Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gośćSimonka
no własnie w tym problem ze nie znam adresu;-(właśnie zlokalizowałam Cię na koncie Alicji,,,wiesz ze wiele ryzykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimonka
wilki ...piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wilki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimonka
Pamiętasz jak napisałam do Ciebie na you tubie?może tam mi coś napisz ,proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimonka
nie wilki to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pokazuj mi tego więcej nie będę patrzeć na cierpienie zwierząt. Bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimonka
Twoja próba złamania hasła została zablokowana ,wyświetla się lokalizacja z której nadawałeś,proszę nie rób tego ,nie chcę byś miał kłopoty przez to-;(pisz na moja pocztę ..albo na mój numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mnie zasmuciłeś. Nie spodziewałam się tego po Tobie. Miałam o Tobie inne wyobrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To husky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz co zrobiłeś teraz płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
List do Pana: Kiedy po raz pierwszy Cię zobaczyłam było w Tobie coś bardzo mi bliskiego coś znajomego,nie rozumiałam tego. Pewnego razu w lutym stałeś drwiąco uśmiechając się do mnie wtedy pomyślałam ze już gdzieś widziałam ten zadziorny łobuzerski uśmiech.Każdego dnia myślałam o Tobie a chwile obok Ciebie przenosiły mnie w inny wymiar.Tonęłam w Twoim spojrzeniu..wtedy przypomniałam sobie ze 10 lat wcześniej to byłeś TY,wtedy zrozumiałam ze to przeznaczenie ,że to Ty jesteś tym jedynym.Chwile z daleka od CIEBIE są męką. Jesteś jedyną osobą do której kiedykolwiek czułam coś tak wielkiego,trwałego..coś czego nie potrafię nawet opisać słowami.. Zobaczyłam dziś parę staruszków ,ona utykała a on prowadził ją pod rękę na rehabilitację..wzruszyłam się i wyobraziłam sobie nas.Pragnę zestarzeć się u Twojego boku..to największe z moich marzeń..Jesteś wszystkim dla mnie.Twoja dłoń na dobranoc..wszystko co mam z naszej bliskości a jednak tak wiele.Nigdy nie zapomnę ile dla mnie zrobiłeś..a chwila gdy zobaczyłam ,,grawer'' z Twoim i moim imieniem-był najpiękniejszą i najbardziej wzruszającą chwilą w moim życiu ,byłam szczęśliwa kiedy to odkryłam.Cała Twoja i tylko Twoja.Kocham Cię. Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps,umarłabym gdyby coś Ci się stało..tak bardzo Cę kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge spac ale to nic nowego.Ty kiedys spalas tez lepiej... Ta historia nie tutaj sie zaczela i tu sie nie skonczy.Mecza juz slowa i wszystko dosadnie.Ale gdy grzechy jecza o milosci to dzieje sie cos swietego... i niech tak pozostanie... https://www.youtube.com/watch?v=-T4THwne8IE A jak juz sie spotkamy to zacznie sie bez slow rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje wyniszczamy się siedząc tutaj po nocach,ale wolę to niż brak kontaktu z Tobą choć jaki to kontakt? słowa nie zastąpią Ciebie,masz rację wolałam milczeć patrząc w Twoje oczy niż pisać w nieskończoność i próżnię tutaj ..tutaj nie czuję tej obecności choćbym nie wiem co i ile napisała to wszystko nic ..nic nie znaczy ,wolę milczeć zatopiona w Twoich oczach..to lepsze niż cokolwiek.Nauczyliśmy się mówić do siebie milcząc,mową myśli serca ..zczytywaliśmy swoje uczucia ..tu jest to niemożliwe tu słowa nam zaburzają ten rodzaj wymiany cudownej energii i porozumienia.Piękny utwór-żywa sztuka zupełnie jak o nas.Niech więc tak będzie ..kiedy już się spotkamy..pomilczymy wspólnie bo przecież nie musimy nic mówić wystarczy że będziemy obok siebie ....Tylko Twoja na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Simonka
