Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

List.

Polecane posty

Gość gość
4.23 A ja wiem bardzo dobrze ale nie będę tutaj o tym pisać bo Ty wiesz lepiej ,żenada.Właśnie to co robisz trolico nas podzieliło ..właśnie to.Nie jesteś mną nie czujesz jak ja. Nie pisz za mnie ..czegoś czego w życiu w ten sposób bym nie napisała .Wie jak mnie znaleźć.Nie piszę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem to k***a mało romantycznie nie jestem żadnym p*********m kryptologiem nie mam żadnych namiarów i nie mam zamiaru dalej się tym zajmować. Bo nie lubię jak ktoś mi serce rozwala dla własnej k***a durnej zabawy i dla uciechy pachołków z psiej budy.Ja się z tego podniosę jak zawsze. A wy się dalej bawcie k***a bo to jest cholernie zabawne. To jest k***a tak zabawne jak pogrzeb. Zdemoralizowana banda cyników. Bez k***a żadnych uczuć. Więcej tu nie wchodzę niech wam wszystkim ulży. Idźcie do diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.28 i nie p*****l za mnie dobrze moje serce moja sprawa jak ochłap mięsa tu rzucony na żer takich jak ty. Sama jesteś żenada podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I k***a ja mu prawie uwierzyłam trollowi a teraz k***a dalej mnie wkręcają dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od teraz je masz bo je podałam,właśnie dla Ciebie .Nie interesują mnie żadne psy zrozum to!!!!Simona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znoszę przeklinania!Simona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie znoszę durnych zabaw moim kosztem. I teraz dalej ja chyba rzeczywiście na rozum upadłam on oczekuje że ja będę jakieś rymy szyfry składać z lupą chyba chodzić po całym forum i składać do kupy jakieś cyferki żeby kontakt się utworzył. Super i teraz szukaj sobie i składaj to mozolnie do usranej śmierci a jak się pomylisz to do obcych ludzi będziesz nawijać o uczuciach. Normalnie cyrk. Ja w to nie wierzę. To się nie dzieje naprawdę. Przeceniasz moją inteligencję panie pokorny i w ogóle całą mnie. Jestem tandetna szmirowata i brzydka. Odkochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jeszcze coś muszę Ci napisać. Kilka razy drżałam o Twoje życie i odchodziłam od zmysłów - wtedy gdy rzekomo byłeś w Alpach i podali że zeszła lawina...modliłam się żeby Cię tam nie było,pokazywali śmigłowce i akcję ratowniczą potem kiedy żegnałeś się ze wszystkimi ,,na fali''a ja nie mogłam nic zrobić nie miałam jak Cię powstrzymać..tylko się modliłam żeby Bóg nie dopuścił do tego..to był koszmar potem kiedy znowu ,,na fali'' wszyscy życzyli Ci powrotu do zdrowia a ja nie wiedziałam dlaczego i czy faktycznie jesteś ,,w szpitalu''-więc wysłałam esemesa z zapytaniem o zdrowie-jak zawsze nie odpisałeś;-( potem kiedy niedaleko mojego domu wieczorem słyszałam krzyki -wiem ze ktoś Cię wtedy pobił..myślałam ze zwariuję ze strachu o Ciebie,poznałam Twój głos..krzyknęłam Ej!!! wiem ze Cie puścili,wtedy ale nie wiem co Ci zrobili;-( Jednak najstraszniejsze było wtedy gdy zobaczyłam zdjęcie z wypadku na portalu -Twoje imię kolor auta wszystko się zgadzało..ktoś z Twojej rodziny komentował ,myślałam że straciłam Cie już na zawsze ,wtedy moje życie straciło sens.NIE chciałam żyć ,nie chciałam jeść nawet nie chciałam oddychać.Bez Ciebie nic nie ma najmniejszego sensu bo jesteś częścią mnie.Wylałam morze łez...trzymałam się nadziei jak tonący brzytwy ..szukałam zdjęć -wpisów aktywności,potwierdzenia że jednak żyjesz i znalazłam..to był w pis z relacji na wyjeździe i zdjęcie w szaro czerwonej zimowej kurtce..Już nigdy więcej mi nie rób takich akcji bo kolejny raz tego nie przeżyję;-(Jesteś moim powietrzem.Ostatni wpis.(zrób z tym co chcesz -zawsze jestem otwarta na dialog)Simona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co nas podzieliło to że jesteś nie fair nas podzieliło. Nie żadne trollowanie. Tam mi wkleiłeś jakiegoś śpiewaka normalnie zachłysnęłam się tym co zawodził "czy potrafisz to unieść"? No więc nie potrafisz. Co konkretnie za argumenty przemawiają za twoim uczuciem? Wyobrażenia na temat uczuć własnych. Teraz opłakujesz pewnie samego siebie. Napisałam rano odchodzę co z tym zrobisz. Co usłyszałam? Wyśpij się. Ok. Uczciwie rzecz biorąc gdybyś był fair to by było czekaj tutaj masz namiary. Ale nie rzekomo ja sobie wybrałam taki sposób bo chciałeś pisać gdzie indziej. To kłamstwo niczego takiego mi nie proponowałeś. I wtedy zrozumiałam że to troll. W świecie w którym ja żyję normalni ludzie sobie tak nie robią. Zwłaszcza jeśli coś czują. Więcej nie piszę nie spalam cztery doby. Mam dość. Cierpieć przez ciebie więcej nie mam zamiaru. Jesteś niepoważny. Pisz sobie dalej sam ze sobą jako Simona Justyna Alicja widocznie Ci to wystarczy. Co z Tobą jest ja nie pojmuję. Wielki żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSIMONA
