Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
A poza tym skoro Ci się nie podobam i wcale się nie dziwię i pretensji nie mam bo lata świetności mam dawno za sobą i nie mam żadnych złudzeń to po co się zabawiasz w slajdy o miłości. Chyba śpisz na tej medytacji i trzeba ci drągiem pożądanie przywalić. Wiesz co mnie najbardziej boli to krętactwo. Namieszał i wepchnął się do mysiej nory. Ja się tu produkuję a on seriale z rodziną ogląda przed telewizorem i chrupie chipsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi niech ogląda te seriale z rodzina a ode mnie niech się trzyma z daleka i nigdy już nie wraca- oto mój list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda to nie jest mój list. Niech sobie ogląda bajki z rodziną. Rodzina święta rzecz. Moim może zostać przyjacielem bo ja go już polubiłam. Już przepadło. Jak kogoś lubię to mu wybaczam. I tak nie miałam planów związku. Mam małe mieszkanie i wykluczone żeby się tutaj ktoś wprowadzał. Więc niech sobie już nie schlebia że planowałam od razu ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niech sobie odpuści slajdy o miłości. Są ciekawsze tematy. I mniej frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panniepokorny
Mialem awarie,przykro sie to czyta...teraz juz wiem,ze maile nie dochodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przykro mi bardzo. Ja też miałam awarię. Jakiś czas temu i wszystko się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz złego ducha mam i nie zawaham się go użyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego z piekarnika?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Trzymam go w butelce po Muszyniance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już mnie tak nie zawstydzaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniepokorny
Male sprostowanie,we mgle bladza wszyscy...bez,wiekszosc... W akupresurze nie uzywa sie igiel tylko palcow. Ja naprawde jestem po wypadku i moja rechabilitacja jest bardzo bolesna.Wyslalem kilka maili z wyjasnieniem i fotke. Mam jeszcze gdzies nr.tel.ale nie wiem czy to do konca jest twoj,jest z plusa...Wracam do swiata zywych i kiedy moge teraz zaczac otwierac sie prawdziwie do Ciebie jestem posadzany o jakies gierki i manipulacje.Co za ironia losu.Czy jestem nie z tego swiata?Tak,i nigdy tego nie ukrywalem Kocham Cie i wygladaj sobie jak chcesz,brzydsza ode mnie nigdy nie bedziesz.Ten scenariusz pisze zycie i wlos mi sie co chwile jezy,bo to fascynujace tak jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie robie nic na pokaz...robie tam gdzie moge!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja poproszę o trochę czasu żeby to do mnie dotarło. I bardzo cię poproszę żeby już nie było trolli bo jestem niewidoma. To tak po tej awarii m zostało. Bardzo mi przykro z powodu tej rehabilitacji ale to przecież była moja rola. Wziąłeś na siebie mój krzyż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych maili fotek oczywiście nigdy nie dostałam. Numer chyba nigdy nie był mój. W każdym razie jestem w Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSIMONA
Kochany wróciłam z pracy,nie czytaj trolicy proszę.Uwielbiam Cię ..sprawdzę moją poczte na onecie i na wp.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Simona nie dokuczaj mi bo ci odwinę z kopyta i będziesz miała L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zasłużyłam na tyle dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka  kochana
Przeczytałam dziś...(w pracy)na tv,,......Tylko Twój na zawsze ..skarbie (moje imię)listu nie otrzymałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.56 nie wiem gdzie wysłałeś,nie mam telefonu z plusa-mam z orange..dziś wszyscy z pracy mówili mi że pięknie wyglądam..czyli jest na plus;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimonka
chcę zacząć wreszcie żyć prawdziwie..oczywiście że tak.Uważam ze wyglądam lepiej niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.40 nie wiem bo już dawno umarłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×