Oboje wyniszczamy się siedząc tutaj po nocach,ale wolę to niż brak kontaktu z Tobą choć jaki to kontakt? słowa nie zastąpią Ciebie,masz rację wolałam milczeć patrząc w Twoje oczy niż pisać w nieskończoność i próżnię tutaj ..tutaj nie czuję tej obecności choćbym nie wiem co i ile napisała to wszystko nic ..nic nie znaczy ,wolę milczeć zatopiona w Twoich oczach..to lepsze niż cokolwiek.Nauczyliśmy się mówić do siebie milcząc,mową myśli serca ..zczytywaliśmy swoje uczucia ..tu jest to niemożliwe tu słowa nam zaburzają ten rodzaj wymiany cudownej energii i porozumienia.Piękny utwór-żywa sztuka zupełnie jak o nas.Niech więc tak będzie ..kiedy już się spotkamy..pomilczymy wspólnie bo przecież nie musimy nic mówić wystarczy że będziemy obok siebie ....Tylko Twoja na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSIMONA
no tak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
List do Pana Serce Szanowny Panie Serce płacisz taką walutą,że wszystko jest w zasięgu Twojej mocy.Mnie nie stać na tak wiele. Nie mam nawet ubrania. Za to mam kota. Wolę nie mieć nic niż 30 srebrników. Stąd w mojej sytuacji zwracam się do Ciebie o jałmużnę,drobną zapomogę. Wesprzyj mnie trochę bo usycham z głodu i pragnienia. Wierzę w to i mam nadzieję. Ta,która wszystko rozdała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie otrzymalem w spadku po sasiadce zamrazarke pelna trukawek.Zbierala je chyba z 12 lat czy jakos tak,mnie to nie przeszkadza,truskawka to truskawka.Mrozone byly jako swieze... Brakuje mi przepisu na koktajl a siostra ktora zna jeszcze sie nie urodzila.W zamian podziele sie spadkiem po polowie,srawiedliwie, Odliczymy nawet wage woreczkow,czyli wszystko netto chociaz woreczki z castoramy.Nowe worki tez mamy,no to i tez damy za kilogram cukru.Nie musi byc puder bo to nie na wypieki tylko, tylko do zlopania docelowo.Chcialem na allegro ale nie ma takiej kategori.Zostalo wierne kafe.Kawo licze na Ciebie... https://www.youtube.com/watch?v=6pR1cVgk7Is

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Nie wiem czy to o mnie chodzi ,ale napisze...ryzyk fizyk. 19:21 Hahaha....no troche sie usmialam z tym spadkiem...to jak wygrac hebate lipton w tonowych ilosciach...tyle ze herbate tak szybko sie nie zmarnuje jak truskawki....tym bardziej mrozone. No herbate ,zawsze tez mozna rozdac po rodzinie...jesli chodzi o mrozone truskawki...przechowane 12 lat...nie wiem czy beda do spozycia...ale jak lubisz starocie...:D Wiesz z truskawek to mozna wiele zrobic....np; 1.kompot 2.desery w roznej postaci(tort truskawkowy,ciasto kruche lub placek,truskawki polane smietana,jogurtem naturalnym lub bita smietana) 3.koktajle 4.kompoty, teraz na wiosne jak znalazl 5.danie na obiad ...makaron z truskawkami ,ryz z truskawkami na slodko. 6.lody truskawkowe ,ale najlepiej robic ze swiezych. Wystarczy troche kreatywnosci.;-)w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa ze smietanka to by wiedziala jak sie robi koktajl,sloikow brak a mam dobry mixer,nawet woreczki przerobi...Zamrazarka na chodzie,to poczekam.Dzieki Tak jakbym mame slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
20:59 Jesli chcesz przepis to duzo w internecie jest:) Wystarczy tylko wpisac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa z cukrem bez smietanki
Koktajl sie bardzo prosto robi. Skl. 1 jogurt naturalny duzy 8 lub 10 szt.truskaduzyTroche cukru(to juz wedlug uznania)mozesz dac cukier brazowy jesli masz No i mixsujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Internacie?Nie dzieki,nie bylem ale opawiadali ze masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×