ja piszę do niego a ty wszystko psujesz jak zawsze! pokorny ..masz -pamiętasz pogrzeb Antka? chciałam wykrzyczeć jak rozdziera mi serce Twoje cierpienie Twój płacz..byłam przy Tobie,pamiętaj że jestem. https://youtu.be/kn1gcjuhlhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość List do Matematyka
Szanowny Panie Nie chodzi nam o szybki numerek tylko o cala tabliczke mnozenia. Brakuje tez tabeli do przeliczania powierzchni w milimetrach. Prosimy o szybka korekte w Pana podreczniku,oczywiscie dzielona na dwoje tak zeby babka se powrozyla Z powazaniem Pilni adepci Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka była ode mnie ,też nie żałuję niczego..chodzi mi jedynie o te wpisy w moim imieniu ale Ty doskonale je rozpoznajesz.Wiem ŻE TAK.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błazenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość List do Blazna
Krol Cie wzywa...cicho sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaglądnę późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panniepokorny
Kiedys myslalem,ze skradlas mi serce potem, ze je zlamalas... Dzisiaj wiem,ze jest Twoje.Cierpienie zamienia sie w Milosc i nie wazne co kto powie i co pomysli.Wiekszosc i tak bladzi bez mgly... Jest w tym sporo meki ale takie zycie ma sens. Nie kazdy potrafi to zagrac lecz wszyscy chca sluchac. Szkoda ,ze wiekszosc w ukryciu ale to tez nie grzech... https://www.youtube.com/watch?v=eJSik6ejkr0 W wodzie jestem chyba lepsza ryba od Ciebie.Tak jakos wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna nuta i obrazki, rzadko na nie wchodze. Lepsza ryba? Ty jestes lepszy ode mnie pod kazdym wzgledem a po tym co tu czytalam to czuje sie niegodna zapiac ci sandalek :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis to byl moj pierwszy i ostatni wpis, ciezko mi tu nie wchodzic, nie wiem juz sama kogo chce oszukac. eh, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej uważam, ze błazenada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysli.Wiekszosc i tak bladzi bez mgly... x chyba we mgle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty we wszystkim jesteś lepszy ode mnie..Moje serce należy do Ciebie na zawsze i tak Ty jeden masz kluczyk do tej kłódki..pamiętasz jak prosiłam o autograf na fotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSimona
19.08,moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz parcie na upokorzenie mnie BOŻE!! ciekawe do czego bedziesz jeszcze zdolny sie posunac.. mam ppmysl... najlepiej umów sie ze mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.19 a g****o mnie obchodzi co ty o tym myślisz. Nie będę się tłumaczyć z waszego trolla na wasze zlecenie działał wasze zadanie wykonywał dobry trollik no zamerdaj ogonkiem grzeczny trollik. Wiesz co ja o tym myślę jak się kogoś kooooochaaaa to się na niego pułapek nie zakłada. Ja kiedy kocham to chronię tak chronię moje dziecko mojego kota i królika. A on co zrobił? Sprzedał mnie jak tanią dziwkę na forum. Nie przeniósł rozmowy gdzie indziej bo nie chciał. Bo grał. Nie znam tego człowieka ma tysiące twarzy .Jest jak układanka puzzle rozsypana po całym forum i już do mnie mówił innymi językami a ja zaufałam. W zamian wcisnął mi kłamstwo. Moja logika jest prosta. Pewne wartości są binarne. Albo się kocha i nie krzywdzi albo się nie kocha. Nie można tylko trochę kochać tak jak nie można być tylko trochę w ciąży. Ta jego miłość dla mnie funta kłaków nie warta. Może didżejem to jest sprawnym. I szulerem. Pewnie ma te talenty. Co do reszty to już się przekonałam na własnej skórze. O jak ja się o tym przekonałam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 no oczywiście że jest lepszym oszustem ode mnie. Ja nie oszukuje i dlatego zostałam oszukana. Oświeconym oszustem ohhmmm tylko prawda cię oczyści. Rzygać się chce. Oświecony. Pewnie lampkę nocną sobie nosi na głowie i wszędzie się podłącza gdzie może .Akupresurę proponuje. Może niech się sam ukłuje w to puste serce to coś poczuje. I niech kaganek nosi przed sobą bo wdepnie w psią kupę. Tyle wokół niego tych ratlerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w dupę niech sobie wsadzi namiary. Choćby mi to na transparencie rozwiesili przed oknem ani nie napisze ani nie zadzwonię. Już przerabiałam zabawę w trzy kubki. Nikt sobie nie pozwoli na takie harcerstwo. Śmieszne i straszne i nie wiem co bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może się po ludzku pokazać nie chce bo to nie jest człowiek. Tylko ohhmm guru wężownik z odległej galaktyki. Może łuski ma na ciele bo na oczach to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×