainteresowana czymś na pms. Mial on dziś swoja dobrą stronę-rzuciłam się w wir porządków w piwnicy. Mamy taka maleńką,a sa tam nawet rzeczy z ciężarówek. Mieliśmy w zeszłym roku kupić przyczepę campingowa i ja na wyprzedaży kupilam stol,fotele,łóżko polowe,drewnianą laweczke. Przyczepy nie ma a graty zawalaja piwnicę. Mąż nigdy nie ma czasu na porzadki he,he a dziś dorwalam syna i poszalelismy. Później przerobilam 5 kg ogórków i ukwasilam kapustę,i zamiast iść z kijkami albo na rower to ja już nie mam siły. To jest mój ogromny problem-brak mobilizacji i chęci do aktywnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baju a ja zrobiłam ogorki i poszłam na kijki :D a przepis taki mam 5 szkl wody 1 szkl octu 10 % 3 dkg soli 25 dkg cukru liść laurowy , ziele angielskie Zagotować i wystudzić Malutkie ogórki ułożyć w słoikach dodać koper 2 plastry cebuli2 plastry marchewki zalać zimną zalewą i psteryzować na wolnym ogniu 10 minut. One wychodzą takie fajne słodziutkie ja od lat robie z tego przepisu ale daje całe ogóreczki nie kroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baju ja cały urlop mam taki roboczy jak nie piwnica to ogród to przetwory jeszcze truskawki mam posadzić uprzątnąć pokój do remontu ech braknie mi dni a w sobote wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi jedziemy do Warszawy do Kopernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedziele pracuję. Pewnie bedziecie kolo mojej pracy przejezdzac,ale weekend to u nas bardzo *****iwy dzień ,więc mam obawę przed namową Was do zajrzenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej aktywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te kropki to ********* i w y. Znaczy mam dużo klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu kropki :-(( Tyle kilometrów jedziecie tylko do Kopernika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×